Skocz do zawartości

Czy opłaca mi się kupić kartę graficzną nVidia GeForce GTX 650 Ti i czy pójdzie mi na moim komputerze ?


Recommended Posts

Witam, otóż mam pewien dylemat... Nie wiem czy kupić nową kartę graficzną: nVidia GeForce GTX 650 Ti za 500 zł i czy będzie zgodna z moim systemem. Przeważnie chce zmienić kartę graficzną na taką na której będą hulać mi wszystkie gry jak battlefield 4, battlefield 3, Crysis 3, Crysis 2, Watchdogs itd. Dlatego zwracam się do was o pomoc i zapytuje czy mogli byście mi doradzić  :?:

 

Tutaj macie właściwości mojego systemu i obecnej karty:

 

~Właściwości systemu~
 
 
   Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.130708-1532)
           Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: System manufacturer
       System Model: System Product Name
               BIOS: BIOS Date: 01/11/12 16:05:03 Ver: 03.11
          Processor: AMD FX-6100 Six-Core Processor              (6 CPUs), ~3.3GHz
             Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8174MB RAM
          Page File: 2920MB used, 13425MB available
        Windows Dir: C:\Windows
    DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
   User DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
 System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
    DWM DPI Scaling: Disabled
     DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode
 
~Karta pamięci i monitor~
 
  Card name: NVIDIA GeForce GT 520 
       Manufacturer: NVIDIA
          Chip type: GeForce GT 520
           DAC type: Integrated RAMDAC
         Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_1040&SUBSYS_00000000&REV_A1
     Display Memory: 4047 MB
   Dedicated Memory: 1999 MB
      Shared Memory: 2047 MB
       Current Mode: 1920 x 1080 (32 bit) (59Hz)
       Monitor Name: Rodzajowy monitor PnP
      Monitor Model: SyncMaster
         Monitor Id: SAM04DD
        Native Mode: 1920 x 1080(p) (59.934Hz)
 
 
Mam nadzieję że mi pomożecie :) z góry dziękuję za uwagę i poświęcenie tych paru minut na mój problem  ^^
Link to post
Share on other sites

Ktoś tu chyba dał sie nabrać na gotowca z allegro. Przynajmniej po specyfikacji sie tak wydaje. Co do tematu to oczywiście że się opłaca. Karta jest wydajna i spokojnie zagrasz w te tytuły na niej. Może nie na maxa ale na średnich/wysokich powinno dobrze działać

Link to post
Share on other sites

 

Mam pytanie co to znaczy zasiłkę ? zasilanie ? jeśli o zasilanie (chyba) chodzi to mam... kurde nie wiem ile :D ;/ a ile powinienem mieć ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Ej a co to za różnica pomiędzy tymi dwoma kartami ?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zasilacz: już wiesz jak sprawdzić bo koledzy wyżej o tym mówili. Domyślam się że na 90% jest to no name, więc będziesz musiał wymienić na jakiś markowy.

Jeżeli chodzi o kartę: tak opłaca się, poza tym GTX 650 TI kosztuje sporo mniej niż 500zł, niektóre wersje są już po 430-440zł, tak więc możesz brać

Link to post
Share on other sites

musi być tabliczka znamionowa na zasilaczu, chyba że został przykręcony odwrotnie i jest schowana po prostu


jeżeli kupiłeś składaka z allegro albo z innego marketu, na co wskazują parametry tego kompa, to pewnie jest to zasilacz modecom carbon, który to teraz wszędzie pakują, bo nie psuje sie tak od kopa, i wygląda bajerancko, ale to lipa i tandeta jest, gówienko w ładnym opakowaniu

Link to post
Share on other sites

Też mi się wydaje, że zasilacz to jakaś lipa... Powiedz jeszcze jaką masz obudowę(jeśli nie wiesz dokładnie to chociaż zobacz, co na niej piszę, czyli jaka firma) a najlepiej jakbyś pokazał jej fotę. Wpisz np. nazwę tej firmy w google i poszukaj jej lub sam zrób zdjęcie i pokaż. Bo coś mi się wydaje, że też jest do wymiany, a chyba nie chcesz mieć gorących podzespołów...

Gotowce - NIE!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...