Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam , wpadło mi troszkę ,, lewej ,,kasy i chciałbym troszkę zmodernizować kompa , na początku chciałem wymienić grafe na 7950 ale przy moim cepie to  bez sensu , więc pomysłałem nad wymiana platformy , mojego 965 i  ga 990xa chcę wymienić i5 4670k  i msi z87 -g43 ewentualnie coś w podobnej cenie , tutaj pytanie czy mimo wszystko warto??? czy na mojej 6870 coś zyskam?? ewentualna zmiana grafy w następnym roku..., zgóry dzięki za podpowiedzi

Edytowane przez duzy213
Link to post
Share on other sites

Zyskasz sporo,jak jeszcze planujesz zmiane karty to juz bajka.

A co do Haswella to sobie w google poczytaj i sam zdecyduj.

 

Nie bierz tylko plyty Gaming bo to bezsensowne wyrzucenie pieniedzy na ladny wyglad

bo pozatym to te plyty niczym sie nie roznia!!!!!

Edytowane przez mirko-36
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

FX-a? To może wogóle nie kupuj karty, tylko sam procesor. Ja osobiście czekam na nowe modele od Intela które wyjdą we wrześniu. Może Haswell Refresh pokaże coś więcej oprócz wysokich temperatur. Jesli nie będzie wiekszej różnicy cenowej i wydajnościowej to kupiłbym pomimo wszytsko tego refresha. Lepiej się nie pchać w technologie z przeszłości, chociaż nie tak odległej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

może i masz rację chwilę poczekać... ,

 

FX-a? To może wogóle nie kupuj karty, tylko sam procesor. Ja osobiście czekam na nowe modele od Intela które wyjdą we wrześniu. Może Haswell Refresh pokaże coś więcej oprócz wysokich temperatur. Jesli nie będzie wiekszej różnicy cenowej i wydajnościowej to kupiłbym pomimo wszytsko tego refresha. Lepiej się nie pchać w technologie z przeszłości, chociaż nie tak odległej.

może i masz rację... chwilę poczekać...


Nie warto lepiej kup FX-a na swoje mobo http://www.agito.pl/procesor-amd-x8-fx-8350-4-0ghz-am3-box-81-663545.html?cid=4884&attr=299-506870


I go kręć jeszcze na dobrym chłodzeniu

nie obraż się ale żartujesz???

Link to post
Share on other sites

chłopaki napaliłem się i zamówiłem tego 4670k, płyta nie msi a wziąłem asrocka z87 exstreme 4 ,  druga sprawa pamięci AMD patriot cl8 1600 mam nadzieję że nie powinno być problemu...???, następna sprawa pasta noctua ,,roczna,, czy będzie ok czy kupić świeżą , i najważniejsze... czy któryś z kolegów tak łopatologicznie mógłby pomóc w ustawieniach biosu...?, nigdy z intelem nie miałem doczynienia...

Edytowane przez duzy213
Link to post
Share on other sites

a po czym wnioskujesz, ze bedzie chlodniej na swiezej pascie i to o 2-3*C?

 

@duzy213 jezeli pasta nie jest zaschnieta to mozesz jej spokojnie uzyc, to nie pieczywo. Dla przykladu AC MX-2 teoretycznie, czyli wg wypisywanych pierdol na opakowaniu, ma 8 lat zywotnosci

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...