Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miałem trochę styczności z WP i jakoś nie przypadł mi on do gustu, a takie kruczki jeszcze bardziej go obrzydzają.

http://blog.telekomunikacja.org/kolejna-permanentna-inwigilacja/

 

Ten wpis na blogu brzmi strasznie jak jakis lament czlowieka, ktory najchetniej dzwonilby z kamienia.

Sam fakt zreszta oskarzania Microsoftu o to, ze apki Nokii czy Dropboxa prosza o dostep do wszystkiego (co jest zreszta wina programistow, ktorzy maja wybor o co ma aplikacja prosic, tyle ze po prostu zaznaczaja wszystko bo nie wiedza co zaznaczyc) to jakis zart. Co ma Microsoft do tego? :D

Link to post
Share on other sites

Dajcie z tym juz na luz... A jak chcecie wiedziec czym jest inwigilacja i jak sie objawia to zapytajcie twórców Angry Birds po co im dostęp do tylu rzeczy na waszym smartfonie :huh:

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co ta kłótnia, i tak wasz Windows na PC was najbardziej szpieguje :D

A poza tym jesteście terrorystami czy coś, i musicie się ukrywać? Przecież jak nie smartphone to inaczej będą was '' szpiegować''. Zresztą co ich obchodzi jakiś Jan Kowalski z W-wy. :)

Link to post
Share on other sites

Sam Windows na PC może nie tak bardzo jak Google czy Bing. Do tego rodzaj różne wirusy, trojany etc....

 

Co do sprzetu mobilnego to nie może byc inaczej.... Myślę ze powinniśmy zakończyć ten bezsensowny temat.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak. I Linux Memo. Ubuntu mobilnego jednak nie będzie, Cannonical nie zebrał 32 milionów $ niezbędnych do produkcji :/

nie słyszałem o Memo

prędzej Maemo co siedział w nokiach

Ubuntu mobilne jest od dawna :)) nie będzie jedynie oficjalnego modelu smartfona od canonicala

Link to post
Share on other sites

Z reszta to Nokia dyktuje Microsoftowi jakie aktualizacje ma wydac

Poproszę o źródło tych słów.

A lot of the work in GDR2 was around enabling new devices– like the Lumia 1020. Joe Belfiore Jak nie wiesz kto to, to sobie wygoogluj... http://www.wpcentral.com/microsoft-increasing-windows-phone-volume-feat-coming-later tutaj sobie zerknij tez. Dużo sie dowiesz.

 

Igorrodz - przeniosłem naszą rozmowę na dobry temat (choć nie jestem moderatorem)

 

Tak tylko chciałem Ci napisać o GDR3 (kolejna aktualizacja WP8) - wyjdzie specjalnie żeby Nokia Lumia Bandit mogła się pojawić :) ("Bandit" to narazie nazwa kodowa - jak HTC M7 = HTC One)

 

P.S. GDR3 umożliwia m.in. ekrany o rozdzielczości 1080p

GDR'y to tak naprawdę część aktualizacji Windows Phone 8.1 - na potrzeby Nokii Microsoft musi wydawać GDR'y żeby tamta mogła nowe smartfony prezentować przed wejściem WP8.1.

 

edit: ZAPOMNIAŁBYM(!) źródło:

https://www.google.pl/search?num=100&site=&source=hp&q=Nokia+Lumia+Bandit&oq=Nokia+Lumia+Bandit&gs_l=hp.3...693.12810.0.13118.23.15.2.6.6.0.56.674.14.14.0....0...1c.1.25.hp..3.20.601.EXyh-iNIW8s

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Niby 3 lata ale żeby to nie wyglądało jak w przypadku WP7. Choć z drugiej strony gdyby mieli nowy system i znowu wszystko pod niego dostosowywać jak np aplikacje to byłby raczej strzał w stopę. Oby GDR3 wniosło sporo poprawek jak i udogodnień a WP8.1 jeszcze bardziej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...