Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja też teraz z TOP'owych czekam albo na dobrą cenę 930 (względem zapowiadanych), albo własnie na 940. Szkoda tylko, że tam nie ma normalnego doświetlania tylko zwykła dioda. (Ponoć..., jeżeli się mylę proszę mnie poprawić)

Link to post
Share on other sites

Snapdragon 800 jest OK jeśli dobrze zoptymalizowany, Lumia 930 robi zdjęcia gorsze od 920, nie ma podglądu ekranu, bateria trzyma krótko, nagrzewa się, jest cięższa niż inne topowe fony... To żaden flagowiec

Link to post
Share on other sites

Cięższa ale świetnie wyważona, wolę trzymać solidnie wykonaną 930 niż plastikowego i lekkiego Nexusa 5. Nagrzewa się? Polecam zainstalować najnowszą aktualizację :). Grzeję się spoooro mniej, poza tym aluminium robi swoje, coś za coś ;). Bateria spokojnie w cyklu mieszanym bez problemu działa mi do końca dnia i zostaje całkiem całkiem, ładuje co noc. Fakt, brak podglądu ekranu nieco boli, lekki niesmak, lecz nie tak duży jak można po prostu double tapnąć na ekran aby wszystko się pokazało. Po najnowszej aktualizacji idę o ucięcie ręki, że 920 nie zrobi lepszych zdjęć od 930 - poprawili zdjęcia w gorszym świetle, mimo wszystko ich możliwości fotograficzne są zbliżone przy tej samej rozdzielczości.. Jedyne czego m bardzo brakuje w 930tce to diody powiadomień, którą miałem w N5.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Ja też teraz z TOP'owych czekam albo na dobrą cenę 930 (względem zapowiadanych), albo własnie na 940. Szkoda tylko, że tam nie ma normalnego doświetlania tylko zwykła dioda. (Ponoć..., jeżeli się mylę proszę mnie poprawić)

Ja swoją wyrwałem za 1049zł, nówka z amazonu :). Cena chyba nie taka zła jak się poszuka.

Link to post
Share on other sites

Witam

Pytalem sie tu niedawno o aplikacje ktora daje powiadomienia jak przyjdzie poczta na np gmail i polecono mi systemowa aplikacje.

Dzialac to dziala, dodalem konto, ustawilem dzwiek, ustawilem takze ze poczta ma byc synchronizowana po odebraniu.

Problem jest taki ze chcialbym aby ta aplikacja dawala mi ta poczte od razu jak przyjdzie na gmail a nie zawsze tak jest. Czasem jest tak ze na gmailu jest wiadomosc a aplikacja jej nie pobiera i nie daje tym samym powiadomienia dzwiekowego. Dochodzi dopiero po jakims czasie. Dla mnie to wazne zeby to powiadomienie bylo od razu a nie chcialbym z tego powodu zmieniac telefonu na adroida choc wiem ze tam to dziala bez zarzutu.

W wieszosci przypadkow dziala dobrze ale czasem jakby zapomniala odebrac tego maila.

Problem wystepuje nawet jak telefon lezy 2 metry od routera. Robilem hard resety, nawet system na nowo wgrywalem i nic.

Moglby mi ktos pomoc? Tel to Lumia 1020

Link to post
Share on other sites

Pojawiła się cena Lumii 640 LTE DUAL SIM - 699 zł :) :) a Lumia 640 XL LTE DUAL SIM - 949 zł.

 

Wygląda, że mamy kolejny bardzo, ale to bardzo opłacalny sprzęt po Lumii 535 i Lumii 735.

 

Przypomnę, ze Lumia 640 LTE Dual SIM - ma 1 GB RAM, Snapdragona 400, bardzo dobry aparat tylni 8 Mix pochodzący z Lumii 925, 5 calowy ekran z technologią Clear Black, oraz akumulator o pojemności 2500 mAh - co przełoży się na długie czasy pracy.

 

Biorąc pod uwagę zakupy na Olx.pl czy Allegro i telefony od osób podpisujących umowy - Lumia 640 będzie dostepna w bardzo atrakcyjnych cenach. :) :)

Link to post
Share on other sites

To zależy, jeżeli wolisz lepszy przedni aparat to bierz L735, a jeżeli chcesz lepszy tylni to L640. Czas pracy na baterii będzie podobny. L640 ma trochę większy ekran i większą baterię. Posiada także DUAL-SIM. Tak wiec to od Ciebie zależy, który z aparatów jest dla Ciebie ważniejszy. L735 powinna być bardziej poręczna.

Link to post
Share on other sites

Każdy ma kotlety :) Do tego na "kotletach" Microsoft najwięcej zarabia :)

 

 

Rusza program Microsoft CASH BACK :

 

Przy zakupie nowej Lumii dostaniemy zwrot kasy - co WIĘCEJ dotyczy to też zakupu u Operatora, nawet jak kupimy za przysłowiową 1 zł.

 

Lumia 930, 830, 735, 730 - 200 zł

 

Lumia 635, 630, 535, 530 - 100 zł

 

Lumia 532, 435 - 50 zł

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dziś przetestowałem to:

 

http://i.imgur.com/1vdZCXM.jpg

 

 

Porównując z moim obecnym G3 to jest tragedia,nawet nie ma żadnej różnicy w porównaniu z moją poprzednią L625,rozdzielczość i jakość ekranu nie ma co porównywać do G3,kolory blade,itp.Przeglądarka lipa,w mojej L625 również było słabo alem myślę sobie 512mb ram robi swoje,natomiast tutaj mamy 1gb i muszę przyznać że jest ta sama lipa.Dochodzi do tego migotanie ekranu i wysypywanie przeglądarki.Na plus chowanie dolnej belki z klawiszami systemowymi choć musiałem machnąć ze trzy razy aby ją schować.

Przeglądarka:

https://youtu.be/4fxXEWFtnIE

Bawiłem się również budżetowym LG F60 i muszę przyznać że to lepsza opcja mimo androida i 1gb ram.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...