Skocz do zawartości

Recommended Posts

L535 leci na mój warsztat. Zobaczymy co przyniósł nam M$, jak nie naprawili to na prawdę - ta marka zrazi mnie do końca życia i jeden dzień dłużej. W zasadzie to już się szykuje do zakupu flagowca z androidem.


Chwilę po zainstalowaniu stwierdzam ogromny postęp! W końcu z łatwością teraz pisze... Działa jak należy ale raz na 100 razy zdazy mu się napisać dwa razy literkę. Postęp na prawdę olbrzymi. Nie mam zamiaru juz rzucać telefonem o ścianę xd Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Snapka 800 albo 801 albo 805 - które się prawie niczym nie różnią.

Tyle samo ram lub gb więcej,  chociaż Android potrzebuje 2x więcej ram

Tyle samo podobnej pamięci Flash lub mniej niekiedy

Tyle samo lub mniej mpix i raczej gorszy lub podobny aparat 

Podobny ekran, lub trochę lepszy ale bez glance

 

Serio chyba nie o parametry chodzi. 

 

Mam flagowca na androidzie z3 i lumie 1320. Z3 działa szybciej, ale to schodzi na drugi plan, przeszkadza mi ze pod Windowsem są gorsze aplikacje i nie zawsze prawidłowo działają w tle. To czy telefon laguje czy nie to od pewnego minimalnego poziomu już serio nie ma takiego znaczenia o ile wszystko da się zrobić.

 

Nie uważam, że 1320 jest godna porównywania do Z3. Według mnie Z3 bije na głowę 1320, chociaż osobiście wolałbym WP. Natomiast jak miałbym porównywać Z3 z innym flagowcem Nokii czy obecnie Microsoftu to przede wszystkim albo 1520, albo 930.

 

Co do WP10 - również czekam na stabilny build i chętnie przetestuję. 

Link to post
Share on other sites

Cześć  :)

 

Wiadomo, że L535 ma problemy z dotykiem, no właśnie. Pobrałam i zainstalowałam na komputer tą drugą aktualizację. Tylko mam problem, po podłączeniu komórki do komputera przez USB komputer w ogóle jej nie wyczytuje.Wyskakuje error.  Co poradzicie ? Dodam, że to nie jest kabel typowo od mojej Lumii, tylko od jakiegoś innego telefonu, ale do niego pasuje, bo zrzucam przez niego muzykę i  zdjęcia na telefon. 

 

Mogę też poczekać na aktualizację na komórkę, tylko jeszcze nie ma nigdzie daty wydania dla L535 dual sim. 

 

Screenshot

 

http://oi57.tinypic.com/2e3zuz4.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem, że czasami mój komputer nie widzi telefonu. Wydaje mi się, że może to być spowodowane tym, że prąd w USB to 0,5A a ładowanie Lumii wymaga 1A.

 

ArioX, dzięki za polecenie tego managera plików. Nawet nie wiedziałem, że taki istnieje a ten jest naprawdę świetny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dokladnie

ja często telefony zmieniam

teraz posiedzę troche na wp 8.1

mialem juz ponad rok temu lumie 920 teraz przyszedl czas na zabawe Lumia 925. Bdb telefon lecz jak w lumi 920 bateria tragiczna w porównaniu do tego czego się człowiek przyzwyczaił ostatnio.

 

t

sklep juz działa... Samo się naprawilo :P

Link to post
Share on other sites

aparaty w 735 i 925 bardzo porównywalne! Lepsze fotki przy słabym oświetleniu bez lampy robią 920 i 925 - cała seria x20 robi lepsze fotki w słabym oświetleniu (mówię o bezpośrednim porównaniu tych samych klas telefonów - 925vs930, 735vs720, itp) - na serii x30 są "granulowane" (taki piasek gruby jakby) i we fiolet wchodzą. ALE dodam, że 735 robi za dnia piękne fotki - zdecydowanie tak samo dobre jak 925!

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...