Skocz do zawartości

Far Cry 2 - szarpanie na dx10


Recommended Posts

Mam problem z fc2 na dx10 bo gra chodzi o kilka fps szybciej wzgledem dx9 ale nie stety dość mocno szarpie animacja! wie ktoś może z jakiej do przyczyny? bo na dx9 nawet nie pierdnie! z innymi grami nie mialem problemu na dx10. Gra jest zaktualizowana do 1.3 , odpalalem gre ze zgodnoscia dla sys. vista sp2 , wpisywalem komende w konsoli gfx_maxfps 50 , 120 , 999 i caly czas sie rwie! dopiero gdy wpisalem wartosc 30 gra chodzila normalnie ale juz 30 fps w przypadku tej gry to nie jest plynna animacja! ma ktoś jakis pomysł na to? bo szukalem na forach ale nikt rozw. nie znalazl lub sie nim nie podzielil , system mam win7 64bit zaktaulizoway , mointor 22LCD a komp i5 750 , 4gb ram , gtx 275 , dysk 250 gb samsung Serial ATA II 8mb chace 7200 o.n/s , zasilacz OCZ 600

Link to post
Share on other sites

W ostateczności re-install gry ale możesz spróbować czyścić sterowniki i wgrać nowe,wgrać innego dx10 (może pomoże,mi pomogło przy H.A.W.X),zobacz czy nie masz włączonych różnych bardzo obciążających programów w tle.

Link to post
Share on other sites

Metoda na "Głoda"...

Odłącz fizyczne połączenie z internetem.

Wyłącz wszystkie programy rezydentne. ( Antywirusy, skanowanie w czasie rzeczywistym, pomiary tmp. ...)

Wyczyść rejestry.

Zagraj i przedstaw wyniki.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...