Skocz do zawartości

AMD Athlon X3 435 vs Intel Dual Core E6500


Recommended Posts

Radzę ci kupić w jednym sklepie wszystko, wtedy mniej wyjdzie na przesyłce. A warto kupić te Goodramy, bo są stabilne a i dają ładnie sobą manipulować - zmniejszanie timingów wychodzi im bardzo ładnie.

W ram.net.pl mają wszystkie polecane przez nas części w korzystnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Nah, tam gdzie pokazujesz jest drogo. Spójrz na to: http://kwark.com.pl/cenniki/kwark%20akcesoria.pdf . Nie dość, że mają fajne ceny to jeszcze są skłonni zejść ładnie z ceny :rudolph: Wiem, bo kupowałem tam parę lat temu komputer :wariat: Naprawdę godni polecenia.

 

Znalazłem też parę naprawdę tanich sklepów internetowych, jeżeli chcecie żebym je zapostował, napiszcie :P

Link to post
Share on other sites

Nah, tam gdzie pokazujesz jest drogo. Spójrz na to: http://kwark.com.pl/cenniki/kwark%20akcesoria.pdf . Nie dość, że mają fajne ceny to jeszcze są skłonni zejść ładnie z ceny :wariat: Wiem, bo kupowałem tam parę lat temu komputer :P Naprawdę godni polecenia.

 

Znalazłem też parę naprawdę tanich sklepów internetowych, jeżeli chcecie żebym je zapostował, napiszcie :D

Ja tam nie widze zadnej rewelacji w cenach ^^ wrecz, na niektorych podzespolach jest strasznie drogo w porownaniu z ram.net, chociazby hd5770 :rudolph:, no i wybor niezaduzy.
Link to post
Share on other sites

tak dokladnie Krzysiek0389 ma racje moge sie wypowiedziec na temat E6500 bo sam takiego posiadma :wariat:

procesor robi bez zmiany napiecia 3,8GHz (tyle mialem maxymalnie na gigusiu p35)natomiast na codzien pracuje u mnie na 3,66GHz (fsb 333)

procesor jest w moim przypadku chlodzony aerocol dominator na pascie arctic silwer5 wiec na boxie nie wiem czy podolasz takim taktowaniom :rudolph:

co do porownywania amd vs intel to nie bede sie wypowaidal bo to jest ciezko okreslic w jednym bedzie lepszy amd w drugim intel (ja tak uwazam)

ogolnie z procesorka jestem bardzo zadowolony jest naprawde dobry

gdybym ja wybieral na twoim miejscu to mial bym naprawde ciezki orzech do zgryzienia :P

musze przyznac ze wada e6500 jest socket775 ktory powoli odhodzi do lamusa...

Link to post
Share on other sites

musze przyznac ze wada e6500 jest socket775 ktory powoli odhodzi do lamusa...

Właśnie między innymi dlatego raczej zdecyduję się na Athlona :D

 

Ja tam nie widze zadnej rewelacji w cenach :/ wrecz, na niektorych podzespolach jest strasznie drogo w porownaniu z ram.net, chociazby hd5770 :P, no i wybor niezaduzy.

Ceny procków i płyt głównych mają naprawdę dobre :rudolph: jeżeli wezmę procek+płyta głowna+RAM+karta grafiki to na pewno dostanę jakiś rabat, taka jest ich polityka ^^ spójrz sobie na apollo.pl , sklep blisko mnie :wariat:

 

I jeszcze dwa pytanka. Co musi posiadać płyta główna żeby można było odblokować L3 i 4ty rdzeń? Jak znaleźć X3 w wersji "Deneb", bo chyba takie posiadają zablokowany 4ty rdzeń i L3?

Link to post
Share on other sites

Szukaj stepping-u CACYC. Pytałem np w ram.net już i sami nie wiedzą jaki stepping do pułki nie przyjdzie z hurtowni do nich. Można by zapytać w proline bo widziałem w komentarzach, że się zdarzały takie i ludzie odblokowywali, tylko ceny ostatnio jak sprawdzałem mieli wyższe niż ram.net

Link to post
Share on other sites

Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć takiego Athlona.. Wszedzie jest taki.. Czy to jest Denab?

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/mbrzostek/rana/pix/athlon2x3_435_g.jpg

 

Może Ci co odblokowali zrobiliby zdjęcie swoim cackom ?^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...