Skocz do zawartości

PCI Express 3.0


Recommended Posts

 

 

http://allegro.pl/am...3444240405.html ale np ten komp fajny jest

Ja do nowego kompa kupiłem już obudowę, wentylatorki, zasilacz i chłodzenie CPU, wydałem 1150zł. Tutaj sprzedawca na po przeznaczył ok. 150zł. Do tego dał pamięci no name, płytę której już bardziej nie dało się obciąć, stary procesor i pewnie najtańszego radeon 7770 jaki jest na rynku z chłodzeniem głośnym, że jeszcze nie zdążysz włączyć grę a już będziesz miał go dosyć.

Zdecydowanie wolałbym swojego starego 5 letniego kompa niż ten "wynalazek".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

słaba płyta ale do czego mi lepsza ja tylko potrzebuje około 4-6 gb ram i 7770 hd z ddr5 do grania

 

a tu mam wszystko spełnione

 

na 100% z 5 lat pogram we wszystko na nim

 

 

ja na swoim starym do dzisiaj gram w nowe gry i jakoś idą, nie gram na wielkich rozdzielczosciach zawsze na 1024*768

 

jakbym do starego dołożył z 600 zł to bym dalej grał , ale wple go sprzedac i kupic cos nowego

 

z 8gb ram ddr3, hd 7750 lub 7770 1 gb ddr5

 

Jak piszesz , że tamten z allegro jest zły to wyślij mi linka do jakiegos kompa z ceną

Edytowane przez boss7891
Link to post
Share on other sites

 

 

a tu mam wszystko spełnione na 100% z 5 lat pogram we wszystko na nim

No to przecież jak tutaj masz wszystko czego potrzebujesz to nie ma się co zastanawiać tylko brać. Najważniejsze żebyś Ty był zadowolony, a taniej nie znajdziesz na pewno i my również :).

Dzięki za info jak przez najbliższe 5 lat będzie kształtował się rynek gier. Kula mi się ostatnio zbiła, a z fusów słabo mi idzie wróżenie :)

Muszę iść też w Twoje ślady i zmniejszyć wymagania w stosunku do gier. Dotychczas screeny oglądałem na gry-online, a jak już grę odpalałem to chciałem grać, a nie oglądać pokaz slajdów, ale jak Tobie takie coś wystarcza no to masz się super :) Ja widzisz mam lipę, bo nowego kompa chciałem kupić z GTX660 (740zł), ale już teraz na nim nie pogram ze swoimi wymaganiami :/ GTX760 (1030zł) to minimum jakie będę musiał kupić, a Ty kupisz HD7770 (380zł) i już wiesz że na 5 lat masz spokój. Zazdroszczę :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wiem ze mi starczy bo ja nie gram na rozdziałakach które przycinają grę i na detalach ultra i anty *16

 

jest jeszcze taki  a jak nie to sam cos złoże ale do ceny max 2000 zł

http://allegro.pl/pro-gamer-b75-i7-quad-16gb-1tb-gtx650-2gb-usb3-i3444506649.html

 

mój procesor intel core 2 quad bym w sumie mógł zostawic, obudowe, nagrywarkę, czytnik kart a reszta na sell i cos kupić

Link to post
Share on other sites

wiem ze mi starczy bo ja nie gram na rozdziałakach które przycinają grę i na detalach ultra i anty *16

 

jest jeszcze taki  a jak nie to sam cos złoże ale do ceny max 2000 zł

http://allegro.pl/pro-gamer-b75-i7-quad-16gb-1tb-gtx650-2gb-usb3-i3444506649.html

 

mój procesor intel core 2 quad bym w sumie mógł zostawic, obudowe, nagrywarkę, czytnik kart a reszta na sell i cos kupić

Świetny zestaw! Grafika syf, ram no-name, zasilacz bomba. Za 2.500 wciskać ludziom taki szrot...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Naprawdę? 25 fps-ów w Crysie 2 to raczej nie jest śmiganie http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-650/strona/18287.html Coś mi się wydaje, że ktoś tu jest trollem albo zarozumialcem.

Dobrez ale przeczytaj najpierw co ja napisałem

 

nie gram na full detalach na AF *16 , DX11 Z ROZDZIAŁKĄ

1680x1050,

 

po co męczyć kompa

 

a potem pisz że świetny wynik

Link to post
Share on other sites

nic albo dołoże do swojego kompa hd7770 1gb ddr5 4gb i zasilacz min450

 

albo sprzedam i zakupię coś z tą grafiką , 8gb ram ddr3


jezeli na i7 , 16gb ddr3 ram i karcie 1gb ddr5 nie pójdzie na high

 

to chyba nie wiesz co piszesz


napisze to inaczej nie zawsze trzeba miec markowe rzeczy w kompie żeby w cos pograć

 

jakos przez 5 lat w kompie mam zasilacz z czarnej listy take me 350 i wszystko leci a kazdy mi odradzał go

 

Prawda jest taka nawet i markowe rzeczy mogę chwile posłuzyć a będa kosztować 2-3 razy wiecej.

Link to post
Share on other sites

Ja wiem, że reklamy robią już papkę z mózgu, ale mogę Ci coś zdradzić - ilość gigabitów oraz ich rodzaj nie decyduje o wydajności karty graficznej. A poza tym ja mówiłem to odnośnie zestawu z allegro, który sam podałeś i jest tam wymieniona GTX650, której test podałem w linku i  jak widać na "maks" detalach to nie śmiga, tylko czka się i nie wydala. Tylko później nie płacz jak zasilacz spali Ci podzespoły, a ty nie będziesz miał żadnej pomocy od producenta.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites
jezeli na i7 , 16gb ddr3 ram i karcie 1gb ddr5 nie pójdzie na high

Gra będzie duuużo lepiej śmigać na i5, 4GB Ram i Karcie 1GB DDR5, ale pokroju HD7850.

Zasysasz te cyferki, a nie wiesz nawet co oznaczają i czego potrzebują gry, aby płynnie działać.

 

jakos przez 5 lat w kompie mam zasilacz z czarnej listy take me 350 i wszystko leci a kazdy mi odradzał go

To się po prostu ciesz...

Po pierwsze kiedyś gotowe zestawy pobierały mniej prądu i zasilacze nie były żyłowane, a po drugie były trochę lepiej wykonane.

 

 

 

napisze to inaczej nie zawsze trzeba miec markowe rzeczy w kompie żeby w cos pograć

A można mieć coś nie markowego prócz zasilacza, gdzie różnicę pomiędzy markowym, a nie markowym produktem są największe?

Raczej nie... to nie są ubrania, czy zegarki.

Poza tym markowe części wcale nie są droższe  od tych noname, więc po jasną cholerę wybierać tę drugie?

 

 

Jak piszesz , że tamten z allegro jest zły to wyślij mi linka do jakiegos kompa z ceną

Przejrzyj sobie tematy na forum, cała masa tego jest. Poza tym przeczytaj informacje na tej stronce stopgotowcom.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...