Skocz do zawartości

Komputer do gier za 2700 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Breaky83,

Recommended Posts

  • Rozwiązanie

Płyta główna: MSI B75A-G43 cena: 256 zł

Procesor: Intel Core i5-3350P cena; 639,69 zł

Pamięć: Pamięć Patriot 4GB 1333MHz DDR3 CL9 PSD34G133381H cena: 128,51 zł

Dysk twardy: Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) OEM cena: 239 zł

Napęd optyczny: LG GH24NS95 cena: 58,67 zł

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC) cena: 999 zł

Obudowa: Obudowa SilentiumPC Brutus M23 Pure Black SPC090 cena: 149 zł

Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU) cena: 210,01 zł

Razem: 2679,88 zł www.morele.net

Ja proponuje Mocniejsze GPu bez mozliwości podkręcenia procesora i kupieniem drugiej takiej samej pamieci ram za jakis czas. Płyta główna cztery sloty pamięci, wysokiej klasy komponenty (cewki SFC), solidne radiatory na sekcji zasilającej procesor, świetna jakość dźwięku, komplet wyjść obrazu, nie podkręcisz, ale to najlepsza pozycja bez podkręcania na b75.  Pamięć  z radiatorami dla zachowania niższych temperatur( w przyszłości dokupisz druga taka samą). Karta graficzna GTX 760 cicha z dobrym chłodzeniem, obudowa z filtrami przeciwkurzowymi i dwoma wentylatorami oraz USB 3.0, zasilacz modularny cichy.

Edytowane przez Breaky83
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Jeśli nie składałeś, to dla pewności, niech ktoś ci go złoży, kto sie na tym zna, abyś potem nie miał problemów.  Moje propozycja tez wydaje mi sie lepsza, bo dokupić pamięć ram i ja włożyć to już prosta sprawa, a grafiki nie zmienisz.  Lepsze szybsze GPU i wolniejsze CPU niż na odwrót, jeśli o gry chodzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchaj są sklepy, które składają komputery za darmo wliczone jest to w cenę zestawu, są takie, które robią to za symboliczną złotówkę, a są takie ze biorą 50 zł lub nawet więcej, więc po prostu dowiedz się sie ile i to wszytko jak czujesz, że sobie sam poradzisz zrób to sam, ale jak nie czujesz sie na siłach to, po co masz się denerwować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...