Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Zamierzam kupić procesor intel 3570k  3,4GHz, kartę graficzną asus radeon hd 7790 2gb i płytę główną MSIz77A-G45 Gaming.Mój zasilacz to Modecom FEEL III-600ATX ATX 12V 2.2 Compatible,który podobno może się spalić,ale nie musi.Pytanie czy karta graficzna ,płyta główna i procesor będą ze sobą współpracować i jakie jest prawdopodobieństwo ,że zasilacz się spali oraz czy dzięki tej płycie głównej w przyszłości będę mógł podkręcać swój procesor za pomocą jakiegoś programu?Czy będę musiał dać kompa specjaliście, który podkręci procka?

 

Link to post
Share on other sites

zasilacz się spali po włączeniu jakiejkolwiek wymagającej gry jak i w trybie iidle czyli w spoczynku ,tak wszystko bedzie z sobą współpracować ta  płyta jest kierowana bo użytkowników którzy będą podkręcać bios jest poprostu banalny i jest jeszcze oc genie które samo ci podkręci procek grafie i ramy 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

zasilacz się spali po włączeniu jakiejkolwiek wymagającej gry jak i w trybie iidle czyli w spoczynku ,tak wszystko bedzie z sobą współpracować ta  płyta jest kierowana bo użytkowników którzy będą podkręcać bios jest poprostu banalny i jest jeszcze oc genie które samo ci podkręci procek grafie i ramy 

Jaki jest według ciebie najtańszy zasilacz nadający się do tego zestawu?

Link to post
Share on other sites

Jaki jest według ciebie najtańszy zasilacz nadający się do tego zestawu?

Thermaltake 530W SmartSE. Cena ~210zł. Sam posiadam i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Kable są płaskie, przez co łatwo je poukładać w obudowie. Jest modularny (prawda jest taka, że korzystam z 4/6 gniazd, ale zawsze to te 2 kable mniej).  Jeśli chodzi o moc: 530w daje Ci spory zapas, więc IMO ten zasilacz powinien wpasować się w Twój zestaw. Co do procka i karty: musisz mieć tą płytkę GAMING? Uważam, że możesz wziąć spokojnie Z77A-G45 a resztę pieniążków dołożyć do jakiejś lepszej karty.

 

Jeszcze co do zasilacza: ewentualnie bardzo dobrym zasilaczem tutaj byłby XFX Core 550w, czy też Deus M1 ( spośród tej trójki u mnie Deus chyba jednak zwycięża, mimo, że sam posiadam TT).

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Thermaltake 530W SmartSE. Cena ~210zł. Sam posiadam i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Kable są płaskie, przez co łatwo je poukładać w obudowie. Jest modularny (prawda jest taka, że korzystam z 4/6 gniazd, ale zawsze to te 2 kable mniej).  Jeśli chodzi o moc: 530w daje Ci spory zapas, więc IMO ten zasilacz powinien wpasować się w Twój zestaw. Co do procka i karty: musisz mieć tą płytkę GAMING? Uważam, że możesz wziąć spokojnie Z77A-G45 a resztę pieniążków dołożyć do jakiejś lepszej karty.

 

Jeszcze co do zasilacza: ewentualnie bardzo dobrym zasilaczem tutaj byłby XFX Core 550w, czy też Deus M1 ( spośród tej trójki u mnie Deus chyba jednak zwycięża, mimo, że sam posiadam TT).

Dzięki za radę ,ale jak kupię gaming to mam kartę dźwiękową do tego i możliwość podkręcania procka za darmo za pomocą programu, nieprawdaż?

Budżet by się przydał (CPU, GPU, MOBO, PSU) i napisz też, do czego będziesz wykorzystywał komputer, bo sądząc po zestawieniu 3570K + HD 7790, to chyba nie do gier?

No jasne że do gier, głupi jesteś?! Gram w coda z tą kartą będę miał ponad 200fps w black ops 2!OStatnio też myslałeś pod moim postem z kartą graficzną ,że potrzebuje karty za 1500zl+ żeby mieć 120-150fps w bo2.Nie znasz się na tym kolego, nie wypowiadaj się :P Poza tym za rok podkręcę procka ,za 3 lata kupię jeszcze jedną kartę graficzną, taką samą za grosze i będę w sumie miał tego kompa minimum 3 lata ponad 100fps w najnowszych codach.Nie jestem maniakiem ,który potrzebuje i7 podkręcanego i gtx 690!

słuchaj ile masz na wydanie na te 3 podzespoły i zasilacz raczej do wymiany

O fundusz się nie martw ,bo na TE 3 CZĘŚCI WYDAM około 1900zł to duzo?Jeśli znajdziesz gdzieś taniej to bardzo proszę o info :D

A zasilacz poniżej 200zl najlepiej.Jest taki?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę ,ale jak kupię gaming to mam kartę dźwiękową do tego i możliwość podkręcania procka za darmo za pomocą programu, nieprawdaż?

No jasne że do gier, głupi jesteś?! Gram w coda z tą kartą będę miał ponad 200fps w black ops 2!OStatnio też myslałeś pod moim postem z kartą graficzną ,że potrzebuje karty za 1500zl+ żeby mieć 120-150fps w bo2.Nie znasz się na tym kolego, nie wypowiadaj się :P Poza tym za rok podkręcę procka ,za 3 lata kupię jeszcze jedną kartę graficzną, taką samą za grosze i będę w sumie miał tego kompa minimum 3 lata ponad 100fps w najnowszych codach.Nie jestem maniakiem ,który potrzebuje i7 podkręcanego i gtx 690!

O fundusz się nie martw ,bo na TE 3 CZĘŚCI WYDAM około 1900zł to duzo?Jeśli znajdziesz gdzieś taniej to bardzo proszę o info :D

A zasilacz poniżej 200zl najlepiej.Jest taki?

Po 1 to człowieku nie wyzywaj, bo ten user jest bardziej kumaty niż Ty.

Po 2 nie spinaj. za 200zł - Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W, już ktoś Ci nawet o nim wspominał.

Przychodzisz po pomoc, to okazuj trochę szacunku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę ,ale jak kupię gaming to mam kartę dźwiękową do tego i możliwość podkręcania procka za darmo za pomocą programu, nieprawdaż?

No jasne że do gier, głupi jesteś?! Gram w coda z tą kartą będę miał ponad 200fps w black ops 2!OStatnio też myslałeś pod moim postem z kartą graficzną ,że potrzebuje karty za 1500zl+ żeby mieć 120-150fps w bo2.Nie znasz się na tym kolego, nie wypowiadaj się :P Poza tym za rok podkręcę procka ,za 3 lata kupię jeszcze jedną kartę graficzną, taką samą za grosze i będę w sumie miał tego kompa minimum 3 lata ponad 100fps w najnowszych codach.Nie jestem maniakiem ,który potrzebuje i7 podkręcanego i gtx 690!

O fundusz się nie martw ,bo na TE 3 CZĘŚCI WYDAM około 1900zł to duzo?Jeśli znajdziesz gdzieś taniej to bardzo proszę o info :D

A zasilacz poniżej 200zl najlepiej.Jest taki?

 

 

Po 1 przecież każda płyta główna ma zintegrowaną kartę dźwiękową w sobie.

 

Po 2 szanuj innych użytkowników aby oni szanowali Ciebie ;) Jak ma Ci pomóc ktoś, kogo przed chwilą zrównałeś z ziemią?

 

Po 3 zasilacz to tak jak wspomniałem: bierz Thermaltake 530W. Zostanie Ci zapas mocy, a w dodatku jest modularny. (cena ok 200-210 zł)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po 1 przecież każda płyta główna ma zintegrowaną kartę dźwiękową w sobie.

 

Po 2 szanuj innych użytkowników aby oni szanowali Ciebie ;) Jak ma Ci pomóc ktoś, kogo przed chwilą zrównałeś z ziemią?

 

Po 3 zasilacz to tak jak wspomniałem: bierz Thermaltake 530W. Zostanie Ci zapas mocy, a w dodatku jest modularny. (cena ok 200-210 zł)

Po 1 ten pan ,którego jak ująłeś zrównałem z ziemią raczej się nie zna(na parę moich postów odpowiedział błędnie)po 2 mam ten zasilacz za 220zl.Masz link gdzie jest taniej?

Po 1 przecież każda płyta główna ma zintegrowaną kartę dźwiękową w sobie.

 

Po 2 szanuj innych użytkowników aby oni szanowali Ciebie ;) Jak ma Ci pomóc ktoś, kogo przed chwilą zrównałeś z ziemią?

 

Po 3 zasilacz to tak jak wspomniałem: bierz Thermaltake 530W. Zostanie Ci zapas mocy, a w dodatku jest modularny. (cena ok 200-210 zł)

http://www.ceneo.pl/13783232 moze być ten?

Link to post
Share on other sites

Procesor mam za 839zl, kartę graficzną za 518 zł ,a płytę główną za 520zł,zasilacz 226zl czyli mam o wiele taniej :D Na rankingu benchamrk radeon 7790 jest wydajniejszy od gtx 650 boost więc...

Nie podałeś mi płyty głównej gaming , a zwykłą mam za 350zl, tez taniej .

Link to post
Share on other sites

Po 1 ten pan ,którego jak ująłeś zrównałem z ziemią raczej się nie zna(na parę moich postów odpowiedział błędnie)po 2 mam ten zasilacz za 220zl.Masz link gdzie jest taniej?

 

 

Chciałbyś tak się nie znać jak ten Pan, uwierz mi na słowo.

 

 

Morele.

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No jasne że do gier, głupi jesteś?! Gram w coda z tą kartą będę miał ponad 200fps w black ops 2!

....hmmm, no cóż.

Z kartą HD 7790, śmiem wątpić, że będziesz miał ponad 200fps w BO2. - TEST, TEST, info, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST

 

OStatnio też myslałeś pod moim postem z kartą graficzną ,że potrzebuje karty za 1500zl+ żeby mieć 120-150fps w bo2.Nie znasz się na tym kolego, nie wypowiadaj się :P

......na parę moich postów odpowiedział błędnie

Ostatnio, drogi kolego, jak Sam zapewne zauważyłeś, bo zakładasz kolejny temat a nie zamknąłeś poprzedniego, że w Twoim właśnie tym ostatnim temacie już nikt się nie wypowiadał.... ja też - jak myślisz, dlaczego?

Gdybym błędnie odpowiedział, to uwierz mi, że moderator lub ekspert zwrócili by mi uwagę i by skorygowali moją błędną odpowiedź.

 

 

Poza tym za rok podkręcę procka ,za 3 lata kupię jeszcze jedną kartę graficzną, taką samą za grosze i będę w sumie miał tego kompa minimum 3 lata ponad 100fps w najnowszych codach.

Ja Ciebie bardzo przepraszam, ale z takim podejście nie jestem w stanie Ci pomóc - wybacz, że Cię zawiodłem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

....hmmm, no cóż.

Z kartą HD 7790, śmiem wątpić, że będziesz miał ponad 200fps w BO2. - TEST, TEST, info, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST, TEST

 

Ostatnio, drogi kolego, jak Sam zapewne zauważyłeś, bo zakładasz kolejny temat a nie zamknąłeś poprzedniego, że w Twoim właśnie tym ostatnim temacie już nikt się nie wypowiadał.... ja też - jak myślisz, dlaczego?

Gdybym błędnie odpowiedział, to uwierz mi, że moderator lub ekspert zwrócili by mi uwagę i by skorygowali moją błędną odpowiedź.

 

 

Ja Ciebie bardzo przepraszam, ale z takim podejście nie jestem w stanie Ci pomóc - wybacz, że Cię zawiodłem.

No wiesz kolega z gtx 650 boost ma 200fps w bo2 ,a rdeon 7970 2gb jest lepszy w rankingu benchmarka :D Poza tym ja gram 1920x1080 ale wszystkie ustawienia na najniższe ,nie na ultra :D Jeśli jestem w błędzie popraw mnie.

Link to post
Share on other sites
Procesor mam za 839zl, kartę graficzną za 518 zł ,a płytę główną za 520zł,zasilacz 226zl czyli mam o wiele taniej Na rankingu benchamrk radeon 7790 jest wydajniejszy od gtx 650 boost więc...

No to bardzo się cieszę że masz to wszytko tak tanio. Patrzysz na ranking kart bechmarka?? to ja nie mam pytań.. dałem link do testu, gdzie ewidentnie widać że gtx 650 ti boost jest wydajniejszy od hd7790 więc..., no ale jak twoim zdaniem hd7790 jest lepszy to proszę bardzo możesz go sobie wziąć, to będzie twój komputer, nie mój

 

Nie podałeś mi płyty głównej gaming , a zwykłą mam za 350zl, tez taniej .

A mogę wiedzieć po co Ci wersja "gamingowa" ?? Wywalanie pieniędzy w błoto..

 

Jeśli się "znasz" lepiej niż osoby tu piszące, które starają ci się dobrze doradzić, w tym ja, to złóż sobie zestaw sam i nie marnuj naszego czasu. Zgłaszam do moderatora twoją osobę, za obrażanie użytkowników i niekompetencje 

Edytowane przez synn1993
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...