Skocz do zawartości

Recommended Posts

No właśnie niezbyt mam wybór przez brak haka.

A płacenie koło 1000 za hak z montażem + drugi 1000 za uchwyt na hak niezby mi się opłaca.

Bardziej myślałem o czymś awaryjnym, żeby czasem gdzieś rower zatargać, a nie regularnie go wozić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kilometr do kilometra i nazbierała mi się już pięćsetka :D (a nawet więcej po tym weekendzie)

 

Jako, że od lat się nie ruszałem jestem pod wrażeniem tego, jakim świetnym urządzeniem jest człowiek. Im więcej ruchu, tym bardziej chce się ruszać, a do tego coraz łatwiej.

W tym tygodniu nie miałem możliwości jeżdżenia i dopiero wczoraj wsiadłem na rower. Było ciężko, ale z każdym kilometrem szło coraz lepiej. I wczoraj zrobiłem trochę ponad 20, a dziś bez trudu około 36 km.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ładnie!
Ja wróciłem do rekonwalescencji rowerowej i też z raptem paru km dziennie trzaskam po 20-30km bez problemu - progres cieszy, a jak nie siądę na rower choć raz dziennie to aż mnie mierzi.
Choć teraz przerwa bo się wykopyrtłem i mam popękane żebra  %-)

Link to post
Share on other sites

Ja zaś rzuciłem rower na jakiś czas w jasną cholerę i zacząłem biegać. 10 kg zrzuciłem w niecały miesiąc bez żadnej diety co uważam za bardzo fajny wynik. Wczoraj przebiegłem dwa etapy - dwie różne trasy łącznie 25 km mimo braku chęci po maratonie w robocie a dziś jedną trasę 15 km zaczynając już o 5 rano. Jest moc, chi running i do przodu.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

 

biegać

 

Bieganie jest genialne jeśli chodzi o kwestię wagi, problem w tym, że nie lubię tego robić (nie lubię to bardzo delikatnie powiedziane) 

 

 

 

 

Dziś wybrałem się na pierwszą przejażdżkę nowym rowerem, 17km.

Cross to jest to! Jak dla mnie idealny balans, wygodna pozycja, akceptowalne opory toczenia i poradzi sobie z lekkim terenem.

Link to post
Share on other sites

Tu mój rower retro, na którym nie jeździłem kupę lat.  Wczoraj kupiłem nowe siodełko, bo stare to już była kaplica..
Już nigdy nie będę jeździł tak jak kiedyś ale zastanawiam się czy by trochę  kasy w niego wpakować.. koła 27,5 powinny się zmieścić.
Do tego amor i heble.
trek4300.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

koła 27,5 powinny się zmieścić.

wheelsizes_explained2.jpg

No raczej nie. Bo o ile koło może się zmieścić jakimś cudem (duża ilość miejsca na błoto w ramie + mniejsza opona) tak przy v-brake'ach zostaniesz bez hamulca.

 

 

 

Wczoraj kupiłem nowe siodełko

Obniż jego przód bo aż jajka bolą od patrzenia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

ze 25mm do ramy pozostaje przy 26/2.1

Na środku czy po całej szerokości?

 

Zresztą bez znaczenia. Takie zabawy to głupota. Swap kół to można zrobić w 29 na 27.5+ czy w gravelach z 28 na 27.5 jak starczy miejsca na szeroką gume a nie w 26 na 27.5 gdzie ci będzie opona latać po ramie a Twoim wypadku zostałbyś dodatkowo bez hamulca z tyłu.


 

 

Heble muszą wejść tarcze.

Masz w ogóle mocowania pod zacisk (z perspektywy zdjęcia to albo go nie ma albo nie widać).

Link to post
Share on other sites

Panowie, dziwna sytuacja.

 

Moja luba narzeka na ból kolan po kilkunastu kilometrach na rowerze. Co ciekawe, jazda rowerem jest praktycznie jedyną czynnością, która ten ból wywołuje, a zaczęło się parę lat temu po przejechaniu 30 - 40 km.

 

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest coś nie halo z geometrią roweru, bo wydaje mi się to trochę dziwne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...