Skocz do zawartości

Proszę o radę - Bardzo wydajny laptop.


Recommended Posts

W tej cenie to tylko Clevo:

 

Luna2 P170SM

Wyświetlacz: 17.3 "FullHD LED NonGlare (1x)
PROCESOR: Intel Core i7-4700MQ 2.4GHz/3.4GHz Turbo 6MB L3 cache (1x),
karta graficzna: NVIDIA ® GeForce ™ GTX770M - 3GB GDDR5 - DX11 - Optimus (1x)
PAMIĘĆ: 2x8 GB DDR3 1600 (1x),
HDD: 2,5 "1000GB 5400rpm SATA3 (1x)
HDD 2: 120GB Kingston HyperX K3 SSD (1x)
mSATA SSD : bez mSATA SSD (1x)
DRIVE: DVD Burner Slimline (1x) WiFi : WiFi INTEL ® ADVANCED N 6235 (300Mbps) + BLUETOOTH (1x)
BETRIEBSSSYSTEM: Microsoft ® Windows 8 64bit DE, EN, FR, PL (1x)
SERVICE: 24 miesiące gwarancji Pickup (1x)
TECHCHECK: bez TechCheck (1x)
 
CENA: 1.592,00 EUR z wysyłką, VATem i bez zniżek
Cenę można obciąć na SSD, RAMie i systemie lub zapytać o zniżkę.
 
 
Za Asusa takiej góry siana bym nigdy nie zapłacił, zwłaszcza że serwisowanie go będzie BARDZO TRUDNE.
Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Cena maksymalna to 5-6 tyś. z małym chakiem, dlatego ,że taki po prostu laptop mi wystarczy aż nadto. Jestem raczej za 17 cali;). Waga raczej nie ma dużego znaczenia, najczęściej jeżdżę autem a po uczelni nosić to dla mnie nie problem;).


Clevo mają dobre recenzje? pierwszy raz słyszę o tej firmie , rozumiem ,że to niemiecka;)?

Link to post
Share on other sites

Cena maksymalna to 5-6 tyś. z małym chakiem, dlatego ,że taki po prostu laptop mi wystarczy aż nadto. Jestem raczej za 17 cali;). Waga raczej nie ma dużego znaczenia, najczęściej jeżdżę autem a po uczelni nosić to dla mnie nie problem;).

Clevo mają dobre recenzje? pierwszy raz słyszę o tej firmie , rozumiem ,że to niemiecka;)?

Może Cię zainteresuje MSI jest co prawda 200zł droższy od tego Asusa co wybrałeś ale ma dodatkowy dysk ssd na windę http://allegro.pl/msi-gt70-i7-3-4ghz-16gb-750gb-7-2k-ssd-gtx770-2gb-i3438223878.html Tutaj dałem ci pierwsza lepszą ofertę ale widziałem że można taki kupić za 6099zł ;) Sam używam laptopa z tej serii i mają naprawdę świetne wsparcie jak i forum tylko dla laptopów z tej serii ;)

Edytowane przez olo_pop
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...