Skocz do zawartości

Gigabyte GF9800GT Czy EVGA GT 240


Gość badboykrk

Recommended Posts

W grach GF9800 będzie znacznie lepszy. 1GB na karcie typu GT240 jest całkowicie nieopłacalne.

Tylko uważaj na te z dopiskiem typu "Green Edition" albo coś - mają znacznie obniżone taktowania.

 

Chociaż moim zdaniem najlepiej byłoby poszukać używanego GTS250 na gwarancji ;)

Link to post
Share on other sites
Gość badboykrk

Wzięłem tą GTS 250 , za 393 zł bo niestety wymieniałem kartę EVGE na tą i nie mialem opcji gdzie indziej , dopłaciłem 13 zł . A co do tego Gainwarda to ludzie odradzali mi brać właśnie takie karty typu Green Edition... nie wiem czemu ... . Zasilacz mam Modecom Mc 350 PFC , ale za około miesiąc zmieniam na jakiegoś modecoma 530 ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@_nick_:

 

Oczywiście ten jeden miesiąc wytrzyma, ale miałem tę zasiłkę kiedyś (przy X2 + hd3850) i tak, na początku chodził dobrze, następnie zaczęły się problemy z uruchamianiem sprzętu, na końcu musiałem go (kompa) resetować ok 20x zanim zaczął się wyświetlać post. Zasilacz w przeciągu ok roku stracił chyba ze 40% mocy.

Dlatego tak jak piszesz, na początek wystarczy, ale za kilka miesięcy na bank do wymiany.

Link to post
Share on other sites

ja proponuje ocz mxs lub sxs 500w.sa to tanie i dobre zasilacze modxstream jest nieco cichszy i jest modularny.sam taki mam przy karcie gts 250 i procku dual core e6500 3,66GHz sprawdza sie wysmienicie ;)

ta karta gren edition jest nieco slabsza od standardowej gts250 ale i tak bedzie lepsza od 9800 gt tym bardziej od gt240 :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

low profile oznacza, że mieści się do desktopowych obudów i HTCP. Główna róznica miedzy low profile z nie-low profile polega na tym, że ta z low ma niższego śledzia. Ale do zwykłej obudowy też powinno pasować :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...