Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie kupować nic spoza dostawy za pobraniem.

Dziwię się jakim cudem jeszcze ten "sklep" funkcjonuje i łapie kolejnych nieświadomych "naiwnych".

O ile dobrze pamiętam, to Pani P. to była lub jest narzeczoną Pana R.

 

Ciekawostka,

Wpiszczie sobie w google nazwę sklepu i zróbcie spację :)

http://i.imgur.com/JVHV6vp.png

Edytowane przez morozaw
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mnie też oszukali. Złożyłem u nich zamówienie, na niewielką kwotę, niecałe 50zł. Wpłaty dokonałem od razu. Po paru tygodniach odezwali się, że zwróćą mi pieniądze, podałem numer mojego konta, znowu czekałem, powiedzieli, że pieniądze już są przelane. Oczywiście od lipca do chwili obecnej nic nie dostałem. Ani zamówienia, ani zwrotu pieniędzy. Śle te emaile do nich, aż mi wstyd, że ktoś mnie tak w konia robi. Robiłem zakupy internetowe na całym świecie. Nigdy się nie spotkałem z czymś takim. Zanosi się że dalej będą oszukiwać, ale pod inną nazwą.

Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamówienie w SleeveKing 30 sierpnia na jeden wentylator Bitfenix i diody LED. Mała kwota ale zdecydowałem się ponieważ mieszkam nie daleko rzekomej siedziby sklepu. Oczywiście wybrałem płatność przy odbiorze. Do dzisiaj zamówienie nie zostało zrealizowane, zero kontaktu, napisałem maila tydzień temu, brak odpowiedzi. Więc będę musiał zamówić gdzie indziej i dopłacić za wysyłkę ale przynajmniej towar dojdzie. Sklep porażka, omijać z daleka.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Omijać i się nawet nie zastanawiać nad zakupami tam, nawet jak towar otrzymacie to nie wiadomo jak długo ten sklep pożyje i co z gwarancjami będzie skoro problem jest nawet z realizacją zamówienia. Dla dociekliwych zachęcam do sprawdzenia KRD.

Im szybciej sklep padnie tym lepiej, strzeżcie się też nowej odsłony tego sklepu. Właściciele myślą, że zmiana nazwy pomoże...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pitu pitu ale złożył ktoś pozew zbiorowy? Bo mnie szlak trafi z tymi ludźmi. Na Sleevekingu telefon odłączony ponoć, na pinapc nie odbierają, na maile nie odpisują a 100zl na drodze nie leży. Jeśli nie to najpierw powiadomie policje sam, a jak to na nich nie zadziała to założe na forum temat z chętnymi na taki pozew, bo fajnie sie gada a sklep dalej naciąga ludzi.

Edytowane przez czerstwy22
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

czerstwy22 możesz założyć temat z chętnymi, ja się na pewno zgłoszę. Jeżeli założysz taki temat, to proszę o kontakt na PW, ponieważ na forum nie przesiaduję codziennie i mogę ominąć ten temat. Przypomnę tylko, że towar zamówiłem 13 sierpnia br. i do dziś go nie otrzymałem. 

Link to post
Share on other sites

hmm, ja tą babkę troche sądami postraszyłem, policją oczywiście nie tak że co mi wpadnie do głowy tylko tak jak być powinno i ja dostałem zwrot gotówki, przestraszyła się mnie raczej nie ale chyba zauważyła że jestem pewny swoich wiadomości wszystko co w nich pisze itp.

 

Ale dalej osobom oszukanym życzę powodzenia i z tym pozwem w 100% się zgadzam ale sam takie coś wcześniej planowałem i za dużo chętnych nie było. Więc wszyscy niech się zmobilizują nawet o pare zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś jeszcze otrzymał podobną wiadomość? Mój znajomy otrzymał:
 

Dzień dobry,

Szanowny Kliencie, ze względu na nieoczekiwaną sytuację finansową mojej firmy wysyłka zamówienia / zwrot środków (proszę w odpowiedzi na tego e-maila wybrać dogodną dla Pana opcję) nastąpi do 14 listopada. Bardzo przepraszam za zaistniałe problemy i uprzejmie proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości.

 

W końcu chyba bankrutują. Życzę tylko jak najwięcej powodzenia w odzyskaniu pieniędzy.

Edytowane przez morozaw
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...