Skocz do zawartości

Recommended Posts

czyżby nowa Pani zajmująca się sklepem, proszę bardzo olewać nie ma najmniejszego problemu ;) swoje i tak odzyskam

 

 

niestety gorszych oszustów, chamskich odzywek oraz takiego kontaktu nie widziałem, ta firma nie jest po to aby ułatwiać kupowanie, ona jest po to aby zdzierać kasę

Edytowane przez Artur918273
Link to post
Share on other sites

Przecież ten Sleeveking to jest parodia, jeżeli sklep zmienia nazwę i domenę (która niby powinna mieć renomę) na totalnie nową, bez powodu to coś jest na rzeczy.

 

Oplatanie.pl > Sleeveking > PinaPC :) 


PS: Gość, który realnie tym zarządza jest ŁODZIANINEM, więcej danych nie udostępnię bo wiadomo ochrona danych osobowych. Jedynie kolejna odsłona tej firmy zarejestrowana jest w Warszawie. Wiem że mnie znasz :) A ja znam Ciebie :) 

Link to post
Share on other sites

Dodzwoniłem się na inny nr (ten z pinapc): Pani zaczęła bajerować, że niby nie wie czy moja paczka została wysłana i musi pracownika pytać, i mówi, że w Warszawie będzie dopiero w poniedziałek. Ja jej na to, że "I Pani i ja wiemy, że paczka nie została wysłana". Ona, że się postara wysłać jeszcze w weekend. 

 

Co najlepsze, sleeveking już ponad dwa tygodnie temu miał w stopce jej dane, a ona, gdy powiedziałem, że na forach, jest pełno negatywnych opinii, mówi, że to wszystko wina poprzednika (choć pierwsza odp na mojego mejla już zawierała stopkę pinapc).

 

Również wiem, że pan R. jest z Łodzi - kiedyś nawet tłumaczył się, że nie mógł mi wysłać paczki, bo miał pilną sprawę rodzinną, i musiał wracać do Łodzi. 

 

:)

Edytowane przez error407
Link to post
Share on other sites

mi ponownie przyszła wiadomość że zwrot kaski nastąpi w poniedziałek, ostatnio też mnie tak zapewniano :D ale jak zwrócą mi kaskę bede mega zadowolony ale nigdy więcej nie zamówię nic w tym sklepie, nawet w tym nowym, nie bede się męczył znowu. Choć narazie to jeszcze zwrotu kaski nie dostałem to trzeba drążyć temat

 

@kitin

miałem to samo, w poniedziałek zamówiłem wpłaty dokonałem błyskawicznej, i jak się właśnie zmienił status w oczekiwaniu na dostawę to się jej już nie doczekałem, co Pani oznajmiała mi że z Niemiec idzie i takie tam pierdoły.

Radził bym Ci prędzej już walczyć o zwrot kaski, chyba że masz siłe czekać tygodniami na daną rzecz.

 

 

Jednak każdemu z osobna życzę aby wszystko zakończyło się szczęśliwie jak tylko dostanę zwrot kaski od razu się podziele z wami tą informacją.

 

Jak narazie pustka. Ale przynajmniej już wiem gdzie mam dzwonić wrazie czego :)

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to jeśli to by było na allegro od jakiegoś gośćia to aż tak bardzo bym się nie dziwił bo tam często oszuści się przewijają. Ale żeby robić zakupy w sklepie i trafić na takich oszustów to aż strach pomyśleć co się może stać jak by ktoś tam komputer składał za kilka tyś

Link to post
Share on other sites

Widzę, że państwo ze Sleeveking w końcu poszło na całego. Sam zamawiałem od nich oplot plus pare pinów od ATX to na zmianę statusu czekałem tydzień, bo w końcu po około 20zł straconych na dodzwonienie się do "miłych" państwa udało mi się. Pani w słuchawce stwierdziła, że bałagan w danych to spowodował. Dalej paczka przyszła (po 2 tygodniach) bez połowy zamówienia plus zamiast pinów ATX otrzymałem Molexy. Kolejnych 10 złotych dalej dodzwoniłem się znów do tej samej "pani" po czym po targowemu jej wytłumaczyłem ogólny zarys ich firmy plus moje zamówienie i chce otrzymać pozostałe części w ciągu 2 dnich inaczej chętnie się do nich przejadę, bo "mam czas i nigdy nie zwiedziłem Łodzi". Oplot i piny ATX(bo tego brakowało) przyszedł z firmy bittech, a nie od nich. W ten piękny sposób od tamtej pory robię w Bittechu zakupy, bo mają wszystko na stanie U SIEBIE.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

ja czekam na zwrot kaski, niestety narazie bezskutecznie ;) nie jesteś sam :D


////

 

edit 20.08.2013

 

Dziś pozytywne zaskoczenie gdy weszłem na konto, okazało się że dostałem zwrot ze sleeveking.pl za swoje zamówienie, tutaj screen dla potwierdzenia, dane zakryłem ale widać że właśnie za to dostałem:

 

http://iv.pl/images/41683378276285768139.jpg

Link to post
Share on other sites

20 sierpnia zmienił się status mojego zamówienia: przesyłka wysłana . Niestety, dziś jest piątek a ja towaru dalej nie mam. Dla porównania, w sklepie aac.com.pl zamówiłem coś w tą środę, a towar dostałem godzinkę temu (w sleeveking zamówienie złożyłem 13 sierpnia..). Dziś zadzwoniłem do tej Pani z PinaPC (dzwoniłem już tam 2 razy). Pani powiedziała mi, że musi spytać pracownika co się dzieje z moim zamówieniem i że oddzwoni.. Później otrzymałem SMS'a z informacją, że paczka została nadana we wtorek i powinna być w poniedziałek.. ŻE CO PROSZĘ? Zazwyczaj jest tak, że priorytet przychodzi do mnie na drugi dzień.. Czekam do 27 sierpnia na przesyłkę (3 tygodnie od momentu złożenia zamówienia) - jeżeli dalej nie będę miał towaru wtedy idę z tym na policję, zgłaszam to jako próbę oszustwa (no chyba, że polecacie mi iść do jakiejś innej "instutycji"  :) ).

Edytowane przez kitin
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...