Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posiada ktoś owe słuchawki lub ma na ich temat wyrobione zdanie, planuje ich zakup, ale szukam informacji po sieci, troche już wiem ale praktycznie tylko z zagranicznych for, jeżeli ktoś wie coś na ich temat proszę o opinię :) nie mylić ich z modelem ONE oraz ze SPIN :)

Link to post
Share on other sites

ale to są słuchawki stereo :) za 160zł wiec to nie jest raczej duża cena, wnioskuje że masz namyśli model ONE o któym wspominałem by z nim nie mylic :) bo i tak interesują mnie tylko stereo, nigdy nie jarały mnie wszelkie 5.1 waham sie jeszcze nad stellseries 5hv2 ale za duzo negatywow i na razie ide w strone thermaltake 

Edytowane przez csking
Link to post
Share on other sites

Termal, srajberje, srajzery i logiszajsy - wszystko można wciągnąć pod jedną kreskę.

Nadają się do palenia w piecu.

co zrobiles zeby mieć ikonke "expert" ? :D ale owszem zdaje sobie sprawę z marketingowego bełkotu dlatego jak widać nie nastawiam sie na najbardziej rozreklamowane słuchawki.

 

Mam ok 200zł na słuchawki to myśle optymalna suma, co prawda byłem zadowolony a poprzednich platronics gamecom 367, a jak kupowałem to byly za 150zl, więc z pewnościa nie jestem mega wymagający, poza tym co istotne szukam słuchawek WYŁĄCZNIE do grania i włąsciwie tylko co CSGO :) jak macie jakieś konkretne propozycje chętnie je poznam :) Pozdrawiam 

 

Jeżeli mam możliwość zakup RAZER CARCHARIAS za 200zł to warto brać te słuchawki czy macie inne propo 

Edytowane przez csking
Link to post
Share on other sites

z zamkniętych słuchawek fajne są Shure SHR240. Natomiast z półotwartych warto się zainteresować AKG-K514mk2. Obydwie pary ładnie pozycjonują i nie są to może basowe brzmienia. Warto do nich później dokupić kartę dźwiękową.  

Link to post
Share on other sites

za 200zł mikro, dobre słuchawki, to ciężko coś wybrać, żeby nie napisać, że nie ma takich modeli oprócz akg w promocji. 

 

jeżeli miałbym coś polecić to najszybciej Sennheiser PC 320. Dobrze wykonane słuchawki, z dobrym mikrofonem i solidnym brzmieniem.Jest to także otwarta konstrukcja. 

Link to post
Share on other sites

no domyślam się że nie jest łatwo, ale jak wspomniałem nie jestem bardzo wymagający, a z racji tego że słuchawki kupuje tylko do jednej gry to tym bardziej nie chce przepłacać a jakąś opinie o tych słuchawkach o których wspominałem czyli razer carcharias ktoś ma, bo ogólnie w kwestii dzwięku i pozycjonowania zbieraja bardzo dobre opinie a moge je miec do 200zł więc mocno biore je pod uwage

Link to post
Share on other sites

to weż prędzje pod uwage Superlux HD 681 albo HD 681 EVO  + Zalman mic-1 albo jakiś mikrofon osobny. Bo nie opłaca się kupować słuchawek z wbudowanym mikrofonem przez sam fakt że w tej samej cenie, słuchawki bez tego mikrofonu, oferują dużo lepszy dźwięk. Pomyśl też nad tą propozycją :

z zamkniętych słuchawek fajne są Shure SHR240. Natomiast z półotwartych warto się zainteresować AKG-K514mk2. Obydwie pary ładnie pozycjonują i nie są to może basowe brzmienia.

 

 

PS : Jesli chodzi o opinie odnośnie sprzętu audio to sugeruj się takimi które mają jakieś poparcie/reputacje. Pierwszy raz jak miałem na uszach choćby Creative fatality to mi się podobał dźwiek bardzo. Potem jak włożyłem na uszy Superluxy to te fatalitki z fajnych słuchawek przemieniły się w plastikowe zabawki w porównaniu.

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

 

 

WYŁĄCZNIE do grania i włąsciwie tylko co CSGO

W takim razie obojętnie...

Pytanie jeszcze czy grasz coś ambitnego w CSGO, czy tylko biegasz na FFA?

Kupisz Syberie, albo jakieś inne Razer'y i będziesz zadowolony, ponieważ będziesz ich używać tylko do tej gry i poprawnie spisze się tutaj duża część słuchawek. Jednak kiedy najdzie Cię ochota włączyć jakąś piosenkę to będzie rozczarowanie.

 

Jest taka zasada, że jeśli słuchawki dobrze spisują się w muzyce to spiszą się także podczas gry, czyli zdecydowanie mniej wymagającą dla nich czynnością.

 

Zakupiłem za 40zł Senki HD201 i spisują się w CSGO bardzo dobrze. Dorobiłem pałąk i wsadziłem na niego zalmana i można grać ;)

Słyszę w nich wrogów równie dobrze, co gracze w syberiach i innych gejmingowych tworach.

Do tego są zamknięte i w miarę dobrze tłumią. Grają za to nieco sztucznie i bez "pierdolnięcia", ale za to cena zrekompensowała wszystko :rotfl:

 

Więc jeśli szukasz słuchawek tylko do gier, to szukasz budżetowego rozwiązania, albo kupujesz GHS-1 / PC320 w górę.

Link to post
Share on other sites

Powtórzę się za Cacek93, jesli na prawdę szukasz słuchawek które zadowolą Cię podczas gry w Cs'a czy to GO czy 1.6 tylko Sennheiser. Sam miałem 2 sztuki ale grałem zbyt emocjonalnie i raz miałem Sritki Fatalitki które odradzam z miejsca.

 

Tak od siebie jeśli cos na krawędzi 200 zł to: ( kolega popyla na nich, przy składaniu kompa takie sobie zakupie właśnie) 

 

http://www.agito.pl/sluchawki-sennheiser-hd-419-363-594692.html

 

a jeśli coś oszczędniejszego to:

 

http://www.agito.pl/sluchawki-sennheiser-hd-202-ii-363-401683.html

 

 

P.S Nie rozumiem dlaczego na forach wszędzie chwala tylko steelseries, Gamecom albo Creative do grania w Cs'a. Uważam, że senki są idelanym rozwiązaniem dla takich pogrywających jak Ty w wersji tańszej i tych droższych dla 6-letniego już zapaleńca jak ja :D

Link to post
Share on other sites

w kwestii tego dla czego szukam wyłącznie do grania w cs'a to powód jest prosty cisnę w niego dość konkretnie, poza tym posiadam głosniki logitecha z-5500 i zupełnie mi się sprawdzają do wszelkich filmów muzyki i innych gier gdzie nie ma dla mnie jakiegoś wiekszego znaczenia kwestia pozycjonowania :), kilka propozycji tutaj które padły były sensowne jak i parę rad, wezme je na pewno pod uwage, zatem dziękuje wszystkim za swoje sensowne uwagi i udział w dyskusji ;)

Link to post
Share on other sites

Pozycjonowanie zawsze było lepsze na zwykłych słuchawkach. Gamingowe produkty Logitech Steelseries, Fatality odstawały pod tym względem,a w niektórych modelach dokładność przestrzenności pozostawia wiele do życzenia.  Jeszcze można dodać pewne niuanse jeśli chodzi o naturalność dźwięku, to według mnie nie ma co się zastanawiać. 

Link to post
Share on other sites

powiedzcie mi jak wygląda kwestia wygłuszenia w słuchawkach akg ghs 1, bo roznie pisza jedni ze dobre inni ze wcale, i tez jak wyglada kwestia zakrycia ucha, bo tu podobnie sa rozne opinie, a zalezy mi zeby zaslanialy mi cale ucho bo zwykle jest mi tak wygodniej niz sluchawki ktore uciskaja ucho :)

 

edit: znalazłem sensowną recenzje ich i niestety są nauszne więc nie dam się przekonać do nich 


ciężkie jest życie gdy sie wybiera słuchawki, i chyba czas darować sobie wszelkie sprzety dla gamerów :D co sądzicie o superlux hd681 ?

Edytowane przez csking
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...