Skocz do zawartości

metro 2033 - Czy warto?


Recommended Posts

Sporo narzekania widzę, mi natomiast gra bardzo się spodobała i nie żałuję zakupu. Klimacik ma, graficznie nie najgorsza(optymalizacja również), grywalna. Strasznie mnie wciągnęła i ukończyłem ją w jedną nockę :zamykamy:, polecam granie na słuchawką z dobrą dzwiękówką :)

 

Zainteresowała mnie ta gra :) PDC e5200,4 gb ram, GF 9800 GT OC da rade w przyzwoitych ustawieniach( monitor 1440x900)?

Powinno śmigać na High (na V.High wątpię) w DX9. Na innych Direct-ach nie mam pojęcia.
Link to post
Share on other sites

Zainteresowała mnie ta gra :zamykamy: PDC e5200,4 gb ram, GF 9800 GT OC da rade w przyzwoitych ustawieniach( monitor 1440x900)?

ludzie ludzie osłabiacie mnie tymi swoimi pytaniami czy zagram czy pójdzie nie wiem wy się chwalicie, żalicie czy dowartościowujecie swoim sprzętem ???

 

ciężko wejść na

http://www.yougamers.com/ albo

http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

parę postów wcześniej

Link to post
Share on other sites

Sam byłem zainteresowany grą Metro 2033 i z niecierpliwością czekałem na jej premierę. Zdecydowałem jednak ,że raczej w nią nie zagram . Na TVGRY.pl jest kilka filmów dotyczących tej gry oraz jej recenzja. Na pięć gwiazdek od tvgry.pl gra dostała tylko dwie . Było też coś na temat grafiki . Podobno nie jest zbyt dobra.

Link to post
Share on other sites

Może pierwsza misja,pierwsze wrażenie nie jest wciągające ale kolejne już tak,po prostu czeba grać,mimo wymagań tej gry można pograć na normal/high i wygląda naprawde dobrze choć spadki fps też sie trafią tu czy tam.Wieczorem grac na słuchawkach można w pewnych momentach sie posrać,tak więc klimat tej gry jest inny co sprawia chęć przejscia kolejnych misji,ogulnie gra bardzo fajna i ci co zakupili gre mogą sie odnosić do niej jako testera swoich bebechów na przyszłość jak to miało miejsce z crysisem nawet do dziś :o

Link to post
Share on other sites

przeszedłem grę na trudnym poziomie jestem zadowolony gorzej jest z tym że musiałem się ograniczyć z MSAA4X do AAA wtedy gra chodzi płynnie reszta detali Najwyższa w 1920x1080 :o:o:P ta gra to taki konsolowy s.t.a.l.k.e.r co prawda jest liniowa ale szczegóły robią wrażenie :oops:

Link to post
Share on other sites

STALKER?! chyba Ty oszalałeś człowieku:P

z której strony to Ci przypomina Stalker`a? Chyba tylko to że pytolą po Rusku i nic więcej... przeszedłem to badziewie... czytałem Ciekawą recenzję o niej i jest zgodna z prawdą- "Gra zmienia się w kupę w połowie".

Nie warto kupować bo jest krótka, liniowa, grafika to nie wszystko, klimat lepszy jest w Stalker`ze. walka między frakcjami polega na napierdzielaniu się komunistów z naziorami na krótkim moście (nie zapominając że musisz wybić obydwie frakcje żeby iść dalej:D), AI 'sucks' czyli konkretnie badziewne (np. nazior w beznadziejnie skryptowany sposób lata od zasłony do zasłony i niesamowite jest to że za każdym razem gdy się wychyli, to trafia każdą kulką w Ciebie)... nie wiem czy to mało argumentów, ale nie jest to tylko moje zdanie a zdanie również wypowiedziane przez recenzentów

Kup Sobie lepiej Zew Prypeci, i poszukaj zaginionej Oazy to pogadamy:D

Link to post
Share on other sites

znalazłem zaginioną oazę i jak dla mnie zew prypeci to najsłabsza część(lepsze są tylko możliwości) a co do metra to świetna giera nie przechodziłeś jej po cichu więc nie wiesz :o:P jak dla mnie metro jest lepsze od takich nowych hitów jak bioshock 2 :P:P

z której strony to Ci przypomina Stalker`a

ze strony fabularnej i klimatycznej :o
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Grałem w grę bardzo krótko. Tylko sam początek i mogę powiedzieć że to co widziałem bardzo mi się podobało. Gra ma całkiem fajny klimacik :o Sama zachęca do dalszego grania. I do tego perfekcyjna grafika.

 

I ogólnie to jestem bardzo happy, ze mi chodzi na Very High w DX9 ładniej niż Crysis :o A takie to tom miało mieć wymagania z kosmosu. Fakt, nie mogę włączyć DX10... może wina starych sterów albo jakiejś poprawki do Windowsa Visty. Ale generalnie bardzo zadowolony jestem, mimo, ze to "tylko" DX9. A te wymagania to chyba taki trochę marketing.

 

Ale zauważyłem takie dziwne coś. Taka jakaś dziwna perspektywa widoku jest. Tak jak by gra była rozciągnięta w pionie. Jak by obraz był dostosowany tylko pod panoramy (ja gram na 4:3), ale w generalnie nic nie jest zniekształcone.Ale wrażenie jakieś dziwne mam z tym...

Link to post
Share on other sites

Zainteresowała mnie ta gra :rotfl: PDC e5200,4 gb ram, GF 9800 GT OC da rade w przyzwoitych ustawieniach( monitor 1440x900)?

ludzie ludzie osłabiacie mnie tymi swoimi pytaniami czy zagram czy pójdzie nie wiem wy się chwalicie, żalicie czy dowartościowujecie swoim sprzętem ???

 

ciężko wejść na

http://www.yougamers.com/ albo

http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

parę postów wcześniej

i napisał to ten co w profilu podaje ile to punkcików wyciaga w 3d Marku06 :menda: no i ta sygna wow ;] Sprzęt mam przeciętny,słyszałem że gra jest wymagająca wiec zwyczajnie pytam.
Link to post
Share on other sites

STALKER?! chyba Ty oszalałeś człowieku:P

z której strony to Ci przypomina Stalker`a? Chyba tylko to że pytolą po Rusku i nic więcej... przeszedłem to badziewie... czytałem Ciekawą recenzję o niej i jest zgodna z prawdą- "Gra zmienia się w kupę w połowie".

Nie warto kupować bo jest krótka, liniowa, grafika to nie wszystko, klimat lepszy jest w Stalker`ze. walka między frakcjami polega na napierdzielaniu się komunistów z naziorami na krótkim moście (nie zapominając że musisz wybić obydwie frakcje żeby iść dalej:D), AI 'sucks' czyli konkretnie badziewne (np. nazior w beznadziejnie skryptowany sposób lata od zasłony do zasłony i niesamowite jest to że za każdym razem gdy się wychyli, to trafia każdą kulką w Ciebie)... nie wiem czy to mało argumentów, ale nie jest to tylko moje zdanie a zdanie również wypowiedziane przez recenzentów

Kup Sobie lepiej Zew Prypeci, i poszukaj zaginionej Oazy to pogadamy:D

 

a nie zauważyłeś stary, że w tej grze masz 2-3 akcje gdzie możesz się skradać po cichu??

Link to post
Share on other sites

Zainteresowała mnie ta gra :menda: PDC e5200,4 gb ram, GF 9800 GT OC da rade w przyzwoitych ustawieniach( monitor 1440x900)?

ludzie ludzie osłabiacie mnie tymi swoimi pytaniami czy zagram czy pójdzie nie wiem wy się chwalicie, żalicie czy dowartościowujecie swoim sprzętem ???

 

ciężko wejść na

http://www.yougamers.com/ albo

http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

parę postów wcześniej

i napisał to ten co w profilu podaje ile to punkcików wyciaga w 3d Marku06 ;) no i ta sygna wow ;] Sprzęt mam przeciętny,słyszałem że gra jest wymagająca wiec zwyczajnie pytam.

ty ale o co Ci kur** chodzi ??? :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Wasze opinie zdecydowały - nie kupuję ;)

jak dobrze rozumiem nie lubisz liniowych gier czasami takie gry potrafią być smaczniejsze niż te z otwartym światem przykład Half-Life 2 jest nieporównywalnie lepszy od farcry2 :menda:;)

Dokładnie. :D

to z czystym sumieniem mogę ci polecić tą gre jest liniowa ale nadrabia dokładnością :rotfl:
Link to post
Share on other sites

 

to z czystym sumieniem mogę ci polecić tą gre jest liniowa ale nadrabia dokładnością :rotfl:

Skoro tak, to OK. Jeszcze się zastanowię :menda:

ja sam z kupnem na tą grę czekałem no ale jak przeczytałem recenzję w cda to od razu pobiegłem do sklepu polecam przejść grę na trudnym ;)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...