Skocz do zawartości

W co zagrać?


Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu mam mały zastój w grach, tnę praktycznie tylko w bf3 i GW2, jednak chciałbym pograć w jakąś grę na singlu, ostatnio myślałem żeby jeszcze raz pograć w Mafie II ale stwierdziłem, że za dużo jeszcze pamiętam. Nie podaje określonego gatunku ale szukam gry z dobrym klimatem, która nie jest nudna i powtarzająca się, nie wiem jak to określić ale szukam gry która posiada to "coś".

 

Chętnie rozważę Wasze propozycje i przemyślenia na temat wybranych tytułów.

Link to post
Share on other sites

Far Cry 3, Tomb Raider (tegoroczny), DmC: Devil May Cry - według mnie wszystkie te tytuły mają "to coś" i wciągały mnie jak odkurzacz, a to rzadkość.  :) Zaznaczam, że nie zaliczam się do fanów "starych" Tomb Raiderów i Devil May Cry, więc w oba tegoroczne rebooty grałem bez uprzedzeń i szczególnych oczekiwań. Słowem: daleko mi do hejtujących fanów, którym "nowe" się nie podoba, bo jest inne niż "stare".

Edytowane przez Frantic
Link to post
Share on other sites

 

 

ostatnio myślałem żeby jeszcze raz pograć w Mafie II

Jeśli podobała Ci się Mafia 2, z pewnością przypadnie Ci do gustu L.A. Noire

gra jednak nie jest dostępna po polsku i ze względu na specyfikę śledztw wymaga przynajmniej podstawowej znajomości jednego z języków angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego/francuskiego lub rosyjskiego

 
Link to post
Share on other sites

Shogun 2 ma klimat i wciąga na długie godziny, lecz jest to strategia (i nie każdy to lubi). Skyrim ostatnio uznana za najlepszą grę konsol obecnej generacji. Na szybko można machnąć Max Payne 3. Bardziej humorystycznie, ale FPS to byłby Borderlands 2. Spleeping Dogs też jest fajne, ale niektóre misje są na siłę i mało dopracowane (taka słabsza odmiana GTA w chińskich klimatach). Deus Ex: Human Revolution - FPS w cyberpunkowym klimacie z odrobiną elementów detektywistycznych.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...