Skocz do zawartości

effendi360 i jego podejście do użytkowników


Recommended Posts

Skończ dzieciaku tą żenadę bo się nóż w kieszeni otwiera. Wystarczy przejrzeć twoją historię ostrzeżeń i ciągle albo prowo albo zachowanie rodem z bazaru. Effendi się broni stażem, doświadczeniem i wiedzą, ciebie nie broni nic. Także... nara ;d 

Ty, następny - z Tobą też już się spotkałem na wokandzie. Dzieciakiem jesteś sam. Patrz, piszę do Ciebie bez epitetów, a Ty mi z dzieciakami wyjeżdżasz. Już raz - Tobie i "Effiemu" - lol; pisałem o lizaniu sobie tyłków, więc Twoja reakcja akurat mnie nie dziwi.

 

Co Ci pisałem o moich ostrzeżeniach? Czytać nie potrafisz, czy zwyczajnie z góry olałeś temat? Skoro go olałeś - nie musisz odp. na to pytanie; to po jaką cholerę zabierasz tutaj głos? Powiem Ci, że dałbym na mszę gdybym spotkał się z inną reakcją z Twojej nędznej (skoro już na mnie naskakujesz) strony...

 

 

@ave chyba dostal udaru od tych upalow  :rotfl:

No faktycznie - nie ma to jak obiektywizm :D Ja tutaj przedstawiam zachowanie Effiego - lol, jak wyskakuje z tyłka zdenerwowany jakby mu się obiad nie udał i miał okres, a to ja "dostałem udaru". haha, Faktycznie, dobre, dobre...

 

BTW:

Chciałbym zauważyć jak kółko wzajemnej adoracji daje sobie lajki :D Te same osoby - Effi - lol; lajkuje każdego kto z tyłka trzyma jego stronę i później "Ekspert" ma reputację :D Bezcenne!

 

- tylko sprawdźcie (kliknijcie na reputację danego postu) jaka to fajna bajka! 

 

Do tego także już tutaj piłem, ale podobno byłem w błędzie. Jak się jednak okazuje, te kółko wzajemnej adoracji nabija sobie reputację, a później są "Ekspertami" z zachowaniem, które zarzucają mi :D *

 

* (Trolle się przyjęły i dały mi lajka, żeby zbyć z siebie piętno lizodupstwa. Ale ja nie chcę Tych brudnych lajków! Nie od Was!  :( Co za trolle  :D)

 

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Yyy, sorry Tommy-T, ale nie pamiętaj Twojej historii. Jeśli mieliśmy różne zdania na temat wydajności kart, to co w tym złego? Na forum od cholery tego typu kłótni i różnic opinii. Dla mnie jest to tak błahe i mało istotne, że na tle wszystkich tych opinii "Ekpsertów", nie zapamiętuję ich bo są mi niepotrzebne...Serio. Masz lajka, ok? :D

Co się natomiast tyczy wyskakiwaniem z PW publicznie jak BABA, to...wybacz, tutaj pierwszy był Effi - lol w wątku "Złote myśli forum". Ja - z tym wątkiem, byłem jedynie drugi :( Także BABĄ jest tutaj Effi - lol.
Nic nie wygrałem za drugie miejsce, prawda?

Effi - lol, dał lajka, nie wygrałem.

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

to nie było o wydajności.... miałeś po prostu strasznie szydercze podejście do problemu do którego się dokopałem, a i sam też spotkałem

 

chodziło o freezy na niektórych rewizjach kart Gigabyte z procesorem pitcairn

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

NA BANK dostałem za to WARN'a :) Masz 2'go lajka, ok? :D
Poważnie, tego typu różnic zdań przewija się na tym forum od groma. Fakt, że miałem inne zdanie niż Ty to nie zbrodnia katyńska? A za zachowanie NA BANK był WARN - ja nie Effi - lol, nic nie ujdzie mi na sucho choć to on ma PMS! :D

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
Chciałbym zauważyć jak kółko wzajemnej adoracji daje sobie lajki :D

 

No masz ode mnie i jeden, może to pomoże w rychlejszym podaniu sobie rąk na zgodę :)

 

Godzić się, jak już wszystko powiedziane i ... zamykamy "ten bordel" ;)

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...