Skocz do zawartości

effendi360 i jego podejście do użytkowników


Recommended Posts

Do moderatorów: bardzo proszę o nie zamykanie wątku. Czekam na jakąkolwiek reakcję ze strony administracji.

A to trzeba mieć rangę admina by móc pisać o zachowaniach na forum? Wiem że liczysz na to, że wątek zostanie szybciutko zamknięty, ale zwracam uwagę na Twój ton i zachowanie jako "Eksperta".
Zwracam się do Ciebie bez bluzgów i wyzwisk. Pytam jak człowiek o powód Twojego cytatu, a Ty w zamian wyskakujesz z "ćpaniem amfy" itd.?

Straszny z Ciebie "Ekspert" - od ćpania amfetaminy, bo sam zaczynasz temat, więc najwyraźniej i w nim masz nam coś do powiedzenia?

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja liczę na to, że pozostanie otwarty. :D Liczę też na to, że ktoś powyciąga z twoich postów, to co to co w kierunku innych ludzi ty wypisujesz. Bo mi się nie chce, mam na to wyjebane. ;)

 

Nie rób ze mnie takiego cwela a z siebie świętoszka, bo Ci co są długo na forum, zdają sobie sprawę kim ty jesteś i co potrafisz. ;)

 

Moje podejście do twojej osoby się od tamtych czasów nie zmieniło, więc dostałeś odpowiedź, jaką dostałeś i jedyną, na jaką zasługujesz. ;)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Chwilunia gościu!

Ja mam swoją historię na tym forum - dostałem za niektóre zachowania ostrzeżenia, ale zazwyczaj do spięć dochodziło nie tylko z mojej winy, tylko także z winny innych użytkowników :] Nie jestem tutaj winny tylko ja.

Kolejna rzecz - ja dostałem za swoje zachowanie ostrzeżenia. A Ty? "Ekspert", do którego zwracam się bez żadnych wyzwisk z prostym pytaniem. Jaki był poziom Twojej odpowiedzi?

Ja doskonale wiem za co dostałem swoje ostrzeżenia - Ty natomiast uważasz chyba, że pozjadałeś wszystkie rozumy i jako "Ekspert" jesteś kryty, więc tego typu zachowania jak z wiadomości powyżej są ok.

Do tego - Ty także, masz na swoim koncie zachowania, które są co najmniej nie na miejscu. Sam używasz epitetów względem innych użytkowników i sądzisz, że Tobie to wolno, "bo tak".

Mi też nie chce się grzebać w Twoich badziewnych historiach wypowiedzi, ale ewidentnie widać, że choć kilka osób zgadza się z moją opinią na Twój temat i nie jestem w niej odosobniony. 

Przypadek?

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Hipokryzja? I pisze to osoba, która kryje się za rangą "Eksperta", która na forum nierzadko prezentuje poziom chama i prostaka i w dodatku robi z siebie trolla - jak w tej chwili, ustawiając mój avatar? Wiesz, mi to nie przeszkadza, ale świadczy to jedynie o tym, że faktycznie jesteś troll'em.

Miło jednak, że jesteś tak zafascynowany moją osobą, że aż mój avatar musiałeś sobie ustawić - mam tylko nadzieję, że wiesz co oznacza w nim "A",a co było w oryginalne? :D
 

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę, on obrzucił mnie gorszymi epitetami i nawet moderacja palcem nie ruszyła? Co więcej, nawet go broni:

 

Radzę zaprzestać tej wojenki z Effim. To, że zacytował Twój post w "złotych" nie tłumaczy Twojego zachowania.

Więcej razy ostrzegał nie będę, polecą BANY !

 

Pozdrawiam.

"Effi" - lol, ma tutaj najwidoczniej takie plecy, że epitety z jego strony to bajka, ale krótkie i niewulgarne pytanie o powód zacytowania mojej wypowiedz może zostać nagrodzone BAN'em :D

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

To ty robisz dramy bo wrzucił twoją wypowiedź do złotych...

Skąd Ty się tutaj wziąłeś? T_T

Robię dramy, bo wrzucił moją wypowiedź do Złotych myśli? JA GOŚCIA ZAPYTAŁEM NA PW O POWÓD, A ON WYWALIŁ MI Z EPITETAMI - do tego piję, a nie do zacytowania mojej wypowiedz.
 

Zresztą, weź łaskawie przeczytaj pierwszy post i skończ wrzucać soje trzy grosze, bo nie o Tobie tutaj rozmawiamy. Wiem, że chciałbyś się z kimś pobawić, ale ustaw się w kolejce i nie zaśmiecaj wątku głupimi wcinkami.

Co, teraz mi napiszesz, że Ciebie atakuję? A może nie musiałbym Cię pouczać, gdybyś zwyczajnie się nie wtrącał?
 

Ciekawe jak to się skończy?

Dla mnie ostrzeżeniem - na 10000%, lub ostatecznie BAN'em. Znam tutejszą moderację - mimo, że sam zgłaszam naskakiwanie na moją osobę, to ja dostanę ostrzeżenie bo "Effi" - lol, jest cacy.

Przedsmak zachowań moderacyjnych mam już za sobą - cytat w odp. #10, ale nie sprawi to, że nie będę dochodził swoich praw i faktu, że "Effi" - lol, obrzucił mnie epitetami bez żadnego powodu (no, chyba że pytanie z pierwszego posta go przerosło?).

EKSPERT - od amfetaminy ;)

Edytowane przez Ave20
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Co, teraz mi napiszesz, że Ciebie atakuję? A może nie musiałbym Cię pouczać, gdybyś zwyczajnie się nie wtrącał?

 

 

To jest FORUM i KAŻDY ma prawo napisać swoją opinie na dany temat (jeśli nie obraża ona innego użytkownika) 

Edytowane przez 86Makler86
Link to post
Share on other sites

To jest FORUM i KAŻDY ma prawo napisać swoją opinie na dany temat (jeśli nie obraża ona innego użytkownika) 

 

Więc może skorzystaj z dobrodziejstw forum - proszę, ale w innym wątku, bo tutaj chcemy wyjaśnić pewne kwestie, które nie dotyczą Ciebie...

Mógłbyś?

O, "Effi" - lol, usunął mój avatar, chyba zrozumiał o co chodzi z "A" :(

 

SP1DER987
Ja rozumiem, że to jest forum komputerowe, ale gdyby nie ten wątek już dostałbym BAN'a za próbę dochodzenia moich praw. Pierwszy lepszy mod - PW od "Effiego" i ten cham będzie wciąż zgrywał "Eksperta" a ja dostanę warn lub BAN.
Więc pomimo tak konkretnych bluzgów ze strony "Effiego" - lol, nie zostaną wyciągnięte względem jego osoby żadne konsekwencje pomimo mojego zgłoszenia? Takich chcecie mieć tutaj "Ekspertów"? Tak?

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gościu, ja Ciebie zostawiam, w Twoim świecie. Oczywiście bez ostatniego słowa z mojej strony, zostawić tego nie mogę, więc zanim odejdę, siądę i zacznę się śmiać, napiszę tylko:

 

Radzisz w wątkach, nie raz radzisz dobrze, ale od dawien dawna, praktycznie odkąd tu wszedłeś, sadzisz się tak do ludzi, że moje zachowanie, nawet to z wojen z GTXXORem, to pikuś. Twój post, został wklejony do złotych, ze względu na STYL - oczywiście atakujący - innego użytkownika. Co do kwestii technicznej, wyjaśniłem Ci to w pierwszej odpowiedzi. Potem jeszcze piszesz, że do strategii nie przyda się 7970 - widziałeś ANNO na MAX na słabej karcie ? :] A mój wyskok do Ciebie ? Widzisz, robiłem dziś przy 37 stopniach kilka godzin. Może przyszedłem zbyt zmęczony i po prostu tak zareagowałem, jak zobaczyłem wiadomość od CIEBIE, ponieważ od razu uznałem, że to jakaś prowokacja, a jestem zbyt z*****y, żeby się z Tobą dziś męczyć. Jak widać i tak mi się nie udało.

 

Teraz siadam, i łapie popcorn z colą. :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Ave po grzyba wyciągasz coś z PW?

Trzeba sobie było wyjaśnić via PW i pisać na forum jak nigdy. Na co nam Wasze problemy? Dla rozrywki? - wolimy inną rozrywkę, np z dziedziny IT :D

 

 

http://elsmar.com/pdf_files/What%20the%20customer%20really%20needs.jpg

 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@Ave20

 

 

Znam tutejszą moderację - mimo, że sam zgłaszam naskakiwanie na moją osobę, to ja dostanę ostrzeżenie bo "Effi" - lol, jest cacy.

W ogóle nas nie znasz. Swoją wypowiedź skierowałem do waszej dwójki a nie Tylko do Ciebie. Ponadto już niejednokrotnie karaliśmy "swoich", więc Twoje oskarżenie o stronniczość jest naprawdę nie na miejscu.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Ave, jeśli nie okazujesz szacunku innym użytkownikom, nie oczekuj, że oni będą szanować Ciebie. Twoje wypowiedzi też można uznać za obraźliwe - http://forum.benchmark.pl/topic/94598-najmocniejsza-karta-graficzna-kt%C3%B3ra-nie-b%C4%99dzie-ograniczana-przez-i5-7604ghz/page-3

 

Widzisz drzazgę w oku Effendiego, a nie widzisz kłody w swoim. Poza tym, pranie brudów na publicznym forum delikatnie mówiąc, niezbyt przystoi.

Edytowane przez Tycha
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to Ave primo często zdarza ci się pisać ewidentne pierdoły, które mimo kontrargumentacji dalej uważasz za prawdę objawioną i nie dziwię się że komuś mogą puścić nerwy.

 

Effendi ma swój styl wypowiedzi, ale gdybyś kłócił się ze mną - ewidentnie nie mając racji /dodam/, to usłyszałbyś taką samą odpowiedź.

 

Po prostu zbyt często chcesz prowokować, taki typowy typ aferzysty, a jak ktoś już odpowie na to prowo to wówczas zaczynają się żale i płacz. Więc daruj sobie tą błazenadę.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

effendi360

Ja już Ci wielokrotnie pisałem - także w tej wiadomości, że swoją historię na tym forum mam, ZA KTÓRĄ OTRZYMAŁEM OSTRZEŻENIA. Czy to mnie "rozgrzewa" - mało mnie to obchodzi, ale ostrzeżenia otrzymałem.
A co z Tobą gościu? Moje pierwsze ostrzeżenie pochodziło z kłótni z Tobą, gdzie też pojechałeś po mnie epitetami. Kto zaczął pierwszy? Wątek poleciła do (ukrytego) koszta, więc ciężko osądzić, ale do idealny przykład na to, jak stronnicze jest grono moderatorów tutaj (nawet nie rozwijam tematu, bo już raz to zrobiłem - założyłem wątek i poleciał BAN; także dzięki, nie skorzystam), ale co z Twoimi ostrzeżeniami i zachowaniem?
Tego typu "wystrzały" jak ten w pierwszym poście to u Ciebie nierzadka sytuacja. Jak sam napisałeś - nie przyprawiasz sobie aureoli - nie musisz, bo WARN dla takiego starego konia tutaj to wydarzenie.

Wystrzeliłeś z du*y (przepraszam?) w pierwszym PW. Ja do Ciebie jak człowiek, ale widzę, że powinienem jak do psa - bo tak się zachowałeś.
Twoje wypowiedzi na tym forum tez trafiają kulą w płot. Opinię zyskałeś robiąc z siebie "Eksperta" "Testera" itd. - nic mi do tego, to forum komputerowe, ale to nie pozwala Ci na zjazd po innych bo miałeś od niego w życiu 2 karty więcej i ich kulawy..."test"...wrzuciłeś na forum. Czasem się mylisz - zwyczajnie pomijam konwersacją, bo wiem czym to śmierdzi z Twojej strony, ale fakt, że próbujesz robić z siebie znawcę nie uprawnia Cię do jechania po innych "bo tak".

Wijesz się teraz jak klocek w sraczu (sorry, Effi - lol, nawet przeklął w swojej poprzedniej wypowiedzi) i próbujesz chować się za moją historią tutaj - po kiego grzyba, skoro w pierwszym PW zadałem Ci proste pytanie? Tak ciężko było odpowiedzieć? Pewnie tak - pewnie Twoja walnięta (wg Ciebie - tak samo jak moja) natura wzięła górę, ale skoro już uważasz mnie za "impulsywnego", to popatrz teraz na swoją pierwszą odp. do mnie i zauważasz jak posrany jesteś (co zarzucasz jedynie mi) :)

 


Jak dla mnie to Ave primo często zdarza ci się pisać ewidentne pierdoły, które mimo kontrargumentacji dalej uważasz za prawdę objawioną i nie dziwię się że komuś mogą puścić nerwy.

 

Effendi ma swój styl wypowiedzi, ale gdybyś kłócił się ze mną - ewidentnie nie mając racji /dodam/, to usłyszałbyś taką samą odpowiedź.

 

Po prostu zbyt często chcesz prowokować, taki typowy typ aferzysty, a jak ktoś już odpowie na to prowo to wówczas zaczynają się żale i płacz. Więc daruj sobie tą błazenadę.

Ja już pisałem - mam swoją historię tutaj. Nie każdego musi się lubić (to oczywiste). Ale jak się do kogoś pisze prostymi 2 słowami z zapytaniem, to sorry (nawet mnie!) 2 słowa nie uruchomiłyby w taki sposób jak "Effiego" - lol, w pierwszej odpowiedzi :D
Chcecie winić moją historię tutaj? Spoko, ale otrzymywałem ostrzeżenia czasem nawet bez ostrzeżeń dla osób z którymi się sprzeczałem, a które nie szczędziły epitetów. Tak czy inaczej - zastanawiam się jak trzeba mieć nasrane w głowie, żeby prostym pytaniem (składającym się raptem z kilku słów) uruchomić się w ten sposób? :D
Gratuluję i do tego tutaj piję - jako "Ekspert" ten gość powinien wypowiadać się o amfetaminie, o której to - sam, raczył wspomnieć, lol.

 

Ave, jeśli nie okazujesz szacunku innym użytkownikom, nie oczekuj, że oni będą szanować Ciebie. Twoje wypowiedzi też można uznać za obraźliwe - http://forum.benchmark.pl/topic/94598-najmocniejsza-karta-graficzna-kt%C3%B3ra-nie-b%C4%99dzie-ograniczana-przez-i5-7604ghz/page-3

No w tym wątku to mea culpa - każdemu puściłyby nerwy...Weź przeczytaj wątek - jak łopatologicznie pisałem o temacie, a dalej co niektórzy nia kapowali. To aż narysować musiałem! lol. Nikt nie mówił, że mam nadawać się na przedszkolankę, ale na litość boską - jak dotrzeć do takich ewenementów? I Ty mi się dziwisz...?
"Effi" - lol, nierzadko sam tracił nerwy, ale ten fakt się pomija ;)

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Skończ dzieciaku tą żenadę bo się nóż w kieszeni otwiera. Wystarczy przejrzeć twoją historię ostrzeżeń i ciągle albo prowo albo zachowanie rodem z bazaru. Effendi się broni stażem, doświadczeniem i wiedzą, ciebie nie broni nic. Także... nara ;d 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
 Teraz siadam, i łapie popcorn z colą. :D

 

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

 

@ave chyba dostal udaru od tych upalow :rotfl:

w dyskusje sie nie wtracam ale chetnie pobserowuj jak to sie zakonczy :menda:

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...