Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, ostatnio dużo się mówi o aplikacjach których brakuje na Windows Phone 8, generalnie sam nie kupiłem WP8-fona bo brakowało mi kilku aplikacji. Ciekaw jestem jakich aplikacji których Wy używacie brakuje na WP8. Jeśli macie chwilkę to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

 

Nie piszcie jednak proszę o Windows Phone 8 jako o systemie - czego jemu brak itp... to temat na inny post, nie ten.

 

 

Mi brakuje:

- aplikacji do odtwarzania różnych formatów video (są dobre aplikacje, ale każda chowa się przy takim MX Player z androida)

- porządnej aplikacji obsługującej kamery monitoringowe

- YouTube  (jest, a w zasadzie SĄ, tyle że Google robi wszystko żeby je usunąć - na szczęście bezskutecznie)

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Do rejstratorów BCS jest Apka - sam z niej korzystam nazywa się DMSS - montuję między innymi monitoring więc jestem na bierząco. :)

Zaś ostatnio widziałem aplikacje do podglądu kamer IP - parę testowałem i działały.

Link to post
Share on other sites
Zaś ostatnio widziałem aplikacje do podglądu kamer IP - parę testowałem i działały

sam używam Private Eye i daje rade ale nie moge w niej manualnie wylaczyc/wlaczyc IR(na szczescie kamerka sama wlacza kiedy potrzebuje). Poza tym apka ma wszystko.

 

 

Oficjalnej aplikacji Grooveshark.

ano, ale może wynagrodzi ci to:

Nokia Muzyka http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/nokia-muzyka/f5874252-1f04-4c3f-a335-4fa3b7b85329

Spotify http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/spotify/10f2995d-1f82-4203-b7fa-46ddbd07a6e6

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną brak kilku poniższych aplikacji powstrzymuje mnie od przejścia na WP8.

 

ING Mobile (do końca roku ma się podobno pojawić)

moBILET (również w najbliższym czasie będzie udostępniona)

Nike+ Running (nie wiadomo czy się pojawi)

Runtastic Road Bike Pro (jw.)

Runtastic PushUps Pro (jw.)

Runtastic SitUps Pro (jw.)

Runtastic Squats Pro (jw.)

Runtastic PullUps Pro (jw.)

 

Najbardziej zależy mi na pierwszych czterech, bez pozostałych póki co mógłbym wytrzymać. Teoretycznie Nike+ mógłbym zastąpić Runtastic, ale utraciłbym dotychczasowy postęp.

Link to post
Share on other sites

Nie, bo są to oddzielne i niezależne od siebie aplikacje stworzone przez Runtastic :P

Jakby twórcy nie mogli tej aplikacji do biegania nazwać Runtastic Running - byłoby prościej ;)

 

Runtastic stworzył łącznie 14 aplikacji:

iOS - 14/14

Android - 11/14

WP8 - 1/14 (właśnie Runtastic)

BlackBerry - 1/14 (jw.)

 

http://www.runtastic.com/pl/apps - na dole strony jest lista.

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jednak aplikacja Runtastic to swego rodzaju kombajn do biegania, jazdy na rowerze itp.

Umożliwia mierzenie przebytego dystansu rownież na bierzni. ;)

W takiej sytuacji pozostaje mi czekać na aplikacje moBILET i ING Mobile i nowe modele z WP8 ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam!

 

Brakuje mi / nie moge znaleźć aplikacji do gry w pokera na którymś z najpopularniejszych stron - typu Pokerstars czy Full Tilt Poker. Czy ktoś wie, czy na WP8 jest jakaś podobna aplikacja z pokerem na prawdziwe pieniądze? Albo czy chociaż prace nad taką appką trwają? 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Obecnie posiadam iPhone 5s i BlackBerry 9780 Bold, chętnie bym przesiadł się na WP. Miałem kiedyś Lumie 610 przez krótki okres czasu i dobrze mi się z niej korzystało, aż sam byłem zaskoczony:) Zmęczony jestem iOS, Android do mnie nie przemawia mimo iż z niego korzystałem jakiś okres czasu, ale mnie ten system nie pasuje. Korzystałem zarówno z czystych odmian jak i CM wgrywałem i Android mi się nie podoba, nie mówię, że jest zły (bo pewnie zaraz spłynie na mnie fala "hejtu", że nie umiem go obsługiwać,  że jestem za głupi na niego etc.), po prostu mnie on nie przypadł do gustu. Tęsknie za BB, ale obecna oferta BB poza Q10 nie ma nic co by mnie pociągało, a z kolei Q10 ma za mały ekran i nadal kłopoty z aplikacjami w App World. To czego mi brakuje na WP to BBM. Mam masę kontaktów na BBM i gdyby tylko pojawił się BBM na WP, to Lumia 1520 ląduje u mnie w kieszeni:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...