Skocz do zawartości

HD 7870 problem z działaniem (kompatybilność)


Recommended Posts

Witam !

 

Czy karta graficzna może być niekompatybilna z płytą główną ponieważ zmieniłem zasilacz i kartę (Deus G1 600w i HD 7870 MSI) i gdy ją podłączam widzę tylko czarny ekran po starcie komputera nawet nie widzę biosu a gdy włożę starą GT520 wszystko jest ok wiecie co może być nie tak pomóżcie :)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że 2 karty są na PCI-E a zasilanie zostało podpięte karty nie miałem możliwości sprawdzić na innym kompie ponieważ zamieniałem(kupowałem) się z człowiekiem dzięki portalowi tablica.pl a gdy zapytałem jak karta u niego działała odpowiedział (a mógł kłamać) że u niego komputer się włączał do pulpitu po czym się restartował ponieważ ma za słaby zasilacz 350w coś wydało mi się to podejrzane mam czas do jutra aby zwrócił mi za nią gotówkę a ja mu kartę

Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej walnięta jest grafika , zasilacz 600w spokojnie wystarczy na tę kartę.Mobo ( rozumiem że masz tę : P43Twins1600 ) według opisu producenta ma 1 x PCI Express 2.0 x16 slot , więc problem niekompatybilności raczej bym odrzucił (gdyby był 1.0 to można by to brać pod uwagę , ale grafa i tak powinna chodzić bez problemów ). Jakieś kody sygnałowe masz przy starcie? bo skoro nawet bios nie startuje... :cry: , tak jak pisał  wyżej Libero sprawdż jeszcze na innym kompie .Ale jak dla mnie , jeśli masz  możliwość zwrotu karty to ją oddaj i nie kombinuj , gość ewidentnie jak dla mnie kręci (czemu nie sprzedał karty na alledrogo?).Transakcje na tablica.pl są raczej dość ryzykowne bo tam chyba nie ma żadnych zabezpieczeń w razie oszutwa itd.Wpisz na g hasło "Wykaz oszustów z Tablica pl." tak dla przestrogi do przeczytania :) .

Edytowane przez Marcin.mag
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...