Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Wiem ze bylo mnóstwo tematow na temat "jaki dysk ssd na system" czytale wiekszosc i nie wiem jaki wybrac, interesuje mnie szybki dysk ssd 64 gb na windowsa moze ewentualnie byc 128 gb pod ktorego podlacze dodatkowo hdd 1 tb budzet 300-400 zl 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Posiadam Ocz Vertex 3 i Samsunga 840 pro , miałaem Ocz Vertex 1 oraz Ocz Vertex 2, na wszytskich instalowałem system windows 7 lub Windows Xp, jeżeli chodzi o prędkość działania systemu typowo użytkowego typu, odpalanie kompa, włączanie przeglądarek, uruchamianie programów różnice pomiędzy dyskami są marginalne, prawie nie zauważalne. Jakby ktos dał by mi dwa kompy na jednym Vertex1 a drugi Samsung 840 pro, to bym w życiu niezgadł który jest który. W grach jest podobnie. To wsyztsko wygląda za********e na benchmarkach, w realu chyba tylko nerdy są w stanie wyczuć wielką różnicę pomiędzy dyskami. Więc wybierz dysk, który pasuje ci cenowo.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jak budżetowo ma być, to chyba wciąż najlepiej kupić Kingstona V300 64/128.


Posiadam Ocz Vertex 3 i Samsunga 840 pro , miałaem Ocz Vertex 1 oraz Ocz Vertex 2, na wszytskich instalowałem system windows 7 lub Windows Xp, jeżeli chodzi o prędkość działania systemu typowo użytkowego typu, odpalanie kompa, włączanie przeglądarek, uruchamianie programów różnice pomiędzy dyskami są marginalne, prawie nie zauważalne. Jakby ktos dał by mi dwa kompy na jednym Vertex1 a drugi Samsung 840 pro, to bym w życiu niezgadł który jest który. W grach jest podobnie. To wsyztsko wygląda *****iście na benchmarkach, w realu chyba tylko nerdy są w stanie wyczuć wielką różnicę pomiędzy dyskami. Więc wybierz dysk, który pasuje ci cenowo.

Zgadza się. Miałem w ręku kilka SSD-ków i w codziennym użytkowaniu szybkośc pracy na nich jest niemal jednakowa. Teraz mam w jednym kompie na system Kingstona V200 64 GB, a na drugim z i7 4770k - Intel SSD 520 240 GB, a a w trzecim ponadto mam Kingstona V300 128 GB. Systemy chodzą w sumie jednakowo szybko. Oczywiście róznice pomięzy dyskami wychodzą dopiero w benchmarkach  ;)

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...