Skocz do zawartości

OCZ 600 W problem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Emilslr,

Recommended Posts

Witam, nie jestem do konca pewny czy zasilacz StealthXStream 2 600W będzie wystarczający do zestawu :
I5 2500k ( lekki OC)
HD6870x2
2 -ram 2x 2GB 2x1GB  Kingston HyperX 1600
-płyta główna P8P67 ASUS
-creative soundblaster xgamer
-kilka dodatkowych wiatraczków

Konieczna jest wymiana zasilacza czy też może się dać radę? pozdrawiam

PS. Własnie zauwazylem ze karta wymaga dwóch kabli z dwoma dodatkowymi pinami, mój ocz posiada możliwość dołączenia tylko jednego , czy to już wyklucza go na starcie?

Edytowane przez Emilslr
Link to post
Share on other sites

Od biedy możesz zastosować przejściówki. Ogólnie SXS nie są jakieś bardzo udane, i przy większym obciążeniu potrafią wychodzić z parametrami poza normy ATX. W teorii jednak powinien dać rade jak zastosujesz przejściówki. Realnie ten komp pociągnie max 450W pod obciążeniem, tylko z lini 12V. Jak nie masz kasy to zmieniać nie musisz, ale ja bym pomyślał o zmianie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dzięki Panowie, do końca tygodnia podłączam zestaw, dam znać czy wszystko jest stabilne.


Podłączyłem dziś kartę, wszystko sprawnie ale gdy włączam jakąś gre, zaczyna sypać artami w bardzo dużej ilosci.
Co robić?

PS. Karta jest nowa, mam gwarancję. Artami sypie drugi procesor, kiedy gra jest w oknie nic się nie dzieje. odpaliłem 3dmarka , komputer się nie wyłączał.
EDIT: Problem rozwiązały inne sterowniki <nie beta>
Jednak okazało się ,że problemy wróciły, w dalszym ciągu artefakty pojawiają się dopiero przy pełnym ekranie, czy to moze swiadczyc o tym ze jeden GPU jest wadliwy?

Edytowane przez Emilslr
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...