Skocz do zawartości

Sluchawki 5.1 lub 7.1 + ewentualna karta dzwiekowa do 1000 zł


Recommended Posts

Jest to moj pierwszy post dlatego pozdrawiam wszystkich serdecznie.Jak w temacie szukam dobrych słuchawek do gier mogą to byc przewodowe jak i bezprzewodowe preferowal bym te drugie , gram na tv w odległości ok 5m i nie lubie jak kable placza mi sie pod nogami.Czego oczekuje od słuchawek napewno jakość dźwięku,pozycjonowaniu i bardzo dobrym basem.Dzisiaj słyszałem demo turtle beach niestety niepamietam jaki model i dźwięk był taki sobie oczywiście słychać było wszystko do około głowy ale tam nie było basu.(tak jak bym kijem w karton uderzał )Pomóżcie w wyborze.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o słuchawki przewodowe to polecam Ci bardzo dobrze dobrany zestaw - słuchawki + karta dźwiękowa - który sam posiadam.

 

Słuchawki to sennheiser PC350 a karta muzyczna- xonar xense.

Słuchawki niestety nie mają 5m długości, więc będziesz musiał się przybliżyć do tv :cry:

 

Poczytaj sobie o tym extra dobranym i dopracowanym zestawie muzycznym do gier

 

http://www.asus.com/pl/Sound_Cards_and_DigitaltoAnalog_Converters/Xonar_Xense/

 

Cały zestaw kosztuje tysiaka, więc mieści się w Twoim założonym budżecie :D

Link to post
Share on other sites

Dziekuje za szybka odpowiedz ,karta wydaje sie byc super lecz tam gdzie bede zamawiać jaj niema

http://www.pixmania.se/se/se/search/ljudkort#aj-b-1731/amount-low=0,amount-min=0,amount-high=4983,amount-max=4983/sortFilter=0_0/display-list/

Która z tych kart polecili byście jest jakas essence ale za droga.

A zapomniałem posiadam sluchawki Sony xb600 moze z nich cos sie wycisnie? Jest tez nowszy model tych 350---pc363d hyba ale tez drogie i braknie na kartę

Zastanowiłem się i mam dwa ,trzy warianty do wyboru:

1- sennheiser 363d  i tutaj musiał bym skorzystać z dołączonej karty dzwiękowej nie wiem jak będzie się sprawować w recenzjach niby wypada dobrze a za jakiś czas dokupić nową kartę dzwiękową

2- do moich słuchawek dokupić porządną kartę dzwiękową typu xonar essence st-stx lub d2x/xdt 7.1 i tutaj tez moje pytanie czy na tych słuchawkach uzyskam 5.1 lub 7.1 i jak by wyglądało pozycjonowanie

3- propozycja kolegi zwierzaka senki 350 i np xonar d2x/xdt7.1

Proszę o pomoc w wyborze

Nikt nie pomoże ?

Link to post
Share on other sites

Zamiast Xonara D2 proponowałbym; Audiotrak Prodigy Cube oraz słuchawki Beyerdynamic DT 770,

Asus Xonar Essence St/STX- Superlux 681 EVO(pol-otwarte), Asus Xonar U7- Ultrasone 580 HFI.

 

PC350 to nic specjalnego

Xonar D2 za drogi na to co oferuje.

Pozycjonowanie jest lepsze na zwykłych słuchawkach stereofonicznych niż wszelkich dziwactw 5.1, czy 7.1

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A czym różnią sie od siebie xonar essence st i xonar xense?czytalem ze xense do gier jest czy to oznacza ze lepiej sobie radzi?

Adivxv5 jakie słuchawki byś polecił z mikrofonem w podobnym przedziale cenowym co senki 350?

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

nie znam takich słuchawek.PC 350 nie są złe, bardzo dobrze nadadzą się do grania, natomiast w tej cenie znajdziemy wiele innych lepszych słuchawek, ale bez mikro.

 

Xonar Xense -w tym zestawie od razu dostaniesz słuchawki PC350 oraz układ muzyczny Asus Xonar Xense ,czyli taki zestaw dla gracza. Jest też nieco gorsza dźwiękowo od Xonara Essence.Że lepiej do gier Xense ?  to bujda laików. Gdzie ten bełkot przeczytałeś ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...