Skocz do zawartości

Coś do ~700, gtx660 jaki[firma] czy inny?


Recommended Posts

Gdzie jest opcja edytuj do... ???

 

 

 

Niestety ten Asusik:

 

http://www.saturion.pl/product/165658/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_Ti_ASUS_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_z_NVIDIA_GeForce_Experience_.html

 

Jest towarem niedostępnym to co innego polecacie?

Chyba, że szybko jadą u nich dostawy to poczekam do piątku-pon.

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

 

 

Nieno gościu gratuluję, ja tu budżet mam 700zł, a ty mi wyjeżdżasz z kartą graficzną za 1000zł

 

 

 

http://kokolorez.files.wordpress.com/2013/03/annoyed-facepalm-picard-l.png

 

 

 

 

 

 

http://www.saturion.pl/product/165658/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_Ti_ASUS_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_z_NVIDIA_GeForce_Experience_.html

 

"Towar dostępny za 3 dni" Czyli pewnie skorzystam z oferty, bo piszą że cichy, i lepszy wydajnościowo o te 15% od GTX 660, i jeszcze OC można zrobić 

 

@EDIT

 

A no faktycznie R.I.P. w nicku to dlatego tak...

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

Ehh, drogi autorze wyżej pisałeś że "ASUSIK" chwilowo niedostępny i podałeś link do 660TI. Ja chciałem Ci pomóc, dlatego zaklinowałem Ci ASUSA w wersji TOP za 832zł(czyt. co się piszę doń), a że sklep zmienił cenę to miałeś okazję zabłysnąć intelektem(!) 

Przepraszam, że cytuję samego siebie ale dla autora, żeby widział co napisałem. W między czasie sklep zmienił cenę, ale jam Ci jest wredny Judosz. Idę się powiesić...

Edytowane przez R.I.P
Link to post
Share on other sites

No tak, ale w chwili wystawienia posta cena była 1000 zł, więc nierozumiem. Tylko na esc bodajże jest jeszcze za 830 coś.

 

Nie idź się wiesić :/


Takie pytanie, bo nigdzie nie pisze na ich stronie:

 

http://www.saturion.pl/product/165658/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_Ti_ASUS_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_z_NVIDIA_GeForce_Experience_.html

 

Czy do tej karty jest dodawana jakaś promocja? Do karty znaczy się tak, tylko czy sklep obsługuje promocje. widziałem ostatnio temat czy sklep gdzie są modele kart wypisane i sklepy gdzie ta promocja obowiązuje.

 

 

@EDIT

 

A takie inne pytania,, bo mam mętlik w głowie. Po wpisaniu kodu tego producenta z ceneo do morele net wyskakuje cena ok 880zł,

a jeśli dam ceny na skąpcu to karta kosztuje na morelach 1000zł? wut?

 

 

@EDIT2

Czy ta karta zmieści się do mojej obudowy z collerem ? ( Patrz opis, gladius m40 + fortis he1225


nikt nie zna odp :??

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
"Gwarancja na rozruch 2 miesiące" więc, nie ma od producenta.

 

A ile ta karta ma, że nie ma już gwarancji producenta ? Ponad dwa/trzy lata ? Co za bzdety, Chryste... Ja tam jakoś zawsze sobie potrafię dobrze załatwić, wymianę, naprawę gratisową i to czy mam papiery czy nie a wy ludzie zawsze jakieś problemy macie... Karta nie będzie na gwarancji producenta, jedyne w przypadku, jeżeli będzie kradziona i będzie to udowodnione.

Link to post
Share on other sites

Link do karty którą zamierzam kupić 

 

"http://www.saturion.pl/product/165658/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_660_Ti_ASUS_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_z_NVIDIA_GeForce_Experience_.html"

 

 

Pytania:

 

1. Czy do tej karty w tym sklepie jest dodawana jakaś promocja? Do karty znaczy się tak, tylko czy sklep obsługuje promocje. widziałem ostatnio temat czy sklep gdzie są modele kart wypisane i sklepy gdzie ta promocja obowiązuje.

 

2. Czy ta karta zmieści się w obudowie SPC Brutus M40 z collerem HE1225 ? 

 

 

3.

Pytania odnośnie tej karty graficznej.

 

Jej kod producenta jest   GTX660 TI-DC2-2GD5, więc wpisałem ten kod w Google i ukazał mi się odnośnik do Morele, gdzie cena tej samej karty graficznej kosztuje (!!!) 1300zł+. Kod producenta się zgadza na stronie w morelach z tą od saturiona.

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx660ti-2048mb-ddr5-192b-d-h-dp-pci-dc-2-gtx660-ti-dc2-2gd5-472456/

lecz

po wpisaniu tego samego kodu producenta w "szukaj" na stronie morele wyskakuje:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-660-ti-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dp-box-gtx660-ti-dc2o-2gd5-529201/

ta sama karta tylko, że za 880zł.

 

W końcu nie rozumiem o co chodzi :/

Link to post
Share on other sites

jk byś przyuważył to na linku za 1.2 koła jest napisane Produkt aktualnie niedostępny - zapewne partia się skończyła, i ktoś stwożył nowy indeks z nową serią, podobną sytuację miałem tam z prockiem 4570k był w cenie 915 zł i w cenie 890..  pisząć z kolesiem w sklepie dowiedziałem się że po prostu został zrobiony nowy indeks, a stary ze strony jeszcze nie został usunięty, przez to takie różnice

co do grafy używek to sam posiadam gigusia tak walnie odradzanego ... 660 zwykłą i sam mogę pograć we wszystkie tytuły aktualnie na max detlach... karta u mnie stała się głóśniejsza jedynie w 3 tytułach c3 fc3 i remember me tylko podczas walki :D.. uzywki mozn a juz dorwac za 590 zł + z 2 letnią gwarancją... jeżeli jednak chcesz zakupić 660ti jaka jest wydajniejsza, to propozycja z saturiona jest najciekawszą jaką możesz aktualnie dostać, Ponadto zawsze możesz zapłącić te 700 zł a pozostałą cześć zrobić sobie na raty, groszowe ...., jak widzisz albo i nie na allegro nie posiada w ofercie uzywanych 660ti bo ta karta jest na tę chwilę naprawdę bardzo wydajna i zapewne będzie tak jeszcze przez zpory okres. Tak karta się zmieści nie jest jakimś tam gigantem. Zapewne nie posiada, gdyż było by to na stronie zapiane, że jakieś dodatki dostaniesz do tego. Zawsze jednak można się dopytać przed zakupem :] Jeżeli jednak chcesz te gry z karta bo np planujesz odsprzedanie tych kodów, kluczy by zbić sobie nieco z ceny i odzyskać nieco gotówki to bierz wersję od msi. Co by nie było i tak suma sumaróm z 660 ti będziesz zadowolony

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapewne nie posiada, gdyż było by to na stronie zapiane, że jakieś dodatki dostaniesz do tego. Zawsze jednak można się dopytać przed zakupem :] Jeżeli jednak chcesz te gry z karta bo np planujesz odsprzedanie tych kodów, kluczy by zbić sobie nieco z ceny i odzyskać nieco gotówki to bierz wersję od msi. Co by nie było i tak suma sumaróm z 660 ti będziesz zadowolony

 

Oprócz Lola i darmowego singla MW3, nie mam żadnej gry zeby ja przetestować  :sciana:  :sciana:

dlatego chciałbym jakąś gre.

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...