Skocz do zawartości

Coś do ~700, gtx660 jaki[firma] czy inny?


Recommended Posts

Coś do ~700zł, gtx660 jaki[firma] czy inny?

 

Wymogi:

 

- ping stfu, fps'ów 1000 ^_^, nwm czy możliwe, ale to nie musi być tyle, chciałbym się przekonać jak to jest, skoczyć 5 razy i już rozpędzony jesteś w CS

- wszystkie gry do tychczasowe na high w FHD, oczywiście nie przesadzajmy, tutaj chodzi o teksturki/modele postaci, sam wszystko będę dostosowywać do potrzeb aby fps był stabilny na 60, ew. zmiana na medium. bez aa czy innych pierdółek.

- nagrywanie wszystkich gier dotychczasowych, na medium w  FHD, w 30/60 fpsów bez żadnych zacinek

- jakaś na długie lata, tak do około roku przynajmniej wytrwa 

- żeby rodzicie nie zobaczyli rachunku za 1000zl    :o

- cicha

 

no i to by było na tyle 

 

Znów za dużo wymogów, 

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Gigabyte najtaniej ogólnie szukaj czegoś z dwoma wentylami ciut drozej i jest msi i asus

Mam pytanie, bo widzę że mamy bardzo podobne sprzęty, tj. karta grafczna może być inna, ram taki sam, i procek taki sam, i powiedz mi jak chodzą gry na tym sprzęcie? 

 

A czemu gigabyte nie może być?

Link to post
Share on other sites

 

 

660gtx Nic lepszego nie dostaniesz ;)

 

Dostanie, jak dołoży 50zł. http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=48825

 

Autorze. To duża okazja. Dawno nie widziałem takiej ceny za 660Ti. Warto dołożyć!


Zarejestruj kartę od Zotaca na stronie producenta do 14 dni od zakupu, aby otrzymać 5 lat gwarancji! http://www.zotac.com/pl/support/warranty-manager.html

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, bo widzę że mamy bardzo podobne sprzęty, tj. karta grafczna może być inna, ram taki sam, i procek taki sam, i powiedz mi jak chodzą gry na tym sprzęcie? 

 

A czemu gigabyte nie może być?

Elegancko dodatkowo karta dobrze sie kreci i sie przydaje na mocniejsze tytuły :D, generalnie gigabyte to dobra marka ale każdy preferuje swoja sprawdzona w moim przypadku asus. Ten zotac nie nalezy do najlepszych 660ti ale to i tak okazja i bedzie szybszy na stocku niż najlepiej wykrecony 660

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A takie pytanka

Czy można podkręcić tą kartę?:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=48825

Tylko żeby nie przesadzić, nie muszę grać na ultra.

To jest najlepszy wybór do GTX660 Ti, i można ją już brać tak?

 

Ale znowu 2 pytania głupie:

- Czy ich sekcja zasilania jest cicha? Mój komp stoi cicho zawsze i chaiłbym aby tak stał

- Czy zasilacz Be quiet 580w, da radę z zapasem? Później bym wymienił na jakiegoś GTX780 i czy taki zasilacz starczy? Kosztował 300zł, więc conieco wymagam ^_^

- sam sprawdzę testy gier i zobaczę jak leci z i5-3570k

- bez problemu zmieści się do Gladiusa m40, z he1225, [no co ja mówię, ta karta ma 20cm cymbale jeden i wejdzie, bez problemu...]

- są jakieś bonusy z tą kartą?

to na tyle, łapcie + za czas poswięcony dla mnie  :banan:

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

Ten Zotac jest niestety głośny. 

Wolałbym już ten produkcik:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=48912

 

Przyzwoita kultura pracy, w obciążeniu około 1600RPM. Nieźle się podkręca. Na pamiątkach można wykręcić ponad 1800 MHz. 

BTW: W tej cenie niestety nie znajdziesz super cichej karty. Trzeba iść na kompromis. Różnica pomiędzy GTX 660, a GTX 660 Ti jest zauważalna ;)

Link to post
Share on other sites

Na pewno nie 660. Jeśli jest wyższa wydajność za niższą cenę, to gdzie tu sens?

 

Autorze. Albo ten Zotac, albo MSI.

 

Jaki jest MAKSYMALNY budżet? Może byśmy poszukali czegoś z lepszym chłodzeniem i tym samym chipem (660Ti).

Link to post
Share on other sites

No tak, ale dokładając do 660Ti, nie mam zapewnionych moich ustalonych wymogów,

tj.

- cicha

- nisko żerna prąd

No ale niby dołoze do 700zł 50zł i mam 750zł, ale nadal nie wiem którą kartę wybrać :/

 

Zastanawiam się nad tym:

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx660-twinfrozr-iii-2gb-ddr5-192bit-2dvi-hdmi-dp-box-n660-tf-2gd5-oc-g-kupon-z-gra-w-zestawie-568271/

- i nad tą w 13 poście gdzie krajzys 3 za darmo.

Link to post
Share on other sites

 

Trochę dużo ponad budżet, ale jak z chłodzeniem i prądożernością? No nie wiem wolałbym jak już to przedział 750pln MAX.

Zastanawiam się naprawdę nad tymi kartami, "mój post poprzedni"

Link to post
Share on other sites

Myślę, że dużego wyboru tu nie masz ;) Sam trochę tematów przeleciałem i stwierdzam, że GTX 660 jest najlepszą opcją w tym budżecie, a słodziutkim dodatkiem jest ZOTAC GTX660 Ti Decyzja należy do Ciebie, wiele osób doradziło wziąć Ti, więc coś w tym jest :) Sam teraz kupuje PC'ta i zdecydowałem się na ZOTACA z powyższego linka.

Edytowane przez dropz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten Zotac jest niestety głośny. 

Wolałbym już ten produkcik:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=48912

 

Przyzwoita kultura pracy, w obciążeniu około 1600RPM. Nieźle się podkręca. Na pamiątkach można wykręcić ponad 1800 MHz. 

BTW: W tej cenie niestety nie znajdziesz super cichej karty. Trzeba iść na kompromis. Różnica pomiędzy GTX 660, a GTX 660 Ti jest zauważalna ;)

No to zostaje ta karciocha, sam ją teraz mam w wózku na ESC'eku. ZOTAC'i się porozchodziły jak widać :/  Nie ma co się szczypać to dobra oferta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to zostaje ta karciocha, sam ją teraz mam w wózku na ESC'eku. ZOTAC'i się porozchodziły jak widać :/  Nie ma co się szczypać to dobra oferta.

 

No tak, tylko że wiesz, lepiej mieć 2 wiatraki niż 1... Ojciec mówi że lepiej brać tego z morele, co podawałem niż tą, bo możliwe że ten 1 went. nie da rady

Chyba, że dacie jakieś testy ^_^

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...