Skocz do zawartości

Telefon z androidem 600-700zł


Recommended Posts

Witam wszystkich, zmierzam w przyszłym tygodniu kupić telefon gdyż mój obecny Xperia x10i już powoli niedomaga.

 

Wstępnie wytypowałem 2 modele:

Lenovo a820

Pentagram combo 4-core

 

Wiem, że 700zł na telefon to nie jest za dużo ale niestety więcej nie jestem w stanie...

Zależało by mi na:

-Dual-sim (aero-2)

-Niezłej baterii

-Androidzie 4+ 

I tu pytanie do was czy macie inne/lepsze propozycje.

Mam nadzieje, że i tym razem się nie zawiodę.

Z góry dziękuje PsPmarco

Link to post
Share on other sites

Propozycje (kręcą się wokół ceny 7 stówek , jakby któryś przekroczył budżet to przepraszam ale biję z głowy jestem na tel.)

Sony Xperia E dual

Pentagram Monster (właśnie) albo Ego

HTC Desire SV

LG Swift L5 II Dual

Samsung Galaxy S Duoz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak jeśli model obsługuje UMTS900 - a tego nie jestem pewien.Myślę że aero2 to niezbyt dobry pomysł.Lepiej jakiś pakiet za dyszkę i wystrczy na GG sprawdzenie pogody czy lekkie surfowanie - inaczej sprawa wygląda jeśli mówimy o jakimś większym korzystaniu.Z tego co wiem aero się kończy w 2014 roku?

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nie wiem, kiedy się koñczy - musiałbym poszukać.

 

Co do pakietu to lepiej mieć nieograniczonego ilością neta za darmo i 10zł w kieszeni czy poortfelu niż je wydać na pgraniczony pakiet.

 

Osobiście jednak pod Aero2 szukałbym odpowiedniego tableta raczej...

Link to post
Share on other sites

Ja również wolałbym tablet.Przeglądanie internetu na 4" nie jest wygodne...u mnie na 4.3 jest dosyć kiepsko...dlatego czas się zaczaić na coś powyżej 5ki.Z resztą mały ekran + małą rozdziałka i się robi "kupka".Zobaczymy co na to autor.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odzew...

Ostry.77 popatrzyłem na wszystkie i jednak w każdym czegoś mi brakuje - to za mała rozdzielczość, to za mała bateria, HTC nie ufam a od Samsungów stronie.

Zdecyduje się na lenovo a820 (przekonuje mnie cena i 4.5") chyba, że pojawi się jakaś nieprzedstawiona wcześniej oferta, która bije go na głowe.

Co do Aero-2 - zaczynam studia a na uczelni warto mieć choćby taki internet przy sobie :P

Choć uważam się za dość nowoczesnego człowieka to tablet mnie nie przekonuje (???) a jeśli zajdzie taka potrzeba to mam zamiar chodzić z laptopem na zajęcia.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

tablet mnie nie przekonuje (???) a jeśli zajdzie taka potrzeba to mam zamiar chodzić z laptopem na zajęcia.

Kwestia gustu. Niemniej wzrasta ilość sprzedawanych tabletów, są one coraz porządniejsze i wydajniejsze - a ilość sprzedawanych laptopów czy netbooków spada. Dodać muszę tutaj, że część tabletów ma dodawane w standardzie lub opcjonalnie klawiatury i inne bajery, ułatwiające korzystanie z nich / pracę. Ale jak tam wolisz ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...