Skocz do zawartości

Samsung Galaxy ACE 2 w Plusie za zł.


Recommended Posts

nie lepiej kupić na allegro za około 650zł?

niby tak ale doładowania trzeba kupować i tak więc raczej wyjdziesz do przodu, jeśli ci się nie spodoba to go sprzedaż jako prawie nowy za ponad 500zł

jeśli doładowujesz obecnie stale po 30zł to raczej nie zauważysz żadnej różnicy cenowej, a w dodatku masz nowy telefon 

Link to post
Share on other sites

Tylko i wyłącznie w takich przypadkach się opłaca.Inaczje gdy telefon w sklepie kosztuje 999zł a my mamy w MIXie czy abo. dać za niego 799 albo 899 + 30 miesiecy haraczu...ALBO po 5 miesiącach zoabczyć jakąś oferte konkurencji któa bije obecną na głowę.

Mamy albo-albo.jesli jesteś przywiązany do sieci i Cię nic nie ruszy to bierz - nawet opłacalne.

Link to post
Share on other sites

to jest taka sama sytuacja jak byś brał kredyt, z tym żę możliwa jest mniejsza strata(ale to jest różnie)

Tylko że w kredycie nie masz nic za darmo a tutaj i tak trzeba dołądować i tak trzeba - a tak to wychodzi że miesięcznie za 10zł masz 3 dyszki na koncie.To się opłaca.

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się, ten telefon to szrot jakich mało. Mam i wiem. LG P350 czy L3 jest dużo "lepsze" jeżeli chodzi chociażby o stabilność czy pewność działania.

Człowieku weź się ogarnij, nie porównój ace 2 do lg l3, bo przecież ace ma blisko 2x lepsze podzespoły np: dwurzdeniowy procesor, dwa: lg i te jego wsparcie w tworzeniu nowszych wersji oprogramowań, praktycznie żadne, i dochodzi do tego jeszcze większa cena przy sprzedaży ace, co w przypadku modeli lg które podałeś jest niemożliwe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Człowieku weź się ogarnij, nie porównój ace 2 do lg l3, bo przecież ace ma blisko 2x lepsze podzespoły np: dwurzdeniowy procesor, dwa: lg i te jego wsparcie w tworzeniu nowszych wersji oprogramowań, praktycznie żadne, i dochodzi do tego jeszcze większa cena przy sprzedaży ace, co w przypadku modeli lg które podałeś jest niemożliwe.

 

Nie pisałem, że jest wydajniejszy.

 

Ale L3 działa, czego nie można powiedzieć o Ace 2.

 

 

Ace 2 ma totalnie nie dorobiony soft. Jest beznadziejny pod każdym względem. Nic w nim nie działa jak należy, nie jest wart nawet złotówki. Samsung zepsuł nawet tak prostą rzecz jak historia połączeń...

Link to post
Share on other sites

hmm a od czego są nieoficjalne romy? android jest tworzony po to aby można było przeprowadzać w nim modyfikacje, to że oficjalny soft nie działa dobrze nie oznacza końca telefonu, a bardziej to jest początek jego napraw w postaci przeróbek itd.

patrzyłem na forum androida, to jednak ace 2 ma więcej modyfikacji niż lg, a czemu? bo jest mocniejszy i łatwiej tworzyć na niego mody itd.

nawet jeśli autorowi nie przypadłby do gustu ace, to może go sprzedać 2x drożej niż l3

Link to post
Share on other sites

Mówisz o AOSP. Wiedz o tym, że modyfikując oprogramowanie tracisz gwarancję i jest możliwość uceglenia. Mam Lg L3 i jest dobry, lecz ma mały ekran. Ace 2 ma lepsze podzespoły i możliwe, że będzie miał wsparcie CM, więc polecam. Zapytaj się też o inne telefony w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Ja pierdziele, rozmowa jak z ułomnymi. Nigdzie nie napisałem, że ma kupować L3. To był tylko przykład, że Ace 2 ma tak posrany soft, że już nawet L3 jest lepiej wykonany pod tym względem. A to, że to już zupełnie inna półka to już pominąłem. 

 

Ponadto, według mnie, idiotyzmem jest kupowanie nie sprawnego sprzętu za cenę telefonu sprawnego a później jeszcze musieć naprawiać go na własną rękę. 

 

Nie, zakup Ace 2 nie jest opłacalny, choćbym nie wiem ile kosztował.

Edytowane przez WombaT
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...