Skocz do zawartości

Uczciwy/Nieuczciwy sprzedawca


Recommended Posts

Witam jako że zdecydowałem się na zakup xpieri SP teraz pytanie. znalazłem ogłoszenie na Tablica.pl 1200zł za ten telefon podobno nigdy nie używany. Pytam w takim razie sprzedającego o to czy akcesoria jak i telefon posiada folie i czy są orginalnie zapakowane. Odpowiedział że Sony SP posiada folie ale akcesoria nie są pakowane przez SOny w żadne folie. Dodatkowo telefon nigdy nie był uruchamiany. Oraz że pudełko by otwierane w celu sprawdzenia zawartości czy warto mu zaufać ?. Oraz druga kwestia czy warto pójść kupić telefon do tej firmy neomobi wyczytałem że skupują nowe telefony więc raczej jest tak że je później sprzedają drożej. ogólnie z tymi skupami telefonów czy warto się tam zakręcić czy nie ?

 

 

Dodam że jest to sklep nie osoba prywatna

Edytowane przez Sezam
Link to post
Share on other sites

Albo po prostu jak zoabczysz że telefon był używany to zarządaj obniżki ceny..a jak nie to poszukaj innego nowego lub kup za 1100 lub niżej używke która będzike w takim samym stanie.Znam historie takich nówek pootwieranych...dlatego ceny w dół.Fabrycznie nowy ma zawsze folie - chociaż na słuchawkach - i to mozemy nazwać nowym i fabrycznie zamkniętym z plombami.

jakbyś otworzył masło i ściągnął z niego tylko troszeczke sreberko  byłoby dobre ale już nie świeże...

Link to post
Share on other sites

Tak,chyba że zmieniono regulamin od kwietnia kiedy tam zajrzałem i zacząłem ją odwiedzać gdyż przewertowałem bardzo dokłądnie regulamin z ciekawości.Być może zaszły zmiany,gdyż ostatnimi czasy chodziły pogłoski że ze względu na mniejszy rygor na tablicy jest więcej oszustów - najlepiej gdyby było to wszystko powiązane ściśle z allegro i rejestracja z hasłem itp. przez pocztę - wtedy wiemy że po 2 stronie jest ktoś komu można choć troszkę zaufać.

 

Gdybym się jednak pomylił to bardzo przepraszam ale na 99% pisało że zwracają chyba do 500zł?Coś takiego bardzo mała kwota - być może wtedy i tylko wtedy gdy obie strony mają konto na allegro.

Link to post
Share on other sites

Skoro Tablica byłaby tak bardzo powiązana z Allegro i należała do grupy Allegro to po co utrzymywać Tablicę?

 

1 punkt regulaminu tablica.pl

 

  • Regulamin określa zasady świadczenia przez spółkę Grupa Allegro Sp. z o.o. na rzecz Użytkowników usług polegających na umożliwieniu zamieszczania ogłoszeń w Serwisie Tablica.pl.

Po to aby przekonać do głównego allegro jeszcze więcej ludzi.Są także ogłoszenia premium - na pewno koszty im się zwracają a przy okazji  - "nie sprzedam na tablicy to pójdę może na allegro?poświęcę te kilka złotych...".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...