Skocz do zawartości

[MULTI] Castlevania - seria


Recommended Posts

Wczoraj ukazało się demo Castlevania: Lords of Shadow, gierka zapowiada się obiecująco :P
http://www.gram.pl/news/2013/07/30/demo-castlevania-lords-of-shadow-na-pc-gotowe-do-pobrania.shtml

 

Premiera pełnej wersji 30.08.2013r

 

Tutaj filmik przypominający o jaką grę chodzi:


Ta gra bardzo przypomina Darksidersa :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

2 kupuję jak tylko pojawi się na Steam. Pierwszą część przeszedłem z miesiąc temu i jest bardzo dobra. Demo ssie, mimo, że to urywek z pełnej wersji gry.

 

P.S. Jak ktoś sobie zespoilował fabułę jedynki przed jej przejściem, to gra straci bardzo dużo uroku.

Edytowane przez ehhhm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Warto się skusić na jedynkę za 6,24€ na steamie ? Póki co grałem tylko w demo i czekałem na jakieś dobre promo, to wydaje się być ok. A trzeba się sprężyć bo niedługo dwójka wychodzi :P 

Kilka dni temu pojawiło się spolszczenie http://gamesub.pl/nadchodzi-zabojca-wampirow-ukonczylismy-lokalizacje-gry-castlevania-lords-of-shadow/

Link to post
Share on other sites

Ograłem demo 2 części i jest OK, nic więcej. Szczególnie rzucają się w oczy problemy z grafiką. Cena preorderu na Steam, jak dla mnie trochę za duża ...

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Ja pograłem chwile w jedynkę i ogólnie ciekawa gra. Fajna historia, klimatyczne lokacje, po drodze trochę zagadek do rozwiązania. Jedno co mnie na razie zaskoczyło to walki z bossami, w porównaniu do chociażby Darksiders tutaj jest sporo trudniej. Nawet na normalu ginę sporo razy zanim takiego delikwenta ubiję. Szkoda tylko, że kamera jest ustawiona na sztywno i w ogóle nie można jej ruszyć prawym analogiem. 

Link to post
Share on other sites

Kamera to największa wada, popieram. Im dalej, tym gra jest łatwiejsza (i mroczniejsza ;)), bo odblokujesz mocne ciosy. Mi ogólnie gra nie wydawała się zbyt trudna (grałem na poziomie Knight), ale to pewnie przez "przesiąknięcie" Dark Souls'ami :) Polecam również najnowsze DMC, bardzo krótkie, ale można się pobawić.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...