Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czego ty oczekujesz od tych smartfonów? Mini reaktora plazmowego o nieskończonej pojemności? :D

 

Honami wydajnością będzie dorównywał innym flagowcom, ale będzie miał znacznie lepszy aparat/kamerę oraz dźwięk na porządnych słuchawkach powinien być lepszy (dzięki technologii, którą używają w swoich topowych odtwarzaczach).

Link to post
Share on other sites

A czego ty oczekujesz od tych smartfonów? Mini reaktora plazmowego o nieskończonej pojemności? :D

 

 

Baterii 4000 - jak taka będzie to telefon już nie musi mieć nic innego.

Jedynie przebije innych MOŻE aparatem a tak to nic nowego.A więc nie wiem skąd ta nagonka na najlepszy smartfon od w sumie 7 miesięcy który przebije innych pod każdym względem dwukrotnie.Walną Snapa 800 a inni będą już wychodzić ze snapem 1000(taka logika?) albo pseudo 8 rdzeniowcami.SOny pod względem bebechów jest zawsze troszkę do tyłu jesli chodzi o topowy model.

Link to post
Share on other sites

4000 mAh przy takiej specyfikacji to nie jest jakaś ogromna ilość. Co do podzespołów masz rację, Androidy mają teraz bezsensowny wyścig na cyferki (uhuh, mam 3 procesory i 12 rdzeni), więc pewnie niedługo wyjdzie Snap 2000, który będzie miał więcej GHz niż najlepszy procesor Intella (desktopowy) i pochłaniał baterię smartfona w 10 minut.

Link to post
Share on other sites

Tylko jak chcesz wsadzić taką baterię do dzisiejszych telefonów, które mają grubość poniżej 9 mm ? No chyba, że zaczną coś kombinować z grafenem ale to już całkowita fantastyka :wariat:. Druga opcja to iść w coraz mniejszy proces technologiczny to wtedy automatycznie spadnie pobór mocy. Teraz ostatnio czytałem o nowym procku od nvidii do telefonów i tabletów. Kepler z poborem mocy na poziomie 2W :D

Link to post
Share on other sites

Miałem S2 a obecnie S3 i S4. S4 dużo bardziej się grzeje względem S3, dużego przeskoku wydajnościowego nie odczułem. Jednak chciałem coś z 2GB RAM więc albo S3 LTE albo S4, więc dołożyłem 300 zł do nowszego modelu. Moim zdaniem zmiana S3 na S4 przy obecnej różnicy cen jest nieopłacalna.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Druga opcja to iść w coraz mniejszy proces technologiczny to wtedy automatycznie spadnie pobór mocy.

Zauważ, że przy niższym procesie technologicznym procesor wymaga wyższego napięcia zatem łatwiej o jego uszkodzenie. No i podkręcanie trudniejsze, nawet to fabryczne.

Co do baterii to taka jak w moim Note 2 tj. 3100mAh wystarcza na dwa dni normalnego użytkowania. A fon przy tym wcale jakiś bardzo gruby nie jest...

Link to post
Share on other sites

Tylko że Note III będzie miał 5,7' wyświetlacz, co jest dosyć sporą różnicą w stosunku do SGS4 (5').

 

Swoją drogą, Sony Honami zostanie ukazany na tych samych targach co SGN3, więc na niego też możesz zwrócić uwagę.

 

Co do HTC One - jak ci się podoba smartfon to możesz go wziąć. Fakt, słychać o tym, że głośniki bywają źle spasowane i antena pęka, ale jak wejdziesz na forum poświęcone danemu smartfonowi to dojdziesz do wniosku, że nie powinieneś mieć żadnego telefonu ;p

Po postu ci, którzy są zadowoleni ze swojego egzemplarza znacznie rzadziej piszą o tym niż ci, którzy szukają porady odnośnie wadliwego smartfona.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Tylko że Note III będzie miał 5,7' wyświetlacz, co jest dosyć sporą różnicą w stosunku do SGS4 (5').

Note I miał 5' - Note II 5.5' - Note III będzie miał 5.7'. Ewolucja w stronę zwykłego tableta. Nie wiem po co, skoro Samsung wydał Galaxy Note 8.0 oraz Ganaxy Note 10.1. Nie lepiej iść trochę w inną stronę, jak lepsza bateria, wyświetlacz IPS (ten od LG) i odchudzenie / przemodelowanie nakładki - o zmianie plastiku butelkowego na poliwęglan nie wspominając...

Link to post
Share on other sites

Jeśli wielkość Note 3 nie zmieni się w stosunku do Note 2 to wszystko będzie ok tak jak w S4- większy ekran ta sama wielkość co w S3.

 

 

 

Co do HTC One - jak ci się podoba smartfon to możesz go wziąć. Fakt, słychać o tym, że głośniki bywają źle spasowane i antena pęka, ale jak wejdziesz na forum poświęcone danemu smartfonowi to dojdziesz do wniosku, że nie powinieneś mieć żadnego telefonu ;p

Według mnie jeśli wydajesz na telefon ponad 2000zł to powinien być spasowany jak należy oraz powinna być dobra optymalizacja systemu pod swój produkt. Dodatkowo sam HTC zapewnia na swojej stronie

 

W pełni metalowa obudowa. Żadnych szczelin. Zwężane krawędzie, dzięki którym telefon jest płaski, ale doskonale leży w dłoni. Nowy HTC One to telefon zaprojektowany bez żadnych kompromisów.

Edytowane przez Lupito
Link to post
Share on other sites

Note I miał 5' - Note II 5.5' - Note III będzie miał 5.7'. Ewolucja w stronę zwykłego tableta. Nie wiem po co, skoro Samsung wydał Galaxy Note 8.0 oraz Ganaxy Note 10.1. Nie lepiej iść trochę w inną stronę, jak lepsza bateria, wyświetlacz IPS (ten od LG) i odchudzenie / przemodelowanie nakładki - o zmianie plastiku butelkowego na poliwęglan nie wspominając...

 

Zmienić wymiarów nie zmienią - rozciągną ekran na maxa w stosunku do bryły i na tym się skończy.

Baterii nie zwiększą...a jak tak to w stosunku takim aby sprzet działał 1 dzień.Dlaczego?Dlatego że około 70% użytkowników(ja osobiście myślę że nawet więcej) przyznaje że gdyby jego sprzęt trzymał na baterii przynajmneij 2-3 dni zmieniłby go wtedy gdy ten skończyłby żywot.Popularne aplikacje są robione tak aby działały w większości urządzeń dlatego nie ma potrzeby zmian(chyba że co 4-5 lat).

Do zrobienia tylko aparat  i bateria oraz dobre wykonanie.Reszta mogła by być.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...