Skocz do zawartości

Black/Yellow Cosmos II by policeman


Recommended Posts

@nastsu, chodzi Ci o photona XSPC? Bardziej podobają mi się rezy FrozenQ

 

@Lazer, jeżeli zdecyduję się na sprzedaż jesteś pierwszy w kolejce ;-)

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

O tak: http://www.darmacz.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1_295_689&products_id=4703 Photon od XSPC genialnie wygląda. Jeżeli budżet Cię tylko nie ogranicza. 

 

Tutaj taniej o 40 zł

 

http://www.morele.net/xspc-photon-270-tube-rezerwuar-5060175584618-607754/

Edytowane przez ɹǝʌıʇɹǝʌ
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście kozacko prezentuje się ten rezerwuar - pomyślimy :-)

 

Jeżeli chodzi o chłodnice, obecna 360 slim powędruje na front, natomiast na górę dokupię najprawdopodobniej 240 slim lub nawet drugą 360 slim, co sądzicie wystarczy 360 slim + 240 slim?

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście kozacko prezentuje się ten rezerwuar - pomyślimy :-) Jeżeli chodzi o chłodnice, obecna 360 slim powędruje na front, natomiast na górę dokupię najprawdopodobniej 240 slim lub nawet drugą 360 slim, co sądzicie wystarczy 360 slim + 240 slim?

Jeśli ja mogę grać na pasywie przy jednej karcie to spokojnie da radę

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ale po co wywalać chłodnicę z góry skoro tam jej dobrze, nie rozumiem tego, ponadto zwróć uwagę, że masz z bocznym panelu zrobione otwory na wentylatory na chłodnicy w piwnicy. Masz obecnie najlepszą konfigurację chłodnic dla jednej GPU jaka może być w tej budzie. Być może po usunięciu jednego GPU na stocku będą potrzebne tylko wentylatory na topie załączone na jakieś 600 rpm, a na dolnej chłodnicy będą mogły być wyłączone. Cisza i komfort pracy idealny (u mnie dzięki temu, że do piwnicy wrzuciłem dwie grube 480 i zostawiłem cienką 360 na topie mam na stocku wentylatory ustawione w granicach 600 rpm i mam ciszę). Zwłaszcza, ze nie musisz nic rozbierać, bo już masz te dwie chłodnicę w piwnicy z ogarniętym mocowaniem ich. A tak musisz sprzedawać (nie wiadomo czy będziesz miał chętnych do kupna) i kupować kolejną. Nie widzę sensu w takim działu jak to nic nie poprawi a tylko pogorszy obecną wydajność układu.

Dlatego radzę zostawić chłodnice jak są.

Link to post
Share on other sites

@up

Dzięki za opinię. Mam milion różnych pomysłów i nie wiem na co się zdecydować

 

EDIT: Coś mi Tapatalk szwankuje

 

Strasznie nie pasują mi te chłodnice w piwnicy. Chcę tam przenieść dyski i kontroler ( likwidując tym samym klatkę z kieszeniami 5,25). Chcę zostawić 360 slim na topie i przeniosę jedną 240 na front. Na front planuję zrobić covery meshowe, tak aby wentylatory Akasa były widoczne.

Co o tym sądzicie?

 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Dopiero po sprzedaży niepotrzebnych elementów biorę się za wdrażanie zmian, tak więc

 

Uwaga!!!

 

Na sprzedaż mam:

1. MSI GTX 680 Lightning + EK Water Blocks EK-FC - Acetal+Nickel - 1050zł + transport

2. Blok CPU Swiftech Apogee HD 4 - 250zł + transport

3. Rezerwuar Bitspower Water Tank Z-Multi 150 (POM Version) - 110zł + transport

(do rezerwuaru GRATIS! dorzucam antycyklon oraz aqua-pipe w kolorze czarnym, gdyż fabrycznie w zestawie są tylko srebrne) 

 

Możliwe oczywiście Allegro, ale należy doliczyć prowizję.

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup wszystkich elementów, cena za całość - 1250zł! z wysyłką ubezpieczonym kurierem po mojej stronie.

Uważam, że ceny są uczciwe i atrakcyjne, jak za rzeczy w stanie niemal idealnym na gwarancji. Na wszystko posiadam faktury bądź paragony. W zestawie wszystko co przewidział producent.

Aby nie zaśmiecać wątku, oferty poproszę na PW

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Widziałem recenzje w necie, genialnie prezentuje się podświetlenie, tylko nie wiem czy jeżeli podświetlę rezerwuar diodą 5 mm będzie coś widać przez pastel mayhems'a? Do tego jakość wykonania niebo lepsze niż chociażby Bitspower. A słyszałem też, że rezerwuary Lund'a są bardzo awaryjne.

Link to post
Share on other sites

LUND nie,nie widziałem żeby LUNDa ktoś popsuł...mój po trzech latach jest w idealnym stanie

 

 

 

http://img802.imageshack.us/img802/9307/p1130263.jpg

 

 

pękaly tuby w rezach EK,pękały akrylowe rezy zatokowe XSPC,ale LUND jest pancerny.

 

XSPC Photon ma jak Aquacomputer Aqualis szklaną tubę więc o pękaniu nie ma mowy i ten rez polecam

jak kto ma już dosyć użerania się z akrylowymi tubami.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...