Skocz do zawartości

Black/Yellow Cosmos II by policeman


Recommended Posts

Układ prezentuje się bdb,żółto czarne zestawienia jakie ostatnio pojawiły się na tym i konkurencyjnych forach w PL wyglądają świetnie (LC z MPower jakie zrobił ostatnio Heat i Oizo )

 

Gdzie tu jest zamontowany przepływomierz i czujnik temperatury płynu w układzie bo jakoś przegapiłem?

Tak rozbudowany układ pasowało by monitorować w pełnym zakresie z poziomu Aquaero5.

Link to post
Share on other sites

Niestety w niedługim czasie (najbliższy wtorek) wyjeżdżam służbowo na dłuższy czas z kraju i nie zdążyłbym z wszystkim (Darmacz musiałby mi to ściągać zza granicy, a to potrwałoby co najmniej do środy :/), tak więc przepływomierz trafi do układu dopiero po moim powrocie. Za monitoring odpowiadać będzie Aquaero 5 XT, ale to dopiero za 6 m-cy... 

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj tylko tak chciałem mniej więcej tempy sprawdzić, to miałem na CPU w IDLE 4-5 stopni więcej od temperatury panującej w mieszkaniu, tj. ok. 31 stopni. Na Dark Rock PRO 2 miewałem średnio 3-4 stopnie więcej. Jutro zapuszczę jakiś teścik i zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Mnie się mega podoba bo jest /skromnie/ i estetycznie. Jak widzę jakieś katody, kilogramy ledów i UV, to mówię "NIE". Ale tutaj jest przyjemnie i bez zbędnej choinki. Do tego oryginalne połączenie kolorów. Bo czerwony, niebieski, czy biały jest teraz wszędzie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Xor

Bardzo się cieszę, że się podoba, mnie również odpychają buildy z milionem światełek, a tak jest prosto i tak właśnie miało być od samego początku

 

@Kuba, jak się podoba cały przeźroczysty bok? Chyba nie jest tak strasznie?  :)

 

Pamiętajcie, że to nie jest jeszcze definitywny koniec prac  ;) dojdą jeszcze grille na wentylatory i planuję zabudować coverami zatoki 5,25" oraz zasilacz.

Link to post
Share on other sites

Mam do Was pytanie, czy możliwe, że pompą nie działa, bo została zalana? Dzwoniła do mnie dziewczyna, że pompka nie działa i widzi przy niej kilka żółtych kropel, możliwy wyciek? Po 3 dniach od napełnienia układu? Najgorsze jest to, że już nie ma mnie w Warszawie i nie będzie przez jakiś czas, a dziewczyna została z tym sama...

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że tak późno, ale dopiero niedawno dotarłem na miejsce i mam dostęp do normalnego laptopa i nie jestem skazany na Tapatalk.

 

Sorki za jakość foty, ale robione telefonem

:http://images63.fotosik.pl/71/ea3d618eaf38e5b1.jpg

Co do tego, że jest wyciek nie mam żadnych wątpliwości.

 

1. Chodzi mi jedynie czy mógł on spowodować awarię pompy?

2. Czy to może jednak być awaria przewodu zasilającego, a wyciek nastąpił swoją drogą?

3. Jeżeli to drugiem, można wymienić przewód zasilający czy muszę kupić drugą pompę?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...