Skocz do zawartości

Black/Yellow Cosmos II by policeman


Recommended Posts

Mam państwową posadę i tyle. Koniec pytań o moją pracę :-)

 

Ewentualna rozbudowa układu o przeplywomierz, termometr itp. dopiero po moim powrocie, mam jeszcze kilka rzeczy do załatwienia i nie mam czasu na oczekiwanie na kolejne zamówienia. Covery też zapewne będą musiały zaczekać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety nie udało mi się dzisiaj zalać układu. Zainstalowałem w obudowie wszystkie chłodnice z wentylatorami, zamocowałem uchwyty od rezerwuaru, uzbroiłem karty i procesor w bloki wodne, niestety zabrakło mi 2 złączek 90 stopni, z pomocą przyszedł mi SleeveKing i jutro jadę odebrać brakujące złączki. Zdjęcia wrzucę jutro, dziś już padam na ryj :-)

Link to post
Share on other sites

Ale się dzisiaj wk***em! Wszystko poskręcałem, rozpocząłem zalewać układ i okazało się, że pompka nie pracuje  :( myślałem, że może jest za bardzo skręcona (była ustawiona na 2 (max to 5), więc chciałem ją podkręcić, ale okazało się, że to pokrętło nie działa i kręci się o 360 stopni. MASAKRA!

 

Może SleeveKing uszkodził kabel podczas oplatania? Wcześniej kabel był krótki, a po odbiorze o nich pompki kabel zasilający pompki w magiczny sposób zwiększył długość 3-krotnie, Może uszkodzony kabel? Nawet nie wiem czy mogę oddać pompkę na gwarę do cooling.pl jeżeli ma opleciony przewód?

 

Macie jakieś pomysły, jak powołać ją do życia?

Link to post
Share on other sites

Pewnie spier... przewód zasilający. Tego się nie rozbiera tylko oplata jakie jest :/ Wątpię żeby cooling to przyjął po takiej ingerencji,ale to lepiej t.luka pytaj

 

BTW sprawdzałeś pompkę przed oddaniem do oplatania? 

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

K***a działa! :rotfl: Przepraszam za słownictwo, ale już mi żyłka na czole zaczęła pulsować z nerwów  :P

 

Wymieniłem na szybko piny w MOLEX od pompki i ta ruszyła, układ zalany, odpowietrzony, teraz niech sobie troszkę popracuje i zobaczymy. Na chwilę obecną wycieków brak  :D

 

Ten Mayhems miażdży! Zdjęcia jutro, bo dziś już za ciemno, a nie chcę cykać fotek z lampą.

Link to post
Share on other sites

Tak, pompka w 100% sprawna, nawet da się regulować prędkość. Nawiasem mówiąc ta pompka to rewelacja, praktycznie jest niesłyszalna i niesamowicie wygląda  

 

@sqrtxi

chodzi o oplatanie przewodu zasilającego MOLEX od pompki  :P fabryczny przewód jest wielokolorowy (na zdjęciu poniżej) i zepsułby cały efekt. W mojej pompce jest opleciony czarnym SCORPIONEM

http://images42.fotosik.pl/62/c555510aa431171amed.jpg

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Jestem wdzięczny za każdą opinię, może masz rację natsu? Ale aby przesunąć pompkę o te kilka centymetrów, musiałbym spuścić cały płyn, a jakoś nie mam na to ochoty po kilku godzinach grzebania, wiercenia otworów itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...