Skocz do zawartości

Black/Yellow Cosmos II by policeman


Recommended Posts

@up

Dzięki. Najprawdopodobniej w sobotę będzie już gotowe kompletne oświetlenie obudowy.

Doszła paczka z Overclockers.co.uk. Mam już rurki, złączki. Jeszcze tylko czekam na dostępność gratów na CaseKing.de i będę definitywnie kończył prace nad projektem.....chyba, że znowu przyjdzie mi coś głupiego do głowy, np wymiana platformy ;-)

 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

@up

Spokojnie, najważniejsze to dokładnie przemyśleć i zaplanować projekt. Jak juz będziesz miał wszystkie elementy układanki - będzie z górki. Najgorsze jest to, że podczas prac nad projektem cały czas przychodzą do głowy pomysły na kolejne modyfikacje. Człowiek na ogląda się modów z całego świata u chciałby przenieść to na własne podwórko. Mam czasem wrażenie, że moja obudowa jest jeszcze za mała :-)

Mam rurki Monsoon i złączki tez są od Monsoon'a. Jak wrócę z delegacji w sobotę to wrzucę kilka zdjęć.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Witam po bardzo długiej przerwie.

 

Niestety mam pracę taką, a nie inną i w każdej chwili mogę wyjechać na kilka tygodni lub nawet m-cy, tak było również w tym przypadku.

 

Ponadto z powodów osobistych muszę poinformować, że projekt został bezpowrotnie zawieszony, szkoda, bo włożyłem w ten projekt sporo pracy i mnóstwo środków finansowych.

 

Nie mam czasu zajmować się komputerem, w związku z powyższym szykuje się duża wyprzedaż m. in. gratów do LC.

 

Jutro postaram założyć wątek sprzedażowy i wrzucić pełną listę rzeczy na sprzedaż, ale już dzisiaj mogę napisać, że na sell idą m.in:

 

- zasilacz beQuiet! Dark Power Pro 10 850W 80PLUS Platinum

- rezerwuar XSPC Photon (nowy)

- złączki do rurek akrylowych Monsoon Chain Gun (nowe)

- rurki akrylowe (nowe)

- złączki Bitspower

- blok EK-FC R9-290X

- pompa Acuacomputer D5 + mod kit Bitspower + top Bitspower

i sporo innego fajnego towaru

Link to post
Share on other sites

Generalnie, fajnie to wszystko zaczynało wyglądać, ale nie mam nawet czasu tego dokończyć. Być może złożę sobie zestaw gdzie wrzucę jakiś zestaw AIO, ale w pełnoprawne chłodzenie wodne już nie będę się bawić.

Link to post
Share on other sites

Lipa bylem ciekaw jak tobie to wszystko wyjdzie szkoda tez ze tego swojego photona kupilem wolal bym twojego przygarnac a tak dup. :/

z AIO jak i AC mozna tez cos ciekawego zlozyc wazne zeby dobrac graty dobrze takze czekam/y :D

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że również jestem trochę zawiedziony, ale cóż. Czas pożegnać się z obecnym zestawem, praktycznie wszystko idzie na sprzedaż (rozważam przesiadkę na Skylake i czekam na debiut nowych topowych GPU) - chcę coś bardziej "kompaktowego", obecna "budka" stoi obok biurka i odstrasza moich gości ;) myślę też na sprzedażą mojego zmodowanego Cosmos'a 2

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...