Skocz do zawartości

dobra karta graficzna do renderingu


Recommended Posts

 
Witam !
Mam pytanie, mianowicie jaka będzie dobra karta graficzna do tworzenia wizualizacji, generowania grafiki 3D i przerabiania postaci w 2D ?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję !
Pozdrawiam
mac145 ! 
  •  
Edytowane przez mac145
Link to post
Share on other sites

do generowania grafiki blender(pewnie najnowsza wersja), do wizualizacji sketchup, a do przerabiania zdjęć photoshop ;D


Dodam, że to są programy z których aktualnie korzystam, a później będę używał programów, które będą bardziej wymagające. Chodzi mi o to, że dostałem się od szkoły na profil informatyczny i muszę kupić nowego kompa, w roku szkolnym będzie trochę grafiki (głównie generowanie kształtów w 3D i przerabianie zdjęć), a później już programowanie. Chcę, aby komputer miał dobre wyposażenie, żeby nie był przestarzały za pół roku. A właśnie, jeśli chodzi o kartę graficzną to dobrze by było żeby miała dwa wyjścia D-sub, albo jedno D-sub, a drugie HDMI, ale lepsza byłaby pierwsza opcja z dwoma wyjściami d-sub.

Link to post
Share on other sites

dobrze by było żeby miała dwa wyjścia D-sub, albo jedno D-sub, a drugie HDMI, ale lepsza byłaby pierwsza opcja z dwoma wyjściami d-sub.

W ten sposób musiałbyś szukać highendu sprzed lat... Dzisiaj standardem jest 2xDVI(Analogowy+Cyfrowy) HDMI i DisplayPort.

Do profesjonalnego renderingu raczej nic w zasięgu zwykłego zjadacza chleba nie ma więc trzeba zajrzeć w segment gamingowy, w Blenderze całkiem dobrze sprawdzał się chociażby taki GTX580. Ja korzystam z Blendera na GTX770 i nie narzekam.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

zerknij na ten link jest lista 

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/syscert?siteID=123112&id=18844534&results=1&stype=graphic&product_group=7&release=2014&os=8192&manuf=all&opt=1

tu akurat  karty pod AUTODESK


myślę że powinieneś poszukać na stronie photoshop-a i blendera jakie najlepiej karty  pod te programy

Edytowane przez brudnonabani
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...