Skocz do zawartości

cooler do Phenoma II x4 955 BE


Recommended Posts

1 nie moze mi blokowac slotow na ram.

czemu to takie istotne? mój wisi nad nimi i nie ma problemu, wręcz jest lepiej bo zapewnia im trochę airflow'a

 

2 Cichsze o 50% od boxa i chlodzniejsze od boxa

to akurat łatwe :wariat:

jak chcesz wydajnie i nie za "szeroko" weź scythe yasya

Link to post
Share on other sites

mi chodzi o to ze wszystkie sloty beda mogly zostac zapelnione bez zadnego ocierania czy blokowania a to ze cooler bedzie tuz nad nimi to mnie to ..cooler moze byc gigantyczny byle tylko nie haczyl o ram

o standardowej wysokości kości to prawie żaden nie haczy, problem powstaje, gdy mamy na ramach wyższe radiatory, poza tym odległość gniazd ram od proca jest taka sama w przypadku ATX i microATX więc o to spokojna głowa

Link to post
Share on other sites

nie, nie mam zadnego chlodzonka na ram'y

a wiec

o standardowej wysokości kości to prawie żaden nie haczy, problem powstaje, gdy mamy na ramach wyższe radiatory, poza tym odległość gniazd ram od proca jest taka sama w przypadku ATX i microATX więc o to spokojna głowa

moze wsadzic byle co- ok

to teraz polec cos :wariat:

 

Zalman CNPS9900 ??

Fajnie tez by bylo gdyby jakies diody albo cos byly bo chce powoli robic kompa high-end to tez jakies "swiatelka" by sie przydaly

Link to post
Share on other sites

Witam,

co do pasty to ja użyłem tej dołączonej do scytha i nie jest chyba tragicznie, moze kiedy wymienie. Podczas normalnego grania, użytkowania nie przekracza 45 stopni.

 

Co do blokowania ramu na mojej płycie czyli MA790X-UD3P do scythe yasya ma tak, że nachodzi nad ramami (normalne profile) ale z nimi sie nie styka - nie koliduje, ale... no właśnie ale jak się włoży ram w 2 pierwsze sloty i zamontuje ten cooler to już sie ich nie wyjmie bez zdejmowania yasya i na odwrót jak się umocuje cooler 1szy to juz ramów sie nie da włożyć w 2 pierwsze sloty :S Jutro może wrzuce jakieś foty jak to wygląda.

Chociaż exon na twojej płycie zaczepia go się odwrotnie niż na mojej więc nie sądze by był ten problem.

Link to post
Share on other sites

THX

Mnie interesuje tylko żeby te RAMy nie były doszczętnie zablokowane a to ze trzeba będzie cooler wymontowywać przy zmianie ram to trudno

 

Ogólnie to przysłonięty może być tak jak user wyżej napisał ale żeby była możliwość używania tych ram;ow

Link to post
Share on other sites

Arctic Cooling Freezer Xtreme to kolos bez wydajnosci chłodzenia wiec nie rozumie dlaczego proponują ten shit,druga sprawa jak chcesz kupić chłodzenie lub zmienic to zrób to na coś porządnego bo będziesz mógł zrobić oc lub bedzie pod nową podstawke.

 

Tu masz link do obecnych na rynku chłodziw : http://pclab.pl/art38203.html

i patrz na wyższą wartość napięć czyli 1.5v jak sprawują sie poszczegulne chłodziwa,bierz pod uwage równierz nowe chłodzenia które weszły na rynek.

 

Mam za 90zł + przesyłka therlmaltake v1 który jest dobrym chłodzeniem,jest w klasie chłodziw w którym podalem ci link ale go tam chyba nie ma.

 

 

Może mi powiesz jeszcze ze Scythe Yasya jest słabe..

 

nie bedzie słabe będzie porównywalne do Prolimatech Megahalems
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...