Skocz do zawartości

Płyta pod i5 - podejście 3cie i ostatnie


Recommended Posts

OC Genie? xD jak chcesz spalić coś w komp. to czemu nie :sciana::cenzura:

A używałeś to? i5 750 poleciał z automatu na 3.6GHz po ostatniej aktualizacji BIOSu na GD65 i temperatury jak i napięcia są bezpiecznych granicach.
Link to post
Share on other sites

Mam DFI Lan Pary DK 790fx z AmM2+, sama marka jest jak najbardziej godna polecenia i renomowana, ma japońskie kondensatory solid state i bardzo bogate opcje biosu (z których ja w dużej mierze nie korzystam bo ich nie rozumiem, a instrukcja dołączana do płyty nic o nich nie mówi). ALE: obydwa procki jakie miałem na tej płycie (Athlon x2 5000+BE i obecnie AthlonII x4 620) nie kręcą się jakoś szczególnie dobrze (choć nie mogę powiedzieć, że to na 100% wina płyty) i generalnie to DFI nie ma patentu na podkręcanie, i nie gwarantuje wysokich wyników.

Link to post
Share on other sites

ja jako nieszczesliwy posiadac p7p55d moge ci powiedziec ze jest to plyta godna polecenia :co:

Tak na serio to bck 215 to nie problem u mnie - vdrop jest dosc znaczny ale po wlaczeniu load line calibration jest git.

Niestety pamieci nie sa kompatybilne i czasem plyta widzi tylko 2gb zamiast 4.

Ale o CF zapomnij !! - 4x to uniemozliwia SLI nie wspierane wogole.

moze EVGA - ja planuje wymiane plyty albo pamieci - sie zobaczy :D

Link to post
Share on other sites

tak, zgadzam się - płyty asusa są dobre, miałem 3 - każda lepsza od nastepnej a już pierwsza była idealna :co:

Postanowiłem sprzedać jakis niepotrzebny narząd, dorzucić pare stówek i kupic maximusa III

Nie żeby był mi jakoś potrzebny specjalnie ale jakoś głupio przesiadac się z high endowej (w swoim czasie) płyty na jakiegos ud3 czy gd cos tam. Poza ty seria ROG fajna jest (i droga niestety).

Link to post
Share on other sites

czemu? Ja nic nie mam do tych płyt, po prostu te mobo asusa (szczególnie rampage formula ) mnie zepsuły i teraz mi się marzy coś podobnej klasy. Tak naprawdę nie wiem na co się porywam, nie sram kasą :co: muszę przyoszczędzić. Miałem chęc na msi gd65 ale podobno dużo modeli pada, chociaz cięzko powiedzić czy to nie przypadkiem przez fakt że dużo sie ich też sprzedaje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...