Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze monitora


Recommended Posts

Hey.

 

 

Mam głównie pytanie do "drachenfeles" bo widzę że ma dużą wiedzę o monitorach której ja niestety nie mam. Monitor głownie będzie służył do gier i oglądania filmów. Mogę przeznaczyć max do 700-800zl

 

Oto 2 modele którymi jestem zainteresowany :

 

1) http://www.agito.pl/monitor-iiyama-24-led-prolite-e2473hs-gb1-2492-654925.html?cid=3005&attr=963-428578,169-11811

 

2)http://www.agito.pl/monitor-asus-23-6-led-ve247h-2492-428828.html?cid=3005&attr=963-428578,169-11811

 

 

Jestem otwarty też na inne propozycje.pozdrawiam

Edytowane przez Wysek10
Link to post
Share on other sites

to idź do sklepu nie dla idiotów, tam na pewno zaproponują ci najnowsze nowości, jeszcze ciepłe prosto z fabryki i oklejone kilogramem kolorowych ulotek zapewniających cię o tym, że dokonałeś najtrafniejszego wyboru na świecie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wysek10 

Tak na dobrą sprawę, rynek monitorów aż tak szybko nie leci i nie dziw się, że są nadal polecane nawet modele z 2011. Cały myk polega na tym, że monitor który wtedy wart był 2000 teraz można kupić za np. 1200. 

 

Dodatkowo wszystko potęguje brak testów wielu "świeżych" modeli, to też nikt nie może Ci takiego z czystym sumieniem, podpierając argumentami polecić. (większość to relacje posiadaczy i ich opinie, oraz opinie osób które widziały dany monitor na sklepowej półce - następnie powielane przez "znawców" którzy to takie opinie traktują jako prawdę objawioną. W ten sposób tworzy się wiele nieprawdziwych mitów związanych z danym modelem, tak samo tworzą się frakcje które zachwalają konkretną markę... itd.)

 

 

Ja od siebie jeśli chodzi o filmy i granie polecam Benq GW2460HW.(zwłaszcza gdy grasz/oglądasz wieczorami)

Tu masz recenzję jego starszego brata, gdzie wypadł całkiem dobrze.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites
wiedze to ty masz ale kulture to schowałeś do kieszeni. Po to jest forum żeby w czymś mi pomóc

 

a ty się zachowujesz, jakbyś za tą pomoc co najmniej zapłacił

 

 

 

tak naprawdę nic nie napisałeś o tamtych modelach co podałem i dałeś mi modele z przed roku.

 

niektóre nawet z przed 5, ale zajmujemy się tu IT, a nie modą, sztuką czy innymi pierdołami

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...