Skocz do zawartości

Recommended Posts

Logitech

-X-530

 

Creative

- Inspire T6100

- Inspire A500

- Inspire T6060

 

Które z tych modeli byście wybrali? (nie uwzględniajcie wyglądu) Czy modele creativa inspire sa takie same i różnią się tylko wyglądem?

 

A może byście kupili coś innego do ok 250 zl? (tylko system 5.1)

 

Lepszych głośników nie potrzebuje więc nie chcem odp typu dołóż i kup LOGITECH G51.

 

Proszę o radę z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie dawno za 250zł mogło się dostać bez problemu logitechy x-540 (kurde ta złotówka :| ), ale wracając do tematu to osobiście z wymienionych modeli brałbym logitechy. W wielu porównaniach do głośników creative, logitechy wypadają o wiele lepiej. Kumpel niedawno kupił x-530, i mimo, że ma strasznie słabą kartę dźwiękową (tylko 2 kanały podłączone przez kostkę dołączoną do zestawu), subwoofer jak i satelity nie raz nie dają spać sąsiadom :P .

 

(http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/L ... 0-790.html)

 

Co do creative to różnią się od siebie głównie mocą i ceną.

A500 to 47W R.M.S. przy cenie 170zł

T6060 to 72W R.M.S. 215zł

T6100 to 76W R.M.S. 219zł

Logitech x-530 to 70W R.M.S. 248zł

 

Samo to że logitechy posiadają system satelitek dwu-głośnikowych (FDD2) daje pewną przewagę moim zdaniem. Czekam też na waszą opinię :lol: .

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Logitech

-X-530

 

Creative

- Inspire T6100

- Inspire A500

- Inspire T6060

 

Które z tych modeli byście wybrali? (nie uwzględniajcie wyglądu) Czy modele creativa inspire sa takie same i różnią się tylko wyglądem?

 

A może byście kupili coś innego do ok 250 zl? (tylko system 5.1)

 

Lepszych głośników nie potrzebuje więc nie chcem odp typu dołóż i kup LOGITECH G51.

 

Proszę o radę z góry dzięki.

Polecam -Microlab M500/5.1
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Logitech!!!Logitech !!!miałem x-530 i x-540 słyszałem pozostałe modele które wypisałeś : Creative są puste bez wyrazu, bass jest stukający i płytki, huczący .natomiast logitech oba modele x-530 i x-540 mają bass miękki i głęboki, lepsze imitacja tonów średnich przez podwójne zastosowane membrany FDD w satelitach co za tym idzie trochę lepiej nadają się do słuchania muzyki, nie ma to jak kolumna z wzmakiem stereo ale to już inna bajka jeśli zależy ci na 5.1 to brać każdy z tych modeli logitecha w ciemno...! Jeśli zależy ci bardziej na brzmieniu muzyki to tylko Stereo np. Microlab Solo 6c, 7c i jakieś dobre kabelki , ja osobiście mam kolumny Tannoy M3 shadow podłączone do wzmaka stereo NAD na kabelkach profigold i karty dźwiękowej Asus Xonar Essense STX - gada to wyśmienicie...!! Tak czy siak do 5.1 jak już wcześniej wspomniałem z każdego z tych zestawów logitech będziesz zadowolony graja bardzo podobnie...!do Gier i filmów jak znalazł...!

Link to post
Share on other sites

Telefkon w tej cenie nie polecam ci głośników 5.1 Dobrze się zastanów czy chcesz mieć przestrzenność (ale w tej cenie średnią) z kiespką jakością dźwięku czy wolisz mieć dobrą jakość dźwięku (ale wtedy będzie stereo).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...