Skocz do zawartości

Błędy i propozycje zmian


Recommended Posts

Ale ilość wyświetleń u mnie poszła w górę (przynajmniej w ostatnim wpisie), z czego się bardzo cieszę- więcej komentarzy i dyskusji. 

Speed, popełniłem błąd we wpisie i teraz trzeba mi go naprawić, a znowu nie ma jak :D


I jak Speed, będzie możliwa edycja wpisów czy nie? Bo muszę zaktualizować link, poprawić błąd, zedytować kawałek tekstu...a nie ma jak. 

Link to post
Share on other sites

W końcu przydałby się podział na strony na głównej ;) I jakiś szybki sposób, żeby trafić na własny blog, do tego - dałoby się coś zrobić, żeby m-r i wpisy trafiały tutaj (?):

 

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/Bandyto3xx-15244.html

 

Fajnie gdyby połączyć jakoś profile, bo teraz to praktycznie 2 osobne są i nie spójne. 

Link to post
Share on other sites
I jak Speed, będzie możliwa edycja wpisów czy nie? Bo muszę zaktualizować link, poprawić błąd, zedytować kawałek tekstu...a nie ma jak.

Po prostu podeślij mi listę poprawek, zmienię. Na razie jest kilka innych, ważniejszych rzeczy :->

 

W końcu przydałby się podział na strony na głównej

Właśnie wtf, okazuje się, że nie ma tego w standardowej funkcjonalności skryptu :/ Trzeba będzie coś wykombinować.

 

Fajnie gdyby połączyć jakoś profile, bo teraz to praktycznie 2 osobne są i nie spójne.

Dział miniRecenzje został wymieniony, to czas na wymianę kolejnych: zestawienia GPU, Mojej strony, poradnika, plików. Niestety nie znam priorytetów i dokładnych planów. Ale raczej ewentualne zmiany będą właśnie przy takiej okazji ;)

 

PS Kiedy orientacyjnie mamy się spodziewać upominków?

Właśnie, to jest ważna sprawa. Już pracuję nad tym od dawna, ale jakoś się przeciąga przez kilka rzeczy. Rozmawiałem z Wojtkiem, ustalił on kwotę na 220zł brutto. Skoro najlepszym wyjściem jest dla Was wypłata na konto, to tak zrobimy, a dodatkowo Marta wystawi wszystkim rachunki autorskie (tak jak przy wypłacie punktów za newsy i miniRecenzje). Dlatego potrzebuję takich danych:

- Nazwisko

- Imiona

- Imiona rodziców

- Miejsce i data urodzenia

- Nr PESEL

- Miejsce zameldowania (jeśli adres korespondencyjny jest inny niż zameldowania to też)

- Urząd Skarbowy

- Numer konta

 

Jeśli jednak ktoś chciałby zamienić to na fizyczny prezent, to można podesłać co i ile (sklep benchmark.pl i Komputronik). Powinno się dać to dogadać.

 

Im szybciej będę mieć komplet, tym szybciej podeślę to Marcie. Dane są tylko do tego celu, potem je usuwam, a nikt ich nie będzie nigdzie dalej udostępniać. Najlepiej podsyłajcie to mailowo na [email protected], potem będzie mi łatwiej odesłać wszystkie załączniki :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Fizyczny z komputronika to też trzeba te dane podawać czy tylko adres? 

 

 

Urząd skarbowy - a po co to ? :) bo teoretycznie do połowy września nie powinienem nigdzie pracować :) 

 

 

 

ustalił on kwotę na 220zł brutto.

 

To na rękę ile jest? I jak to się ma do komputronika? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli rozumiem, że albo wybieramy coś z Komputronika/sklepu Bmk do kwoty 220 zł., albo bierzemy na rękę ok. 190 zł.?

Ja się tego spodziewałem od początku, bo to logiczne. Podateki zawsze są przerzucane i oferując to samo w obu warintach musi tak być.

 

Fajnie. Ja myślę, że najlepiej zrobić kod promocyjny że od wybranego koszyka odejmuje te 220 zł i już :). A jeśli nie to prześlę co potrzebuję na PW :).

Edytowane przez Solomon
Link to post
Share on other sites

Na rękę to dokładnie 200zł. Wszystko musi być zgodnie z USem, więc dlatego tak. Przekazuję tylko ustalenia Wojtka :)

 

Jeśli sprzęt, to albo coś do tej kwoty, albo na przykład wziąć coś ponad dopłacając różnicę. Ewentualne szczegóły można później dogadać z Martą. Myślę, że przesyłka była by też wtedy gratis ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli wybierze się upominek ze sklepu to także trzeba podawać te wszystkie dane typu PESEL, US itd.?

Wtedy już nie ;)


Zulaga sprawdzam to :->


Edit:

Hmm, wygląda na to, że coś niedobrego się dzieje z ankietami przy edycji wpisu, który ma już jakieś głosy. Traci wtedy jakieś dane. Sprawa bardziej do zgłoszenia autorom skryptu, co zrobię :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Solomona wcięło, czekam tylko na niego :/ Napisałem do niego, jak podeśle, to podsyłam to Marcie :)

Najmocniej przepraszam. Nie dostałem wytycznych co kupić na prezent dla dziciaków z rodziny :( i ostatio mam mało czasu, ale tak jak wspominałem jak chciałem wybrać coś z tych sklepów i dopłacić jeśli przekrocze budżet.

Kurde spróbuję dziś wybrać coś.

 

Ktoś z Was wie, czy jest jakaś Cywilizacja V która ma wszystkie dodatki w jednym produkcie? Taki pack? Bo kupować każdy osobno to drogo wyjdzie, a chciałem mieć komplet funkcji i polską cywilizację :(. Też między innymi dlatego się waham. Będę dziłał szybko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...