Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema

 

Do rzeczy, zastanawiam się między SGS III, HOX, HTC ONE S, Xperią SP.

Czego wymagam: Dobrej wydajności w grach jeszcze przez długi czas, dobrego wsparcia od xda, dobry ekran (wiem - rzecz gustu...), przy normalnym użytkowaniu bateria ma trzymać przynajmniej dzień.

Budżet: +/- 1300zł (mogą być używki na gwarancji)

 

Mam wielki mętlik w głowie, bo każdy z tych telefonów ma coś co mi nie pasuje...

SGS III

- ekran pentile (wiem, że pewnie nie dojrzę różnicy, ale jakoś jestem na to uczulony  + "niebieskawy" biały)

- 1GB ramu (obecnie spoko, ale na przyszłość może być za mało) - fajnie by było wyrwać I9305 z 2GB ramu

- wszechobecny plastik

- bardzo dobry, ale przestarzały już układ graficzny

 

HOX

- 1GB ramu 

- brak microSD

- Aparat kręci w 24 kl/s

- Grzeje się?

- Niewymienialna bateria

 

HTC one S

- 1GB ramu

- 2 rdzenie (aczkolwiek wydajne)

- Mały ekran w porównaniu do reszty

- Bateria

 

Xperia SP:

- 1GB ramu

- mi osobiście nie podoba się ekran

- wygląd

- 2 rdzenie

 

Bardzo was proszę o rady, osobiście jestem za HOX, ale jestem otwarty na propozycje.

P.S.

Xperia T odpada 

Link to post
Share on other sites

Czemu nie ma w spisku Lg Optimus G? Dodaj te 150-200 zł i masz Optimusa G.Bo widzę wybrałeś HOX i nie przeszkadza Ci brak solu pod micro sd. http://allegro.pl/lg-swift-optimus-g-132160?order=d&buyNew=1  

http://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/users/registered_s2/ViewTel_GSM/lg_e975_optimus_g_przod.jpg

 

 

http://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/users/registered_s2/ViewTel_GSM/lg_e975_optimus_g_tyl.jpg

 

 

    Telefon posiada:

 Procesor Snapdragon S PRO + Adreno 320 ,2 GB RAMu, ekran  4.7 HD IPS,32GB pamięci wbudowanej.Telefon kładzie na łopatki tego HOX.

 

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Telefon planuję kupić pod koniec sierpnia, ewentualnie we wrześniu jak dostanę drugą wypłatę.

 

 

 

Telefon kładzie na łopatki tego HOX.

 

 

Zgadzam się w 100%, na razie nie biorę pod uwagę LG G, ponieważ wykracza poza mój budżet a w dodatku słyszałem, że podczas intensywnego używania można na nim ugotować obiad (HOX ma podobnie niestety...).

 

A Note to już dla mnie za duży :) W ogólę na początku nie chciałem nic powyżej 4,3", bo z mojej Neo V z 3,7" dobrze mi się używa, wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia :) 

Edytowane przez Gexsi0
Link to post
Share on other sites

To się nie śpiesz i dozbieraj.Jak chcesz coś wydajnego i nie drogiego to Optimus G jest opłacalnym i słusznym wyborem.Po za tym jest jeszcze Note II,ale rozmiary mogą odstraszyć. :wariat: a pro po nagrzewanie to wszystkie przyszłościowe procesory będą się grzać.To jest nieuniknione.Rośnie moc,to rośnie co raz więcej wydzielanie ciepła. ;) 

Link to post
Share on other sites

Zainteresuj się nexusem 4, 2gb ramu, bebechy z xperi z i najlepsze wsparcie o jakim możesz zamarzyć.

Jedyny minus to właśnie grzanie ale nie jest jakieś specjalnie dokuczliwe po za tym są jakieś łatki które podobno rozwiązują problem.

 

Pozdrawia szczęśliwy użytkownik nexusa 4  :P

Link to post
Share on other sites

Co byś powiedział na HTC ONE X:

-Ekran w telefonie jest bardzo dobry (kąty widzenia też sa ok)

-Telefon działa płynnie zero przycinek.

-Apart nie jest moze jakies świetny , ale uwazam ze dla przecietnego uzytkownika jest wystarczajacy (chociaz w takiej cenie mozna kupic telefon z lepszym aparatem)

- Brak slotu na karte (jest to jakas wad , ale kupujac 32gb wystarczy)

Jeszcz jeszcze kilka argumentów ze i przeciw.

Edytowane przez JanuszMaj
Link to post
Share on other sites
A może Xiaomi Mi2S? Do kupienia na ibuygou.com. :)

Polecam bo jeden ze znajomych ma ten telefon i jest bardzo zadowolony.

 

+720p na 4,3 cala wygląda na prawdę nieźle

+solidnie wykonany

+jeden z bardziej wydajnych na rynku

+świetny system i wsparcie producenta

+/- ekran IPS (zależy od gustu)

-trzeba kombinować, żeby zainstalować sklep play

-system fabrycznie ma tylko język chiński / angielski (do ściągnięcia polski rom)

-trzeba sprowadzić z Chin

-słabe wsparcie na XDA

-możliwe kłopoty z gwarancją

 

Właśnie doczytałem, że zastanawiasz się między tamtymi no, ale cóż... zostawię już posta jak napisałem :P, może akurat trafię w gust ;)

Edytowane przez ancalagon
Link to post
Share on other sites

Ten telefon co podales jest ,,Duma Chim" cos jak Apple w Stanach. Czy zmiesci sie w tych 1300zl ? Osobiscie wolał bym kupic tego HOX , lub S3 niz sie bawic z gwarancja (wrazie problemu telefon trzebya by było odesłac do Chin) , a to sa dodatkowe koszty.

Link to post
Share on other sites

Niestety ciągle żyję w przekonaniu, że co zaprojektowane (niekoniecznie wyprodukowane) w Chinach to bubel.

Widzę, że nie pada zbyt dużo nowych propozycji, więc na chwilę obecną zastanawiam się na HOX a Nexusem 4. Fajnie by było znaleźć kogoś, kto ma nexusa i mógłby opisać doświadczenia z nim. Mateusz z videotestów.pl kupił go sobie i mówił właśnie, że przez tydzień zdążył mu się zresetować i zawiesić...

Link to post
Share on other sites

Wybór telefonu pod gry do najprostszych nie należy,czego potrzebujesz to:

-Platformy Snapdragon S4,gry na tej platformie działają lepiej,niż na tegrze 3 i exynosie 4412,odpada one x i galaxy s3

-Dużo pamięci,lub możliwość rozszerzenia kartami micro sd,odpada nexus 4

-ekranu z dobrymi kątami widzenia,opada xperia sp

 

 

Optymalnym wyborem będzie dołożenie paru groszy do optimusa g ,który spełnia wszystkie wymagania.

Link to post
Share on other sites

Ten telefon co podales jest ,,Duma Chim" cos jak Apple w Stanach. Czy zmiesci sie w tych 1300zl ? 

 

Powinien się zmieścic w 1300zł (nie wiem jak 32gb ale 16gb raczej na 100%), to właśnie jedna z mocnych stron tego telefonu - cena.

 

Niestety ciągle żyję w przekonaniu, że co zaprojektowane (niekoniecznie wyprodukowane) w Chinach to bubel.

 

Są dobre i złe firmy. Chiny bardzo na przestrzeni ostatnich kilku(-nastu) lat poszły do przodu. Stosunkowo nowe Xiaomi jest tego idealnym przykładem. Śmiem twierdzić, że Mi2S jest lepiej wykonany niż Galaxy S4 i sprawia też wrażenie solidniejszego.

 

Chociaż, jeżeli taka jest Twoja opinia to poszedłbym w stronę Optimusa G albo Galaxy S3 - Optimus ze względu na wydajność a Galaxy S3 bo Samsung częściej i chętniej aktualizuje system.

 

Dodatkowo: jeżeli nie XIaomi to chociaż polecam spróbować MIUI: http://miuipolska.pl/download/miui-v5/. Może akurat będzie na odpowiedni telefon :)

Edytowane przez ancalagon
Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w Saturnie obmacać sobie LG G, SGS3 i nexusa. Każdy ma swoje wady i zalety. Nexus najlepiej leżał w dłoni, w samsungu bardzo podoba mi się ekran, natomiast LG ma dobre bebechy i rzeczywiście fajną nakładkę. Chyba dozbieram do optimusa G :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...