Skocz do zawartości

Battlefield 4 - BONUSY dla właścicieli Preorder-ów :)


Recommended Posts

Dziś przeczytałem taka oto wiadomość na swojej skrzynce e-mail :P

 

Witaj bakak001, 

W podziękowaniu za zamówienie w przedsprzedaży Battlefield 4 na PC, chcielibyśmy sprezentować Ci coś, dzięki czemu łatwiej doczekasz premiery gry, która będzie miała miejsce 29 października. Jeśli zamówiłeś edycję zwykłą BF4 na PC, otrzymasz pakiet ulepszeń pojazdów lądowych do Battlefield 3. W jego skład wchodzi 35 ulepszeń, takich jak kamuflaże termiczne i pancerze reaktywne dla Twoich czołgów, pociski kumulacyjne i celowniki optyczne dla Twoich BWP, a także wiele innych elementów. 

Osoby, które zamówiły Cyfrową Edycję Specjalną, otrzymają pakiet ulepszeń pojazdów do Battlefield 3, w którego skład wchodzą 73 ulepszenia pojazdów lądowych i powietrznych. Uzyskają również dostęp do nadchodzącej bety Battlefield 4. Nie ma jednak powodów do zazdrości – jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży edycję zwykłą, w każdej chwili możesz ulepszyć ją do Cyfrowej Edycji Specjalnej i otrzymać wszystkie wymienione wyżej bonusy. 

Niezależnie od tego, którą edycję Battlefield 4 zamówiłeś, Twój bonusowy pakiet ulepszeń do BF3 zostanie w najbliższych dniach dodany do Twojego konta, a nowe wyposażenie będzie dostępne w menu dostosowania żołnierza. 

Masz jakieś pytania? Chcesz, abyśmy pomogli Ci ulepszyć zamówienie do Cyfrowej Edycji Specjalnej? Przejdź na stronę help.origin.com. http://newsletters.ea.com/2013/TheSims4/SignUp/images/spacer.gif

 

Nieskromnie się przyznam, że mam Preorder tej gry.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...