Skocz do zawartości

Czy warto sie przesiasc z gtx 260 216 core na Radka hd5850?


Recommended Posts

Witam, pytanie jak w temacie. Ktos moze moze odpowiedziec: ,,spojrz sobie na testy", etc., ale chcialbym poznac Wasza konkretna opinie.

Moze ktos jest po takiej wymianie i sie wypowie.

Sprzedaje swoje Evge SSC, a ze wpadla extra kasa, moge bez problemu pozwolic sobie na kupno hd5850, ale czy roznica bedzie az tak powalajaca?

Prosze o wypowiedzi.

 

moj konfig: PII x4 965 BE, BQ 550W E6, 2x2GB OCZ 1066, Asrock 770 DE+

Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że kupuj tego Radosława jak najbardziej! Komuś zrobisz prezent w postaci używki GTX 260 w dobrej firmowej wersji, którą sprzedasz za psie grosze, a dzięki takim osobom jak ty (kupującym nowe karty mimo, iż ich obecny sprzęt jest w stanie pociągnąć każdą grę) ceny nowości zaczną spadać szybciej i za rok czy 1,5 roku wszyscy normalni użytkownicy też będą mogli sobie pozwolić na takiego Radeona.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Hm... Różnica zapewn będzie ale to też zależy od używanej rozdzielczości i "wodotrysków" typu AA i Aniso. Myślę jednak, że ta wymiana to średnio opłacalna jest. Chyba lepiej jeszcze poczekać, bo ta karta jest przecież bardzo mocna i wymienić ją jakiś czas po premierze układów Fermi/GTX480.

 

A soją drogą ja tam mam 8800GT i nie czuję potrzeby wymiany, a co do piero mówić o GTX260 :D Jak bym miał Win XP tp pewnie 7900GS 512MB by nawet od biedy starczył :D heh

Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że kupuj tego Radosława jak najbardziej! Komuś zrobisz prezent w postaci używki GTX 260 w dobrej firmowej wersji, którą sprzedasz za psie grosze, a dzięki takim osobom jak ty (kupującym nowe karty mimo, iż ich obecny sprzęt jest w stanie pociągnąć każdą grę) ceny nowości zaczną spadać szybciej i za rok czy 1,5 roku wszyscy normalni użytkownicy też będą mogli sobie pozwolić na takiego Radeona.

 

hmmm...czyli co, ja nienormalny??? prezent, psie grosze??

Zalozylem temat, konkretne pytanie o wydajnosc i wrazenia, a tu lekcja pogladowa...sorry, ale nie wiedzialem, ze to forum dla badaczy rynku i specjalistow od marketingu sprzedazy.

Wstrzymam sie z kupnem radka, ale tylko ze wzgledu na opinie pozostalych wypowiedzi. Dziekuje wszystkim za opinie, pomijajac jedna, glupiomadrą wypowiedź.

temat do zamkniecia!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...