Skocz do zawartości

Wybór karty do gier (1000-1500).


Recommended Posts

Witam, 

 

wiem, że podobny temat już był, ale w niczym mi nie pomógł. 

 

Potrzebuję karty do gier. Myślałem na GTX 770 lub GTX 760.

 

Czy opłaca się dopłacić te 500 zł?

 

Będę chciał grać w Full HD na ultra w takie gry jak BF3, GTA V. Czy GTX 760 mi to umożliwi?

 

Jak już sobie będzie słabo radziła to dokupię drugą do SLI, 

 

Wolałbym zaoszczędzić te 500 zł, ale jeżeli uniemożliwi mi to płynną grę w najwyższej jakości to dopłącę. 

 

 

Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

Podaj resztę części swojego komputera, tak aby umożliwić nam jakikolwiek sensowny dobór....

 

 

CPU: Intel i5 4670k

 

GPU: ????

 

MOBO:  MSI Z87 GD-45 Gaming

 

ZASILACZ: OCZ ZS 650w

 

OBUDOWA: Fractal Define R4

 

SSD: Samsung 840 Pro 128 GB

 

HDD: WD RED 1TB

 

MONITOR : LG Flatron IPS234V-PN

 

RAM: Corsair DDR3 2x4096MB 1600MHz CL9.0 XMP Vengeance LP

 

Póki co nie mam zamiaru robić OC, więc odłożyłem sprawę Coolera. 

Edytowane przez mukokominek
Link to post
Share on other sites

Jesli znajdziesz do 1500 gtx 680 to będzie to dobry wybór. Druga opcja to 770-tka ale one chodzą chyba troche wyżej. Ewentualnie dwie 660-tki jesli nie boisz sie sli. Zle sie tu IMO wybrać nie da. Gtx 760 przy takim budżecie (jesli nie zamierzasz oszczędzać) sensu nie ma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak przeczytałem tytuł tematu oraz zobaczyłem budżet, zacząłem się zastanawiać, dlaczego masz dylemat między 770, a 760. 

Jeżeli chciałeś zaoszczędzić i stworzyć komputer głównie do gier (sądząc po specyfikacji), to trzeba było zaoszczędzić na procesorze, na obudowie, na dysku SSD, a nie na karcie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

roznica miedzy 760 a 770 to srednio 15fpsow na grze, co nie zmienia faktu ze jesli nie masz 120hz monitora w planach to tego nie odczujesz. BF3/HD/ultra na 760 ma >60fpsow, z GTA V jeszcze nietroszeczke wiecej niz 60

troszeczke wiecej niż 60

Link to post
Share on other sites

Ja Cię człowieku nie czaję. Zakładasz temat na forum dostajesz odpowiedz z dobrym zestawem, po czym i tak kupujesz zestaw po swojemu składający się z przepłaconego proca na lipnej mobo z PSU do zasilania całego domu do tego z dyskiem pod serwery NAS. Następnie zakładasz kolejny temat z wyborem karty do zestawu o który już pytałeś na forum, zamiast kontynuować już  istniejący... Dobrze, że nie założyłeś po kolei dla każdego podzespołu.

 

Jak kupujesz taki sprzęt to bierz 770 albo 680 (na allegro dostaniesz kartę na gwarancji za jakieś 1200PLN) i tyle w temacie.

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

@up nie gadaj jak się nie znasz. Sam kupiłem 6 miesięcznego GTX 680 od MSI TF3 za 1100PLN z przesyłką. 

 

Co do SLI 660ti też dobre, pytanie jak często zmieniasz sprzet. Biorąc 680/770 jak brakuje mocy wsadzasz drugą i lecisz dalej, 660tiSLI to tylko sprzedać pozostaje

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...