Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Nie wiem, nie ma poparcia z żadnej strony ;), koncept byłby inny, kilku adminów, wpłaty większe, serwer 32 osobowy ;), ale to raczej ma marne szanse powodzenia, chyba że sam kupię serwer. ale taki krok jest pozbawiony sensu ;)

Link to post
Share on other sites

Ogarnąłem w końcu headset wiec będzie można się jakoś komunikować :-) tak to jak niemowa za ludźmi z teamu się lata. Mamy jakiegoś ts'a może? Ktoś pamiętam się oglaszal tutaj ze ma :-) jakby ktoś podrzucil login i hasło na prv :-) dzięki z góry :-)

 

Vikmar109

 

SGS II

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Do póki nie naprawią błędów z dźwiękiem nie ma sensu kupować serwera, ja np od dnia premiery mam ok 20 godz w grze i nie gram ze względu na zanikający dźwięk :(

Inne osoby narzekają na zamknięcie gry i powrót do pulpitu w takiej sytuacji będzie powtórka z serwera z BF3 gdzie serwer był pusty i chętnych do grania brak.

Link to post
Share on other sites

 

 

a na jkich serwerach gracie ??
 

Nie wiem jak inni, ja nie mam (juz) ulubionego serwa. Po prostu biore dobra mapa i wysylam zaproszenia do ludzi z BMK, ktorzy sa on-line, a nie graja. W ten sposob gramy razem, pomimo ze nie ma juz naszego serwera :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Dobra jestem za stworzeniem serwera na święta ;)

myślę że była by to składka 4 osób po 50 zł 

potrzebne są jeszcze dwie ;)

także proszę o zgłoszenia, czy ktoś by przejawiał chęć dofinansowania i pełnienia funkcji admina na serwerze BMK ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...