Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Jonathan - bez urazy, ale camperem był u Was gościu, który leżakował przy Tobie na tym dachu z dwójnogiem przy karabinie, a ja stałem przy windzie żywy może jakieś 3 sekundy. Bardzo nie lubię tego typu graczy (leżaków) i sam nie stosuję tej metody na zdobywanie punktów, które już dawno mnie przestały interesować, więc Jonathan - sorry amigo, ale chyba się pomyliłeś z tym określeniem ;)

Link to post
Share on other sites

Spoko Jonathat :)

W jednym zdaniu nie da się tego wytłumaczyć, ale logiczne jest, że trzeba się schować jak strzelają do Ciebie :D , a ktoś, kto leżakuje z dwójnogiem, to jest największym camperem, amatorem, noob'em.

.....i jeszcze jest kilka innych zasad, ale to na następnym razem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

 

Nie rozumiem nagonki na szeroko pojętych "kamperów". Skoro taktyka ta jest skuteczna, to nie widzę powodu, by jej nie używać.
 

Jasne, skoro, zamiast grać aktywnie, wolą 30 min, przesiedzieć pod ścianą... ich wybór. Tak czy siak, wchodząc do budynku trzeba uważać. Nie ruchomy cel, jest łatwiejszy do zabicia :) 

Link to post
Share on other sites

BON - miałem jechać, jak mi czołg spawałeś? Przecież tak szybko nie biegasz ;)

Ale to wszystko nic, jak dzisiaj zobaczyłem kolesi, co campią z M16 i z przyczepionym dwójnogiem - myślałem, że padnę ze śmiechu.

Jakby się dało, to pewnie amatorzy by sobie przyczepiali dwójnóg do noża :D

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Hej, a gdyby tak postawić własny serwer do BF4 ?, ale na innych zasadach ?, kilku adminów wpłaca jakąś tam kwotę, no dajmy na to

5 adminów po 30 zł ? i już mamy serwer z jakąś normalną ilością slotów :D, co wy na to ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...