Skocz do zawartości

allegro, towar niezgodny z opisem


Recommended Posts

szczęście w nieszczęściu, że zrobiłem na tym laptopie jeszcze 200zł xD
bo jakaś babeczka napaliła się bo był różowy... ;)
także historia skończyła się happy endem a ja idę szukać laptopa, tym razem bardziej roztropnie.

Dzięki za odpowiedzi. Nawiasem mówiąc nie spodziewałem się tylu odpowiedzi, okazuje się, że można liczyć na ludzi z benchmarka ;)

Link to post
Share on other sites

"Dzięki za odpowiedzi. Nawiasem mówiąc nie spodziewałem się tylu odpowiedzi, okazuje się, że można liczyć na ludzi z benchmarka"

 

teraz to pojechałeś po bandzie....

 

NIE WIEDZIAŁEŚ ŻE TO NAJLEPSZE FORUM KOMPUTEROWE W TYM KRAJU? !@#$!! :rotfl:

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Trochę nie podoba mi się to co zrobiłeś. Niby jest na twoją korzyść ale ODPUŚCIŁEŚ kolesiowi, który wcisnął Ci coś innego niż chciałeś.

Teraz kolo będzie latał po "wsi" i rozpowiadał jaki to on przekręt zrobił, i jacy ludzie są (nikogo nie obrażając) głupi. Takei zachowanie tylko nakręca kolejnych naciągaczy

Link to post
Share on other sites

Procek nie koniecznie bo chyba na bank jest na Socket, ale na milon procent gt520m nie będzie jako osobna karta do lapka... Wszystkie gt są zawsze na stale w plycie. Mozna zmienić ale to koszt polowy tego lapka bo trzeba uklad rozlutowywać na stacji... Bankowo na milon procent koles wałem śmierdzi

okazuje się że nie wszystkie ;)

http://allegro.pl/nvidia-geforce-gt240m-1gb-alienware-i3439155369.html

ale to tak nawiasem mówiąc ;)  w kwestii autora jeszcze: ja bym mu założył sprawę. jeśli byłby zainteresowany, to musiałby albo sie stawiać osobiście na rozprawy, albo wysłac swojego prawnika, co kosztuje. Istnieje wielkie prawdopodobienstwo ze przegrałby sprawę, zoatsałby obciążony kosztami sadowymi i nakazem doprowadzenia laptopa do wymaganej użytecznosci, czyli de facto podaroania ci nowego sprzetu lub zwrotu kasy :) do tego dochodzi grzywna jeszcze :) wnioskowac o kare  i zadośćuczynienei za starty moralne również mógłbys ;)

Link to post
Share on other sites

W sumie nie dziwie się że odpuścił, później wsiąkasz w to bagno coraz lepiej, a skoro lapka spuścił to po co się ma jeszcze w to bawić i zawracać sobie głowę, skoro dochodzi do tego (nwm czy w tym przypadku też) rodzina, praca, szkoła ... latanie po sądach, komisariatach nie jest pewno zbyt fajnie, cóż więcej powiedzieć - aby zająć się taką sprawą dogłębniej trza by było mieć o wiele, wiele więcej czasu.

Co do autora - miałeś farta że udało Ci się go sprzedać "bez strat", aczkolwiek można to rozumieć na dwojaki sposób ;)

 

Ponawiam prośbę o założenie OGÓLNEGO działu o oszustach z allegro, dużej ilości osób przydałyby się informacje zawarte w takich tematach !

Edytowane przez .daft
słownictwo
Link to post
Share on other sites

 

 

Trochę nie podoba mi się to co zrobiłeś.

No mnie też nie, ale sprawa wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu i nerwów, a nie mam ani jednego(napięty grafik w robocie), ani drugiego, musiałbym mieć chyba urlop, ale co to byłby za urlop... ;D

 

 

 

rodzina, praca, szkoła ... latanie po sądach, komisariatach nie jest pewno zbyt fajnie, cóż więcej powiedzieć - aby zająć się taką sprawą dogłębniej trza by było mieć o wiele, wiele więcej czasu. Co do autora - miałeś farta że udało C

no właśnie... ten cudownie spędzony czas nad nauką zawiłego prawa i bieganiem po policji i sądach, po prostu radość ;D
Link to post
Share on other sites

To zleca się takie coś kancelarii po ustaleniu prowizji od odszkodowania. Do Ciebie przychodzą tylko dokumenty do podpisywania.

Zwrot kosztów jest dla Ciebie a zadośćuczynienie dla kancelarii. Koleś ma nasrane już w papierach.

Chłopie kancelarie prawne z chęcią łapią takie sprawy bo dla nich są na NOOB poziomie a Ty nie musisz się ganiać po sądach. Wszystko odbywa się korespondencyjnie.

 

Dałeś ciała bo odpuściłeś skur.... z allegro. Teraz tylko dodaj sobie monitorowanie jego aukcji i zobacz jak często będzie wystawiał sprzęt (ponoć miał wyjechać).

Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanko, bo czytałem ostatnio że karty grafczine serii GT nie można rozmontować w laptopie, a pan wyżej "

m1k3b"

podał informację:

http://allegro.pl/nvidia-geforce-gt240m-1gb-alienware-i3439155369.html

o sprzedaży karty, a wyczytałem, że tylko gtx ... można wymienić ? To jak to z tym? Przepraszam że jakieś wątki mam w nieswoim temacie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...