Skocz do zawartości

Zestaw do max. 2200zł.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry, internet
  • Maksymalna kwota :2200zł
  • Których części potrzebuję : Całą budę oprócz nagrywarki
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora :1280x1024
  • Specjalne wymagania :Największa wydajność w jak najlepszej cenie.
  • Części z poprzedniego komputera : Nagrywarka
  • Własna propozycja zestawu : http://www.morele.net/inventory/info/6d0Fl5/
  • Inne : -

 

Link to post
Share on other sites

Zestaw złożyłeś bardzo rozsądny... alternatywą może być procesor i3 z kompatybilną płytą. Ale nie mówię że "lepiej" mówię alternatywnie... do tak niskiej rozdzielczości ten zestaw to i tak overkill dla gier. 

Link to post
Share on other sites

Dysk, ok - zgadzam się - warto dorzucić...

 

Ale nazwanie M23 równie dobrą jak M40 to jest przeginka... pomijając że wykonana jest ze znacznie cieńszej blachy i zwyczajnie rezonuje, to posiada takie "gadżety" jak wyłamywane śledzie... no i ten dizajn...

 

4GB RAM'u na dzień dzisiejszy już mało...

 

a teraz przelicz wszystkie "dorzuciłbym" i zobacz jak świetnie zmieściłeś się w budżecie autora ;/ 

Link to post
Share on other sites

Półśrodków... to może najlepiej od razu 3-way SLI z Titanów i faktycznie bezkompromisowo jest wtedy... zestaw kupuje się taki, jaki się ma budżet. Zresztą mówisz o niestosowaniu półśrodków, a proponujesz M23 zamiast M40 i 4GB RAM zamiast 8...

 

Żaden PC do gier nie jest przyszłościowy, można kupić najlepszy na dany moment... i dany fundusz i tyle. 

Link to post
Share on other sites

Chciałem obniżyć koszty, ale chyba nie powiesz mi że dodatkowe 4GB ram'u czy obudowa zwiększą wydajność jak wymiana kart na jedną z tych co podałem??

Ram można dokupić, a żeby zmienić kartę już tak kolorowo nie jest prawda??

Edytowane przez Arekabat
Link to post
Share on other sites

Mam problem w pisaniu nie na temat... i przedstawianiu swoich głupawych "mądrości". Ludzie tu przychodzą po poradę. Mam absolutnie gdzieś że nie macie co robić w wakacje i odezwała się w was żyłka "eksperta" do spraw komputerów. Jak już musicie pisać pierdoły i spamować, to róbcie to tak chociaż w granicach tematu. 

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie twierdziłem, że jestem ekspertem, rzuciłem propozycję i tyle. Autor tematu jeszcze się nie wypowiedział, a Ty tylko krytykujesz i nic konkretnego jeszcze nie napisałeś.

I tak nie mam co robić aktualnie.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie twierdziłem, że jestem ekspertem, rzuciłem propozycję i tyle. Autor tematu jeszcze się nie wypowiedział, a Ty tylko krytykujesz i nic konkretnego jeszcze nie napisałeś.

I tak nie mam co robić aktualnie.

 

No to skończ pier***** , ponieważ przez Ciebie, ktoś może źle wydać swoje, nierzadko ciężko zarobione pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...